LPP S.A. RESERVED

Rzeszów

Opinie o LPP S.A. RESERVED

pracownik 2014-08-18 11:47:53
nie polecam pracy w tej firmie zwlaszcza w sklepach wlasnych; w chwili obecnej obsadzani sa na stanowiskach tylko znajomi osob funkcyjnych; pracowalam w galerii rzeszow naprawde dosc spory czas i po zmianie kierownika (na znajoma regionalnej) to, co sie tam dzieje przechodzi najsmielsze oczekiwania - zwalnianie osob, ktore wygladaja na smutne jest raczej niedorzeczne, a przyjmowanie znajomych kierownikow sprawia, ze osoba, ktora naprawde chce pracowac zostaje niedoceniona; wiem, ze to samo dzialo sie w millenium, ze rekrutacja przebiega w podobny sposob; nie wiem jak jest teraz, ale nie pchalabym sie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ponownie
pracownik 2015-11-18 13:02:46
Witam . Prosze skontaktuj sie ze mną ! Podaj jakiegos maila przez którego można sie z Toba skontaktować
poprostu 2016-08-08 19:08:32
Witam miałam dziś okazje zobaczyć pracę i traktowanie pracowników w sklepie Reserved na Ul.Lisa Kuli w Galeria Grafica w Rzeszowie. Pani A'la Kierownik jest niemiła niegrzeczna odnosi się do pracowników z pogardą, i zwraca się do nich bardzo niegrzecznie i nieprofesjonalnie, dziewczyny ze łzami w oczach kuliły się ze wstydu. Ja byłam klientką i bardzo nie spodobało mi się jej zachowanie, zostawiłam zakupy i wyszłam z niedowierzaniem. Proponuję wybierać bardziej odpowiednich kandydatów. Opis sylwetki - bardzo szczupła w dzinsowej sukience z paskiem przez srodek. Nigdy nie widziałam takiego traktowania ludzi, nie było innej mozliwosci jak nie podzielic sie opinia. Na dzien dzisiejszy nie polecam tego sklepu bo atmosfera az kipi nienawiscia i brakiem szacunkiem do drugiego czlowieka.
inti 2016-10-01 12:59:14
Nie polecam pracy w Reserved w Galerii Rzeszów, Pani kierownik jest osobą niesamowicie zakompleksioną, traktującą swoich pracowników z pogardą obrażając ich przy klientach i komentując wygląd i cechy charakteru. Cv złożone w sklepie oglądają pracownice komentując wraz z Panią kierownik wygląd potencjalnego pracownika. Atmosfera jest pełna fałszu i braku szacunku do drugiego człowieka.
pamelo 2016-10-20 19:47:15
Prawda prawda prawda. Tragedia! Tak zwana "kierowniczka" salonu w Galerii Rzeszów, to najbardziej niekompetentna osoba jaka mogła się urodzić. Zarzucanie niestworzonych rzeczy pracownikom, grożenie że się ich zwolni (z wymyślonych powodów - bo tak i koniec) czy poniżanie ich to codzienność.
Zostaw swoją opinię o LPP S.A. RESERVED - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A. RESERVED