LPP S.A. RESERVED

Rzeszów

Opinie o LPP S.A. RESERVED

pracownik 2014-08-18 11:47
nie polecam pracy w tej firmie zwlaszcza w sklepach wlasnych; w chwili obecnej obsadzani sa na stanowiskach tylko znajomi osob funkcyjnych; pracowalam w galerii rzeszow naprawde dosc spory czas i po zmianie kierownika (na znajoma regionalnej) to, co sie tam dzieje przechodzi najsmielsze oczekiwania - zwalnianie osob, ktore wygladaja na smutne jest raczej niedorzeczne, a przyjmowanie znajomych kierownikow sprawia, ze osoba, ktora naprawde chce pracowac zostaje niedoceniona; wiem, ze to samo dzialo sie w millenium, ze rekrutacja przebiega w podobny sposob; nie wiem jak jest teraz, ale nie pchalabym sie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ponownie
pracownik 2015-11-18 13:02
Witam . Prosze skontaktuj sie ze mną ! Podaj jakiegos maila przez którego można sie z Toba skontaktować
inti 2016-10-01 12:59
Nie polecam pracy w Reserved w Galerii Rzeszów, Pani kierownik jest osobą niesamowicie zakompleksioną, traktującą swoich pracowników z pogardą obrażając ich przy klientach i komentując wygląd i cechy charakteru. Cv złożone w sklepie oglądają pracownice komentując wraz z Panią kierownik wygląd potencjalnego pracownika. Atmosfera jest pełna fałszu i braku szacunku do drugiego człowieka.
pamelo 2016-10-20 19:47
Prawda prawda prawda. Tragedia! Tak zwana "kierowniczka" salonu w Galerii Rzeszów, to najbardziej niekompetentna osoba jaka mogła się urodzić. Zarzucanie niestworzonych rzeczy pracownikom, grożenie że się ich zwolni (z wymyślonych powodów - bo tak i koniec) czy poniżanie ich to codzienność.
marzena 2017-03-20 13:39
A'la kierownik dajana...
Maja 2017-04-12 16:07
Nie polecam pracy w Reserved. Atmosfera jest straszna (ja pracowałam w CH Plaza), każdy patrzy na siebie krzywo i obgaduje się za plecami. Kierowniczka fałszywa, doprowadzająca do łez pracowników. I tam też wszyscy są po znajomościach. Nie wiem czemu jeszcze nikt "z góry" nie zajął się tym jak wygląda sytuacja w sklepach Reserved.
Marcel 2017-06-27 21:46
Widzę problem zakompleksionych regionalnych w tej sieci to poważny problem!!! Dużo jest na rzeczy .Szczecin Gorzów. Znam kilka osób które przez tą osobę psychicznie nie wytrzymały i odeszły. Bylem świadkiem rozmów o jej pracy i podejścu do pracowników. Ponizanie, straszenie utratą pracy, nie docenianie, nie boje się użyć słowa mobing bo inaczej tego nazwać nie można . Szkoda ze im brakło odwagi ale ludzie nie dajcie się tak traktować. Macie swoje prawa i oczekiwania takie same jak oni tylko ze Wy nie znizacie się do poziomu Chama i egzekwujcie tego konsekwencje. P. MARTA pozwala sobie za dużo i czas temu postawić się . Z takim podejściem ta osoba nie powinna zajmować stanowiska która zarządza ludźmi! !!!!!!!! Potwór a nie człowiek . Nie dajcie się i pamiętajcie a kupie siła. Razem zawsze można wiele! !!
Zostaw swoją opinię o LPP S.A. RESERVED - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A. RESERVED