Opinie o Media Star w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Media Star. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Media Star o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Star w Koszalin

Jaa Nowy wpis

Brak umow Tragedia pensja

Filip Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do pisania?

Szakal Nowy wpis

Znamy takie historie. Z kasą lotkiem i papierosami.

dfg

nie tylko ajentów ale innych pracowników też szukają na przykład sprzedawców oraz kierowników i księgowych

Firma Media Star poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

znalazlam dzis ogloszenie o ajencji kiosku, czy ktos zna moze ten temat i moze sie wypowiedziec ? na jakich jest to warunkach? na jakim procecie od utargu ? ile wkladu w;lasnego ?

Kilimandzaro Nowy wpis
@Gość

Nie pchają się w to bo zostawia cie z dlugami

Była pracownica

Chamstwo kłamstwo i obłuda. Kierowniczka regionalna, która wykrada pieniądze i zgania na pracowników. Kompletny brak szacunku i za byle przewinienie kara finansowa. Nie dość, że mało płacą to taka jedna pomyłka kosztuje równe 10zł to karygodne!! Całe szczęście, że to już za mną. Nie polecam a nawet odradzam pracę w tej firmie.

Pracownica

Szczerze mówiąc nie wiem na co narzekacie. Możliwe, że na waszym saloniku jest chamsko, pełno zakłamania itd. jak piszecie, ale to już raczej sprawa wasza i waszych współpracownic. Dla mnie praca jest całkiem miła. Pracuje na umowę zlecenia, ale mi inna umowa nie potrzebna, poza tym mniej podatków zabierają. Godziny, w których pracuje także mogę sobie sama ustalać :) Wystarczy się tylko dogadać.

sprzedawca

Witam, Co mogę powiedzieć o tej całej firmie, to jedno wielkie oszustwo! Pracowałam 4 miesiące Każdy zamykał się w min 230 godzin, gdzie "kierowniczka" wykorzystując moją niską stawkę robiła sobie cały czas wolne. Kierownicy mają Cię gdzieś zgłaszasz im problem a oni nie mogę Ci w niczym pomóc. Po inwentaryzacji każą Ci tylko płacić za ubytki, nie patrząc jak długo pracujesz i kto był przed Tobą. A po odejściu albo zostajesz na lodzie albo musisz chodzić po sądach...Więc za nim będziesz chciał/ła rozpocząć pracę w takim saloniku najpierw popytaj ludzi, którzy znają kierowniczkę, albo najlepiej pogadaj z byłą pracownicą, ona prawdę Ci powie...

to ja

Jeżeli nie udowodni się komuś kradzieży to kosztami obciążane są wszystkie osoby pracujące w salonie. KIEROWNICZKI RÓWNIEŻ.

zainteresowana

Ja mam pytanie co do kierowniczek ktore nie sa uczciwe i zwykle pracownice oddaja pieniadze za nie i nic nie mozna udowodnic czy ktos cos wie o takich sprawach

ktos

Pracowałam tam pół roku. Było to jakiś czas temu. Pracy nie polecam,(usunięte przez administratora)...Najgorsza praca jaką miałam. Ludzie fałszywi, zarobki śmeszne. Po moim odejściu nastepna dziewczyna dostała ponoć połowe stawki za tydzień pracy ponieważ nie mogli podpisać z nia umowy...śmieszne,ale jej sprawa. Ta praca tylko zepsuła mi psychikę i miałam nerwice. Już jesk ok,ale to nieważne. I nie jestem jedną z tych co pisza bo im się pracować nie chce, ale tam się nie da. Wymagają cos a same kierowniczki nie są lepsze a już nie chce mówić o PANI Z AUDYTU. Załuje tylko, że ostatni raz jak ją spotkałam nie odpowiedziałam...(zawsze jak kierowniczka przychodziła z ta z audytu stałam jak wryta, taki strach powodowały). Hmm...ale spokojnie, jak tylko nadarzy się okazja zgłosze ich do inspekcji pracy....

brak zastrzeżeń do tej firmy ;) tylko premia mogłaby być większa ;)

ktos244578

nie wiem dlaczego ludzie dodaja takie komentarze z ktorych polowa nawet nie jest prawda, ja co do tej firmy nie mam zastrzezen , mila atmosfera , GDY CZEGOS nie rozumiesz wystarczy napisac i wszystko Ci wyjasnia a placa taka jak wszedzie w tych czasach i bynajmniej siedzisz w cieplym , nie brudzisz sie przy tym

zadowolona

Nie jestem podstawiona......... ja po prostu nie przejechałam się "jeszcze" na tej firmie ale jeśli coś się zmieni to na pewno się odezwę.. Pozdrawiam.............:):):)

dziewczynka

Cos mi sie wydaje ze zadowolona jest podstawiona by poprawic opinie

zadowolona

Myślę że w znacznym stopniu atmosfera w pracy zależy głównie od nas.. No ja chyba mam to szczęście że w Media Star pracuję mi się naprawdę dobrze..... I jak czytam te opinie to sorki ale włosy się jeżą na głowie.... Pozdrawiam

monika

Zycze zadowolonej oby tak dalej ja tez bylam w siodmym niebie pracukac tam ale po 1,5 roku zawiodlam sie i taka jest prawda mam nadz ze nie doswiadczysz tego znam osoby ktore podczas pracy tam bralo tabletki uspokajajace.Moze to zalezy od oddzialu niewiem.

pokrzywdzona

wszystko prawda najlepsze z tego wszystkiego jest to ze po kilku latach pracy zwalniają z dnia na dzień i niestety nie można się doprosić wytłumaczenia ZA CO? cichociemni [usunięte przez moderatora] jakaś sekta! od której proponuje trzymać się z daleka bo w tej firmie nie zna się dnia ani godziny wywalą na bruk jak PSA i jeszcze kopa dadzą na koniec!PORAŻKA!mam nadzieję jedynie, że kadra zarządzająca doświadczy w przyszłości czegoś takiego a szanowny Pan [usunięte przez moderatora] pójdzie z torbami!

zadowolona

Jestem pracownicą MEDIA STAR i nie pracuję na umowę o pracę tylko na umowę zlecenie (ale to mi odpowiada) i sorki ale nie rozumiem dla czego takie bzdury wypisujecie o [usunięte przez moderatora] i o pracy w tej firmie.......... Po pierwsze rozejrzyjcie się dookoła i potem zadajcie sobie pytanie który pracodawca w tych czasach jest ideałem..Praca w tej firmie nie jest moją pierwszą pracą i bez obwijania w bawełnę jest to moja najspokojniejsza praca jaką miałam, a i sam właściciel jest ok... A z drugiej strony jakimi WY byli byście szefami.............:):):) P.S. Moja pani kierownik z tego co wiem jest po zawodówce i muszę powiedzieć Wam że jest super babką....:):) Pozdrawiam nie zadowolonych i życzę wam abyście na swojej drodze znalezli wymarzonego szefa..

Aguś

DO KTOSIA Hmmm pewnie to pisze jakas kierowniczka tylko ze najpierw uczy sie dziewczyny wszystkiego najsprytniejsza wie wszystko, i kierowniczka to wykorzystuje dziewczyna robi wszystko a ona bierze premie.I w salonach nie pracuja tylko ludzie po zawodowce moze tsk piszesz bo ktos po takiej szkole byl inteligentniejszy od ciebie..Szkola nie swiadczy o czlowieku.A rzadko ktora dziewczynw by chciala byc kierowniczka tego.Smieszny jest ten post

Zostaw merytoryczną opinię o Media Star - Koszalin

Media Star