impell cleaning

Kraków

Opinie o impell cleaning

tomi 2011-04-13 08:43:16
banda (usunięte przez administratora) oprawcow o nie wspomne juz o tych calych kierownikach niech bog im wybaczy.. lepiej bylo za czasow komuny. szukaja sposobnosci zeby doniesc na czlowieka gorsi sa niz hitlerowcy nie polecam tej firmy jako przyszlego pracodawcy NIECH BÓG MA WAS WE WŁASNEJ OPIECE
ARA 2011-04-13 21:43:17
JESZCZE GORZEJ JEST W impell cleaning - ŁÓDŻ
Zuza 2015-02-05 08:45:05
firma IMPEL to firma, która wyzyskuje najbiedniejszą część społeczeństwa, tych ludzi, którzy zgadzają się pracować na niezgodnych z prawem umowach zawieranych z dwoma spółkami. Firma mówi pracownikowi, że jest ubezpieczony (pracując w szpitalu), a następnie daje mu do podpisania umowę, gdzie jeden z paragrafów brzmi, że rezygnuje on z dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego... Umowa nie określa stawki godzinowej, czasu pracy, miejsca pracy - praktycznie nie ma w niej żadnych składników, które winna zawierać umowa. Według tego dokumentu można wypłacić pracownikowi "co łaska" i kiedy się chce (lub nie). Sam ten dokument mówi o tym, że osobę sprzątającą traktuje się jak bezmózgie bydło do wykonywania poleceń, zaś zatrudnianiem osób sprzątających w szpitalach czyli miejscach zwiększonego ryzyka bez ubezpieczenia powinien się zając odpowiedni urząd np. PIP. Skoro praca wykonywana jest w miejscu wskazanym przez pracodawcę i stałym czasie również wskazanym przez pracodawcę to jest to umowa o pracę i mało ważne z punktu widzenia prawa jest jakie mądre zapisy umieszczone przez prawników-cwaniaków zostały w tej pseudoumowie... Nie polecam absolutnie, bo firma kosztem najbiedniejszych, a tym samym ludzi z najniższą świadomością prawną wygrywa przetargi na swoje usługi.
Edyta 2015-03-04 15:18:11
Pracuję i mam płacone na czas a nie kiedy się komuś podoba, stawka taka jak podpisywałam w umowie, nie wiem do czego pijesz, jeśli warunki komuś nie odpowiadają to nikt do podpisania umowy nie zmusza.
Marta 2015-03-06 14:13:55
Skąd takie problemy? Skoro nie chcesz pracować to nikt nie zmusza wiele osób pracuje w takim trybie i nie narzeka. Łatwo jest krytykować niż podać rozwiązanie danej sytuacji.
Renata 2015-09-13 15:45:23
Nie czuję się wyzyskiwana choć w impelu pracuję już od kilkunastu miesięcy. Dobra praca i fajni ludzie, a że ktoś narzeka, zawsze się taka osoba znajdzie.
mirek 2016-05-20 13:07:54
no i jest od nich jedna oferta, jako Kierownik służby pięter w hotelu, a wymagaja na przykład takich rzeczy jak dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy czy umiejętność dokonywania kontroli i oceny jakości pracy, wiec podstawy jednak.
Zostaw swoją opinię o impell cleaning - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impell cleaning