Opinie o SPP ZOZ w Choroszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SPP ZOZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SPP ZOZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPP ZOZ w Choroszcz

Wojtek z bombasu

o dzien dobry ugułem krzysiek do choroszczy powinien on sie znenca nadmnom całe te

Twoja mama
@Ada

Ja przed śmianiem się z Kononowicza i Suchodolskiego się leczyłam już dawno i nie widzę w tym problemu xd

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w SPP ZOZ występują paczki/bony świąteczne?

Anioł Stróż Nowy wpis

Unikać jak ognia neurologii. Brak profesjonalizmu i empatii do osób starszych, obolałych, biednych!!!!! i bezbronnych, od strony niektórych osób z personelu( niektóre pielęgniarki, lekarz- emerytka, która więcej spędza czasu zamknięta w pokoju i nie potrafi odczytać prostego wyniku, p. ordynator wiecznie poza zasięgiem), którzy robią jakąś tylko sobie znaną klikę, będąc we własnej komitywie, tworzą całemu personelowi złą opinię. Tam jeszcze tkwi głęboki PRL i jakże mnie to nie dziwi , bo ta lekarz-emerytka nie zna innego podejścia do pacjenta. Najwyższa pora ustąpić miejsca młodym, ambitnym lekarzom. Natomiast dziwi mnie tolerowanie takiego zachowania przez młodą ordynator. Cały personel powinien być wysłany na szczegółowe przeszkolenie do m.in. Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, a najlepiej do likwidacji. Niech nie marnują duuużych pieniędzy podatników, które mogłyby być spożytkowane w innej, profesjonalnej placówce medycznej.

Na stronie szpitala pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. zdrowia publicznego. W ogłoszeniu wspomniano o wymaganiach i obowiązkach, a o tym, co firma oferuje już nie. ;/ Możecie w takim razie dać znać, czy jest to praca zmianowa? Pracuje się o stałych godzinach? Od której do której? Poza tym, na jakie wynagrodzenie tak mniej więcej można liczyć? Umowa o pracę czy zleceniówka? Z góry dziękuję za każdą informację. :)

Mają otwarty nabór na magazyniera, trudno się tu dostać do was do pracy?? Wymagania spełniam, doświadczenie też mam. Czy płaca więcej niż minimalna krajowa? Nie napisali w ofercie o jaką umowę chodzi. Oferują uop normalnie? Brygadziści/kierownicy są w porządku? Na wózki nie trzeba mieć uprawnień, prawda? Sorry za tyle pytań ale zależy mi na pracy :) Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi!!

Prince of Persia Nowy wpis

Na wózki nie trzeba żadnych uprawnień(Choroszcz), wystarczy okrągły dowód.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SPP ZOZ spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
Wojtek z bombasu

Ada
@Wojtek z bombasu

czytam wpisy ludzi, którzy nabijają się z chorych, oby oni kiedyś trafili do szpitali psychiatrycznych

Twoja mama
@Ada

W jakich godzinach tam sie pracuje ? Mam na myśli to ogłoszenie „Nabór na wolne stanowisko: Specjalista ds. prawnych” bo nie ma podanych żadnych godzin działania biura, dlatego zajrzałem tutaj żeby zapytać. Tylko typowe takie 8-16 mnie interesują od pon-pt.

Przeglądając różne oferty pracy znalazłam ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. inwestycji i remontów. Firma wymaga od kandydatów wykształcenie wyższego kierunkowego. Jakie mogą to być kierunki? Możecie wymienić? Poza tym, jaką umowę oferują? Bo o tym nic nie napisano. I w jakich godzinach się pracuje? :) Dajcie znać, bo będę tu aplikować.

Hej, szukają pielęgniarki endoskopowej, chciałabym aplikować, czy jest szansa u nich zatrudnić się na pół etatu? prawda mam już pracę w domu opieki, ale myślę by trochę pobrać dyżurów u nich. Oferują wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, ktoś napisałby jaką kwotę minimalną są w stanie zapłacić?

Jak wygląda ścieżka kariery w SPP ZOZ? Czy trudno jest zdobyć awans?

Adolf

Czy Dr Suchodolski dalej pracuje w Choroszczy? Pozdrawiam dom boży i ogólnie całe te..

Bożena

Mam nadzieję, że jednak nie tylko rodziny pacjentów tu zaglądają, bo to strona dla pracowników, a ja chcę zapytać o pracę w administracji szpitala. O jakiej stawce można mówić w przypadku inspektora ds. zamówień publicznych? Czy doświadczenie w zakresie projektów unijnych w zupełności zastąpi to z zamówieniami publicznymi?

Aleksandra

Widziałam na stronie szpitala, że szukają dietetyka. Ktoś powie czy to aktualne jeszcze? Bo 8 grudnia dodali ogłoszenie i nie wiem czy rekrutacja otwarta jeszcze czy nie. W ogóle to dobrze zarabia się tutaj na tego typu stanowiskach? I co firma oferuje od siebie dla pracowników, bo w ofercie nie ma żadnej informacji?

okropienstwo

przypadkowi lekarze mojej zonie zniszczyli zdrowie zamiast wyleczyc przez dwa miesiace

Ada
@okropienstwo

to samo zrobiono z moim mężem Stanisławem na psychiatrii, tam nie pracuja normalni lekarze, ani pielęgniarki, po 2 miesiacach oddano go na geriatrią, na której powinien znależć sie od początku, był w strasznym stanie - co potwierdzili lekarze z geriatrii, wychudzony, z ranami, siniakami. Prokuratura powoinna zając się oddziałem psychiatrycznym w Choroszczy, to nie szpital to zbydlęcenie, skur..syństwo

@okropienstwo

to samo działo sie z moim mężem, jak dotarł na odział psychogeriatri to juz był umierajacy, ludzie pracujacy na psychiatrii to kaci ludzi, którym zyczę wszystkiego najgorsze

Bronisław
@Alina

Tez miał siniaki jak pisała Ada czy po prostu był w złym stanie psychicznym? Ja bym to nagłośnił bo jak czujesz ze działo się coś złego to powinnaś dokładnie się dowiedzieć jak był leczony. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

@Bronisław

Mam zamiar sprawe zgłosic do prokuratury, do ministra zdrowia, wszedzie, rownież do programów telewizyjnych. Do dzis nikt mi z psychiatrii nie odpisał, maja to gdzies, dla nich tacy pacjenci to tylko trupy za które jeszcze dostali wynagrodzenie. Wiem, że nie był karmiony, ani pojony, był straszliwie wychudzony, a gdy był w domu to karmilismy go non stop, do szpitala pojechał w dobrym stanie, odzywiony był. W Choroszczy dzieja sie straszne rzeczy z ludzmi. Mój mąż powinien odrazu trafic na psychogeriatrie a nie na psychiatrie, gdzie go doprowadzili do strasznego stanu. Ci lekarze i pielegniarki, powinni być usunieci ze szpitala.

@Bronisław

dodam, że na całym ciele miał siniaki, musieli go bić bydlaki

Witold
@Alina

I zgłosiłaś to gdzieś? Bo chyba sprawę należy zbadać, a nie opierać się na domysłach?

@Witold

to nie były domysły, zobaczyłam czlowieka na skraju zycia, na gieriatri lekarz powiedziała mi '''do nas przywieziono go w strasznym stanie''. Co ja moge zrobic? nic ale radzęinnym jak zauważą cos podobnego żeby natychmiast zgłaszali sprawe do prokuratury

BEKA

Witam i zarazem ostrzegam wszystkie rodziny ze w tym szpitalu kradno wszystko okradajo paczki pacjetom przekazalam paczke 25 03 2022i pacjent nie otrzymal wszystkiego a na dodatek mam zdjecia co bylo wkladane jak poprostu kradno pielegniarki i salowe

BEKA

Witam i zarazem ostrzegam wszystkie rodziny ze w tym szpitalu kradno wszystko okradajo paczki pacjetom przekazalam paczke 25 03 2022i pacjent nie otrzymal wszystkiego a na dodatek mam zdjecia co bylo wkladanejak poprostu kradno pielegniarki i salowe

Renata

uguem to zastawiam tu okuratną opinie ponieważ jeden pacjent Krzystof k bo rodo wyjada zapasy z całego szpitala i nie ma czym wyżywić innych pacjentów

Alina

Dlaczego jest tak trudno dodzwonic sie na oddzial psychogeriatrii? czy aby tak ktos pracuje przy centrali telefonicznej?

Kochamzabke

Oddzial olaza. Chamy, prostaki, niekompetencje,zaniedniania. Zostałam zwyzywana, pielegniarka która nie ma uprawnień chciała mnie przeszukac. Ochrona tez która nie moze przeszukiwac chciała tego dokonac. Jako osoba odwiedzająca nie życzę sobie takich sytuacji żebym bezpodstawnie została sprawdzana i przeszukiwana.

świadoma
@Kochamzabke

Na izbie przyjęć są takie talenty ,które potrafią pacjentowi powiedzieć ,że ich miejsce jest pod mostem - albo takie (usunięte przez administratora)nie powinny żyć. Ogólnie w większości ten szpital to (usunięte przez administratora) połowa personelu nie nadaje się tam do pracy a pan dyrektor to powinien sprawdzać co dzieje się na jego farmie. (usunięte przez administratora) Proszę sprawdzić moje IP i pofatygować się na rozmowę panie dyrektorze.

Hjuston
@Kochamzabke

Gdzie schowałes słomę bo z psycho loszką chciałem normalnie porozmawiać całe te ugułem

BDDZ TV

Witam. Mieszkam w Bydgoszczy na Fordonie. Mam na imie Krzysztof Krakowski i chciałbym was odwiedzić bo słyszałem że jest u was fachowa obsługa. (usunięte przez administratora)Chciałbym zażyć waszych luksusów oraz fachowej obsługi wraz z moim kolegą szablozębnym Rogalem. Pracował w Niemczech za 5 euro więc jest bogatym kolegą. Mam też miłość internetową ma na imię Nina i pochodzi z Litwy jest grubo po 40stce i ma dzieci, ale mi to nie przeszkadza. Liczę , że kiedyś będziemy szczęśliwi w związku internetowym. Mam nadzieję, że pomożecie spełnić moje marzenia. Pozdrawiam Krzysiek z Fordonu.

Wojciech Suchodolski

O dzien dobry właśnie jem obiad. Parówek kupiłm za moje tego te Krzysiowi bo jacek dobry człowiek przywiózł picke bardzo dziekuje jemu. Wyprowadzic się chcę ogułem bo jestem przesladowany przez współlokatora pana Krzysztofa K. nagrywa całe te na mnie i płace po 1500 zł mandatu. Ja robotny jestem i moge płacić rachunki i całe te tez zrobie. Mogę gotować obiad borzy jak pozwolicie. Ja wymagan nie mam tylko doste do lasu musi byc bo lubie ptaki spacery i całe te. No i tyle chiałem wam powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o SPP ZOZ - Choroszcz

• Jak się pracuje w SPP ZOZ?

Zobacz opinie na temat firmy SPP ZOZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPP ZOZ?

SPP ZOZ
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Pl. Im. Dr Zygmunta Brodowicza 1
    16-070 Choroszcz