SPP ZOZ

Choroszcz

Opinie o SPP ZOZ

manieczka 2009-02-27 11:22:17
Kompletne dno, brak możliwości rozwoju, straszne stosunki między współpracownikami, bardzo słabe zarobki, warunki pracy straszne, wszędzie wszy, szczury i karaluchy
marietta 2014-11-04 12:59:25
Nadal nic się nie zmienia na lepsze, praca ciężka zwlaszcza dla pielęgniarek.
Brak szacunku do pracowników.KLIKA,KLIKA, KLIKA. Kto śpiewa w chórze kościelnym z naczelną , ten ma przywileje, reszta jest gnębiona. Mobbing,poplecznictwo i kumoterstwo. Dno i pięć metrów mułu.
Mala 2014-11-19 17:55:36
No pani elu nie podpisałas sie teraz z ludźmi trzeba żyć a nie pierdoly opowiadać w pracy.weź sie za robotę kochana a wszystko będzie dobrze.inni pracują np pielęgniarki i SA zadowolenia i a tobie ciągle źle.zanim sie cos palnie trzeba sie zastanowić. I nie Strasz dziewczyno Sadami bo nie tedy droga.pozdrawiamy
Mala 2014-11-19 18:07:20
Acha jak jak umiesz spiewac to do choru zawsze możesz sie zapisać zapraszamy no może niekoniecznie do nas
ona 2014-11-21 17:39:53
Pani Elu, muzykoterapia jest dla pani wskazana! Polecamy inne zajęcia ogólnorozwojowe i intelektualne z dużym naciskiem na Kulturę osobistą. Proponujemy spotkania regularnie rozłożone w czasie w celu opanowania materiału. Muzyka uczy pokory, szacunku do pracy i ludzi. Żałujemy, że nie wiedziała pani o tym wcześniej bo dziś byłaby pani zadowolona z wykonywanego zawodu i życia, jak my, a nie myślała jak zostać dyrektorem.
Pozdrawiamy - chórzyści
:-) 2014-11-24 12:44:42
A ja nie narzekam, dla mnie bomba, polecam i pozdrawiam
kari 2014-11-24 13:09:56
Kumoterstwo i kolesiostwo. najdłużej pracują ci, którzy mieszkają w pobliżu szpitala a pozostali szybko odchodzą.pielęgniarki mają najgorzej.im bliżej oddziałowej tym wygodniej.
marietta 2014-12-19 18:05:44
Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

powiedzenia tego używamy w sytuacji, gdy osoba - mająca coś na sumieniu - doszukuje się aluzji do tego w wypowiedziach innych osób i demaskuje się gwałtowną reakcją
Warianty
Kwalifikacja tematyczna

msiek712 2014-12-20 21:08:17
no to zapraszacie czy nie? bo ja też nie umiem śpiewać, ale chcę do chóru
Paragnomen 2015-05-26 23:19:19
Kacet, jak chyba wszystkie psychiatryki w Klechistanie. A b. dyro, Marek Mikulski, to jeszcze siedzi za przekręty w testowaniu leków na pacjentach? Ja internowałbym go bezterminowo na sądówce, w choroszczańskiej budzie, nigdzie indziej. Oni tam są tak kompetentni, że w wypisie napisali mi "schizofrenia rezydualna F20.0". Wg ICD-10 F20.0 to kod paranoidalnej, rezydualna to F20.5. W klinice UMwB ciasnota jak w więzieniu (tuskańskim oczywiście), ciekaw jestem, czy największa tam sala siedmioosobowa ma chociaż 21 m2 (3 m2 przewiduje kkw dla więźnia). Comittee for the Prevention of Torture zalecił zwiększenie tej normy do co najmniej 4 m2. Może oświęcimski barak dr. Markowskiego i doc. Szulc to temat dla CPT? Oni napisali mi w wypisie, że mam "urojenia wielkościowe", ale nie napisali, JAKIE. Bo pewnie żadnych nie było. No nic, wkrótce cała moja dokumentacja medyczna z Choroszczy, Gniezna, Rybnika i Kobierzyna będzie dostępna w Internecie, to sobie poczytacie... W ZOL-u (1,5 roku pobytu) jedzenie było tak "smaczne", że pacjenci rzygali jak mopsy i mieli rozwolnienie. W styczniu 2014 r. wprowadzono odpłatność za ZOL, 70% dochodu. Za co miałbym kupować jedzenie? Dałem nogę stamtąd, bo ordynator ZOL-u, Kosińska, faszerowała mnie Zolafrenem i Pernazyną, i jeszcze szprycowała Clopixolem, więc pewnie miała mnie za ciężkiego świra.
Paragnomen 2015-05-26 23:28:16
OK, ja w Kaczystanie jestem bezdomny od 15 lat, mimo znacznego st. niepełnosprawności nie mogę w Poznaniu uzyskać lokalu socjalnego, od 2005 r., kiedy to wypuszczono mnie z "Dziekanki". Schizi NA PEWNO nie mam, ale za to wszystkie objawy PTSD. Nic dziwnego, po 15 latach drogi krzyżowej przez piekło... Włóczęga po "menelowniach", klatkach schodowych... Gdybym miał gdzie mieszkać, nie potrzebowałbym psychiatrii. Tam trują, powoli i boleśnie mordują, ale nie biją i nie okradają, jak w "menelowniach".
gosc 2015-05-31 14:51:12
A co tu pisac !!!! Nigdy w zyciu nie polecalbym tej pracy . Ta praca jest żałosna , zarobki żałosne. Robisz wiele etatów za innych ( dotyczy sanitariuszy ) za jednym razem i nikt ci nawet nie podziękuje , ze zrobileś robotę za kogoś .Wszędzie jest tylko mobbing , jesteś niedowartościowany. Sanitariusz jest traktowany jako najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Lepiej od nich są traktowani pacjenci ...Praca jest silnie wykańczająca psychicznie , nie polecam nikomu
gosc 2015-07-28 18:34:18
momentami nie jest przyjemna , hehe , dobry jesteś . Dla ciebie sprawia napewno frajde za 1380 zł netto, jechanie na mopie i na szmacie cały dzień .Noce nieprzespane i ciągle musisz pilnować szatanów, zeby nic złego tobie nie zrobili lub otoczeniu. Super tylko pozazdrościc takiej pracy. Chodzą słuchy , że nie długo ma być wprowadzona brygada sprzątająca oferująca nowe stawki dla pracowników czyli 950 zł netto , wtedy bedzie super jak przyjdzie tobie jechać na wszystkich oddziałach rejony , ach tylko pozazdrościć takiej roboty .

Tylko czemu dyrekcja zwleka z socjalnym zaleglym ??????????????? Czyżby związki się zrzekly takiej kasy jaką jest suma ponad 8000 zl ?
monia 2016-03-03 20:52:42
Praca pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym jest nie tylko trudna ale bardzo uciążliwa,trzeba mieć oczy wkoło głowy,siódmy zmysł i nieziemski spryt. Ale z tym jeszcze można poradzić. Gorzej jest z kadrą kierowniczą pod którą podlegają pielęgniarki: brak kultury, kumoterstwo,plotkarstwo.Dobre pielęgniarki nie mają w szpitalu szacunku, podziękowania za swoją pracę.
monia 2016-03-05 18:36:45
Zgadzam się z tobą marietto. Brak takich słów na to co dzieje się w tym szpitalu. Trafnie ujęłaś KLIKA!!!!Ryba psuje się od głowy. Trafiłaś w samą dziesiątkę i nożyce się odezwały. Prawda boli.
r 2016-05-14 13:14:15
tym bardziej tutaj nie jest łatwa skoro pferują pomoc pacjentom z zaburzeniami psychicznymi i chorobami neurologicznymi
Zostaw swoją opinię o SPP ZOZ - Choroszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPP ZOZ