Opinie o Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k. w Poznań

czarnajola Nowy wpis

Super atmosfera, fajni ludzie, świetne projekty. Jasno delegowane zadania. Firma zarządzana bardzo profesjonalnie. Polecam tego pracodawcę!

pozdrawiam Nowy wpis

W ofercie pracy na stanowisko graphic designera (grafika kreatywnego) połączono kompetencję motion designera oraz web designera i dodano jeszcze kompetencje z zakresu postprodukcji. Z reguły to są trzy różne stanowiska, a takie umiejętności wychądzą poza zakres obowiązków osoby tylko na stanowisku samego graphic designera...

Kuba Nowy wpis

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Miki Nowy wpis

Agencja reklamowa Axel mało profesjonalna, od kliku lat nieumiejętnie zarządzana, rozpaczliwie nastawiona na sprzedaż, ratująca się pseudoprosfesjonalnymi, wtórnymi opisami swoich "dokonań" kreatywnych, nie bardzo mając o tym pojęcie. Mam duże zastrzeżenia do zarządzania

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aleksandra

@Mark222 a czy możesz rozwinąć temat warunków pracy? Jaka umowa jest proponowana? Piszesz, że wiele się nauczyłeś. A czy poza nauką nabytą poprzez wykonywanie obowiązków służbowych, można też podnosić swoje kwalifikacje na szkoleniach? Agencja Reklamowa AXEL organizuje je dla swoich pracowników? Są to istotne kwestie dla osób zastanawiających się nad wyborem pracodawcy. Jeśli napiszesz więcej na ten temat, z pewnością dla wielu osób takie informacje okażą się cenne.

Mark222

Bardzo dobry i uczciwy pracodawca, gwarantujący nie tylko super warunki pracy, ale także bardzo przyjemną atmosferę pracy. Dzięki pracy w Agencji Reklamowej Axel nauczyłem się mnóstwo przydatnych w mojej karierze zawodowej rzeczy.

jam

czy nadal firma poszukuje grafika kreatywnego do pracy?

eks

firma lipa, wlasciciel to cwaniak i wykorzystuje wszystkich jak sie tylko da. reklama wtylko w nazwie. po 3 miesiacach pracy mówie PAS i z daleka od nich.

były pracowanik

agencja axel to porażka, ogromna rotacja, wlasciciel gra tylko do swojej bramki, osobiście czuje sie oszukana[usunięte przez moderatora] , z reklama nie ma nic wspolnego - kupują różne gadzety i sprzedają z duża marzą - ot i caly sekret. Omijac i to dalekim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k. - Poznań

Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński sp.k.