PTK Center operator sieć Orange

Katowice

Opinie o PTK Center operator sieć Orange

botttisss 2015-04-18 15:36:42
Orange Customer Services w Katowicach jest do tej pory jednym z najgorszych pracodawców. Wykorzystuje młodych ludzi. Pracując w OCS jesteś zatrudniony przez agencję pracy, masz umowę agencyjną i stawkę zawsze wyrównaną do płacy minimalnej. Jeśli chcesz sobie dorobić, nie zgodzą się. Jeśli chcesz wyjść wcześniej, też się nie zgodzą. Grafiki są układane bez pomyślunku. Są to albo zmiany 7-15, 15-23 albo zmiany 10-godzinne całodniowe np. 9-19, 10-20, 13-23. Grafik najczęściej zawiera kilka zmian 10-godzinnych, później 6-godzinnych tak, aby łączna liczba godzin wynosiła ok. 160. Doradcom stawia się kolejne wymagania, jednak nie idzie to w parze z zarobkami. System premiowy również ulega co chwile zmianom. Nie warto tam pracować, jeśli chce się człowiek zmęczyć, dać z siebie wszystko a i tak dostać 1100zł na rękę.
Zostaw swoją opinię o PTK Center operator sieć Orange - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Center operator sieć Orange