Opinie o Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska w Łódź

karina Nowy wpis

co wy piszecie? Moz pomyliliscie firmy, oni dzialaja :)

lili Nowy wpis

Nie ma czego odbudowywać no bo ze złodziejami nikt nie będzie pracował !!!!!do dziś klieci i pracownicy nie mogą odzyskać pieniędzy

Kamillo Nowy wpis

Skoro domena jest zarejestrona przy wyszukiwaniu wspomnianej firmy to oznacza, że gdzieś muszą funkcjonować, ale faktycznie żadnej aktywności nie widać. Ktoś podpowie jak sięz nimi skontaktować aby wskrzesić logistycznie i odbudować i dobre imie? Mam nadzieje że ktoś się w tej sprawie wypowie bardziej konstruktywnie niż przedmócy. Pozdrawiam

cisza Nowy wpis

no ja sie nie dziwie ze nie bedzie ;] ale coz moze ktos cos jescze tutaj kiedys napisze i bedzie okazja podyskutowac z kims na poziomie. powodzenia wszystkim w nowyhm roku 2015 oby byl lepszy niz ten i zeby wszyscy mieli super prace i jeszcze lepsza kase za ta ich prace. z gory dzieki za zyczenia pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
cisza

miki

jak można okradać klientów? Pracowników to tam może zrozumiem, nie wypłaca się im wynagrodzenia. Ale klientów? przeciez klienci płacili pieniądze do ubezpieczalni, więc jak tu ich okraść? Czy może jakieś inne szwindle robił?

gość

jak to co narobił - okradał ludzi , pracowników , klientów a teraz nie ma pieniędzy na oddanie wszystkim poszkodowanym więc wszedł komornik

miki

firma upadła. nie ma już żadnego oddziału a po tym w łodzi szyld został. Komornik zajął majątek własciciela/firmy. nie ma juz o czym gadać. pytanie tylko co własciciel nabroił? wie ktoś?

gość

oddział w Łodzi tez już nie funkcjonuje !!! zostały tylko reklamy na budynku

masło

Hej zofii Napisz prosze coś więcej. Widziałem, że nie maja juz oddziałów poza łodzią? Coś sie u nich dzieje? Czy płaca prowizje? Pracuje tam ktos poza dyrektorem jeszcze?

zofi

Mam poważne problemy ze słownością i wypłacalnością reprezentanta PI. Od kilku miesięcy współpraca jest bardzo utrudniona. Czy ktoś doświadczył podobnej sytuacji?

gosc

ta firma juz nie istnieje, osiągnęła totalne dno

XYZ

Ilu ludzi, tyle opinii....Każda negatywna opinia jest super i jak najbardziej przemawia natomiast pozytywne posądzacie o wypisywanie przez samych Właścicieli firmy! Ludzie, odrobinę obiektywizmu!Firma z perspektywami, bez ograniczeń, można się bardzo wiele nauczyć,bez narzucania ,,sztucznych,, planów, fakt faktem nie jest łatwo o klienta-ale to chyba żaden wyjątek, tak jest wszędzie w tej branży...Co do zarobków...Ktoś daje Wam lokal i narzędzia pracy to nie dziwcie się, że dostajecie tylko jakąś część prowizji od banków czy towarzystw!Chcecie zarabiać kokosy to załóżcie własną firmę!Jeśli chodzi o samego Dyrektora to człowiek o ogromnej wiedzy i tego nie da się podważyć!Pomijając fakt posiadanych umiejętności w branży finansowej to pierwszy pracodawca w mojej karierze, który ma ,,ludzki,, stosunek do zatrudnionych. Normalny człowiek z ambicjami i nieco szerszą wizją świata niż przeciętni.I chyba to właśnie wszystkich boli najbardziej;)To byłoby na tyle...Sajonaaaaaraaaaa!!!!

xxx

pisanie, ze cos jest masakra oznacza, ze nie ma sie wiedzy ani doswiadczenia na rynku finansowym. Ciekawe co reprezentuja soba osoby, ktore tak pisaly. Pewnie to pokolenie Y. Prosze wierzyc: wielkie korporacje nie sa lepsze

tess

ja miałam okazje pracować chwilę w tej firmie jako telemarketer może zarobki nie są rewelacyjne ale jeżeli ktoś pracował w call center to ta firma na tle wielu innych na prawdę jest niezła. Płacą wedle umowy o czasie, produkt do sprzedaży czy raczej usługa jest dobra więc ze spokojnym sumieniem rozmawia się z klientami(nie sprzedaję się ludziom rzeczy, których nigdy nie zobaczą ani z których nigdy nie będą mieć pożytku). Atmosfera bardzo przychylna, bardzo miło wspominam to miejsce pracy. Akwizycja, są takie czasy, a nie inne... zapotrzebowanie na tego typu pracowników jest więc ktoś musi to robić :)

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska - Łódź

Prime Invest Biuro Rachunkowe Iwona Pabijańska