hostessykrakow.pl

Kraków

Opinie o hostessykrakow.pl

ja 2011-04-12 21:15:26
Witam, Zauważyłam, iż ostatnio na owym portalu pojawia się dużo ogłoszeń typu poszukuję hostess , jednakże w większości ogłoszeń nie ma podanego adresu firmy . Uważajcie na takie ogłoszenia, zwłaszcza na hostessykrakow.pl , gdyż ta pseudo firma prowadzona przez jedną osobę nigdy nie ujawnia nazwy. Co już jest podejrzane, aczkolwiek sama dałam się nabrać poszukując pracy. Po pierwsze menadżer spotyka się z dziewczynami w restauracji w której pracownicy nie są o niczym poinformowani, kreuje wokół siebie atmosferę szczerości i profesjonalizmu, oraz gwarantuje bezpieczeństwo w pracy. Prawda jest taka, iż owy pan jednego dnia mówi że jedziesz na bankiet do Warszawy busem z innymi dziewczynami powiedzmy 10cioma , adresu nie dostajesz, po czym jeżeli pytasz o niego dowiadujesz się ,że podróż odbywa się jakimś samochodem a liczba osób zmniejsza się do 4, adresem staje się folwark zlokalizowany o dziwo nie w centrum stolicy lecz pod Warszawą (adresu dokładnego nadal brak) . Rezygnujesz . Wtedy zaczyna się najlepsze, dostajesz smsy z pogróżkami od pana właściciela, na które najlepiej nie reagować, bo wyjątkowy z niego psychol . Uważajcie dziewczyny na podejrzane ogłoszenia, bo nigdy nie wiadomo gdzie możecie wylądować . Pozdrawiam !
Ewelina T 2016-04-25 14:08:29
Pracowałam tam i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera ciekawe zlecenia
Zostaw swoją opinię o hostessykrakow.pl - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hostessykrakow.pl