Log+

Łódź

Opinie o Log+

anonim 2011-04-12 19:21:15
Ta firm przyjmuje i zwalnia ludzi na potęgę!!! Strzeżcie się ich, bo tam długo nie popracujecie. W firmie są stałe 4 osoby. Każdego dnia kogoś wyrzucają i przyjmują kolejnych;/
! 2011-04-13 23:16:16
Miał ktoś rację;/ STRASZNA LIPA. Nikomu nie polecam takiej pracy;/ Atmosfera niby fajna, ale straszne zarobki. Wspominają o 4 pensjach, a z tych 4 wychodzi później 1200zl;/
k.ł 2011-05-02 13:15:32
Zostałem oszukany przez tę firmę. Nikomu nie życzę takiej pracy
a 2011-06-08 22:17:49
tylko ich do sadu podac;/ Strzescie sie tejk firmy. Szukajcie normalniej pracy.
Kamil. P 2011-06-08 22:22:40
Pan (usunięte przez administratora) na rozmowie wspomina o 4 pensjach;/ mowi o rozwoju o tym jacy oni sa dobrzy i jak swietnie sie u nich pracuje. Ogolnie nie ma zlej atmosfery, ale ciagle jestescie oszukiwani. Ci ktorzy tam pracowali dobrze wiedza, ze zarabia sie po 1200-1500 na miesiac;/ Przede wszystkim nie ma stalej umowy, co pozwala im zwolic Cie w kazdej chwili, mowia o tym ze po 3 miesiacach daja umowe o prace ale to bzdura!!! po 3 miesiacach Cie wyrzuca bo taki maja system;/
kolega z pracy 2011-08-23 11:39:14
(usunięte przez administratora)wyrzucili Cie już? ojj szkoda a takie ambicje miałeś:D na samym początku gdy razem się zatrudnialiśmy mówiłem, że to krzak a nie firma.
maniek 2016-05-19 15:50:29
no i jak wygląda teraz u Was praca? bo widaje mi się, ze spokojnie można aplikowac od nich jako Koordynator Projektu - Dział Wsparcia Sprzedaży
Zostaw swoją opinię o Log+ - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Log+