logo ELGO Lighting Industries S.A.

ELGO Lighting Industries S.A.

Gostynin

Opinie o ELGO Lighting Industries S.A.

pracownik 2012-04-27 13:16:32
odradzam wszystkim chętnym prace w tym zakładzie. (usunięte przez moderatora) pracowników przez nieudolną kadrę która pracuje tam od komuny. Gorzej niż w folwarku w średniowieczu. Nieterminowe wypłaty, Właściciel firmy (usunięte przez moderatora) uważających wszystkich za idiotów i darmozjadów.
snieg 2012-08-28 20:04:05
a tych darmozjadow to tam troche jest, ze 100 zwolnic, poustawiac reszte i gra i buczy. pozwalniac tych z klanu co scieme walą :)
Świadek 2014-09-09 12:32:01
Znajdź sobie chłopie inną pracę, tutaj nic dobrego nie będzie. Prezes jest oszustem jakich mało, uważa ludzi za śmieci i niewolników. Chyba że za najniższą będziesz pracował 24h/dobę. To Cię pochwali i w nagrodę dostaniesz uścisk jego dłoni. ;-) Niech mu żona znów Majdan zrobi to będzie wesoło :)
.kjbh 2016-05-22 17:08:30
hej! słyszałam, że firma jest w likwidacji, czy to prawda? Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje w tym temacie. Bo faktycznie ofert pracy nie widać
Zostaw swoją opinię o ELGO Lighting Industries S.A. - Gostynin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELGO Lighting Industries S.A.