brak logo

WORK-INFO s.c. Agencja Pracy Tymczasowej

Płock

Opinie o WORK-INFO s.c. Agencja Pracy Tymczasowej

admin 2015-08-01 19:31:10
Wiesz jak wygląda praca w firmie WORK-INFO s.c. Agencja Pracy Tymczasowej ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!
Radek 2015-09-17 18:36:16
Witam i pozdrawiam panią kierownik Tereske Borowicką jest to osoba zakłamana, perfidna, nie mająca tak naprawdę pojęcia co dzieje się w firmie mąż też porażka to są 2 agencje jedna na Terese a 2 na Tadeusza (o ile mnie pamięć nie myli). Praca u nich to porażka jak wydarzy Ci się nie daj boże wypadek to zapomnij o przedłużeniu umowy i jakimkolwiek wypadkowym (o ile pracujesz do 90 dni) poszukują ludzi do różnych fabryk, gdzie zamiast umowy o dzieł ew zlecenia należy Ci się umowa o pracę ponieważ wykonujesz pracę w 1 miejscu odbijasz się kartą, masz bezpośredniego przełożonego. Kombinują jak tylko mogą aha i przelewy do ZUS też od razu nie płacą tylko wpłacają zaliczkę i dopiero na sam koniec gdy kończy im się czas do spłaty reszty dopiero wtedy łaskawie regulują zaległości. I co Pani Teresko fajnie jest poczytać jak to robicie ludzi w konia? Niech wszyscy się o was dowiedzą to szybciej to zamkniecie niż otworzyliście choć muszę Wam to przyznać na rynku działacie dosyć długo. Aha i wypłaty w miarę powtarzam w miarę w stałych terminach
hajo 2015-10-22 00:36:47
Ja nie wiem dokładnie jak wygląda praca dla samej agencji pracy, no ale słyszałem, że oferty jakie można dostać dzięki tej firmie są na całkiem dobrym poziomie, warto się zastanowić czy nie wziąć pracy przez tą agencję, bo w solidny sposób zajmują się pośrednictwem pracy i można sobie zawsze dorobić.
1
janke 2016-04-27 19:48:26
Dobry wieczór, ufam, że pracownikom od czasu do czasu uda się wejść na wątek tak jak mi :) Kochani kiedyś dla nich pracowałem i zastanawiam się nad powrotem swoją pracę pamiętam dobrze zarobki były nawet ok jak na tamte czasy atmosfera też jak jest teraz ?
Zostaw swoją opinię o WORK-INFO s.c. Agencja Pracy Tymczasowej - Płock
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORK-INFO s.c. Agencja Pracy Tymczasowej