Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emmerson Realty S.A. w Warszawa

Czy w Emmerson Realty S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Puknij się Nowy wpis

Paczki pytasz kiedy oni prowizji nie płacą? Dawniej dawali bony na zakupy 50% taniej w Lidlu. Zrobisz deal oddasz im mamonę i tak swojej części nie dostaniesz na czas. Odchodzisz do innej firmy to zabierz co zalegają bo jak odejdziesz to kasy nie zobaczysz choćbyś nie miał dla dzieci na chleb to nikogo tam to nie obchodzi.

Dorota

Emmerson Realty potrzebuje teraz kogoś, kto obejmie u nich stanowisko Doradcy na rynku nieruchomości. Jeśli lubicie pracę z ludźmi i szybko nawiązujecie kontakty, to ta praca będzie dla Was idealna. Tu macie szczegóły: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/doradca-na-rynku-nieruchomosci,lento.plaa9ceaeba3f3810adadd8ceef19931f9,warszawa Czy ktoś zamierza aplikować?

Jarooo
@Dorota

Nie, to chyba spółka w upadłości. Szkoda czasu i energii...

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Nowy wpis
@Dorota

Zdolny człowieku nie marnuj czasu na Emmersona wcześniej albo później i tak zrobią cie w BALONA!!! Zniszą nawet największe pokłady talentu i na smyczy tresowany będziesz bratku chodzić. Oporni na tresurę nie zagrzeją tam miejsca.

Arkadiusz Nowy wpis
@Dorota

Ta firma jeszcze istnieje?

Osobowość prawna spółek

Czy Emmerson Reality SA w upadłości zbył swoje prawa wizerunkowe (marka, strona internetowa, elementy graficzne) na rzecz Emmerson Zarządzanie Sp. z o.o.? Czy nie są to prawa zabezpieczone na rzecz masy upadłościowej spółki, która ma swój nadzór sądowy?

Mariusz

Z jakiego tytułu miałyby być osoby poszkodowane mające kontakt z firmą Emmerson Realty? Nie mam kompletnie pojęcia o czym teraz napisałeś, więc może zechcesz to realnie wyjaśnić? Z góry serdeczne dzięki. Liczę na Twoją wypowiedź.

Kierownik Biura

Pani rekruterka spóźniła się na spotkanie- czekały na już 2 kandydatki. Jak nas mijała nie padło ani dzień dobry ani przepraszam. Jeszcze w trakcie oczekiwania na rozmowę rekrutacyjną- miałam wątpliwą przyjemność słuchania "piątkowych ploteczek" dziewczyny z recepcji i jakiejś innej, które w chamski sposôb wyrażały się o rekruterce oraz od nich dowiedziałam się, że oferta pracy jest już nieaktualna.

W zasadzie banalne- 3 zalety, 1 wada. Poza tym rozmowa była prowadzona "na siłę". Pani rekruterka nie notowała moich odpowiedzi, mam wrażenie, że zupełnie nie była zainteresowana rozmową- albo ma tak dobrą pamięć. Informację zwrotną miałam otrzymać do końca następnego tygodnia. Mija już 2 tydzień. Muślałam, że nie ma już tak działających firm...

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia w terminie do którego zobowiązywała umowa.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Emmerson Realty S.A.?

Ja pindole

Poczytaj posty to się dowiesz.

Wiktoria
@Ja pindole

Ale nic się nie zmieniło? Poprzednie opinie pracowników są co najmniej sprzed roku. Nadal w Emmerson bez zmian?

Ja pindolę
@Wiktoria

Atmosferę tworzą ludzie. Tutaj pozostali Ci sami tylko jest ich znacznie mniej. Zarząd czuje strach przed utratą reszty ludzi to pozornie jawi się bardziej przyjaźny. Parcie na kasę zawsze było i jest duże. Zysk się liczy nie człowiek. Podejście pryncypała to samo. Donoszą jedni na drugich. Manipulacje są normą. Opóźnienia w płatnościach dla pośredników.

Hi Hi
@Ja pindolę

Pryncypała ? Czy na pewno? Żmijka MM pewnie też dolewa oliwy do ognia jak to zwykle bywało.

Firma nie płaci za wykonaną pracę. Sprawa musi być przekazana do sądu.

Dico

Na poziomie rynkowym.

S

Nie pracowałem w firmie, ale nachodzili raz mnie raz żonę, agresywne nakłaniając do sprzedaży albo wystawienia mieszkania pod wynajem. KPINĄ JEST nachodzić ludzi w ich mieszkaniu i takie głupoty wygadywać. Mamy sporo osób starszych w klatce, na szczęście nikt nie uległ. Ostrzeżcie swoich rodziców, żeby nie wpuszczali tych bezczelnych ludzi do bloku, a już na pewno nie do mieszkania

Mamona

Ludzie Emmerson Realty S.A. nic ludziom nie daje. Emmerson potrafi przetrzymywać należące do ludzi przez nich zarobione pieniądze. Ludzi nic nie obchodzi brak płynności finansowej skoro robotę wykonali i klient zapłacił za fakturę. Zobowiązania firmy to zobowiązania firmy. Zespoły sprzedażowe się systematycznie i znacznie kurczą,a i likwidują. W samej Warszawie mniej o dwa zespoły. Zespół na Ursynowie ledwo zipie za sprawą wiadomo .. . Likwidacja zespołów w Gdańsku i Poznaniu. Pojawił się czarodziej „od niepowtarzalnych strategii, stawiania firm na nogi” sypie pomysłami z rękawa. Ciekawe kiedy zniknie? Ciekawe czy będzie jeszcze co zbierać? Ludzi tylko żal. Nowo nominowana i wielokrotnie skonsumowana dyrektor wpadła na genialny pomysł zarządzania za pomocą manipulacji,kontroli i niezdrowego współzawodnictwa. Lubi być doinformowana to posadziła sobie garstkę życzliwych w kilku zespołach. Spokojnie teraz siedzi i robi to co lubi; manipuluje i sprawdza. Wiosna idzie dostawa świeżej sałaty jest najważniejsza. Ludzie się zmieniają. edno im się udało bo stworzyli niepowtarzalną atmosferę w pracy. Strach, fałsz i manipulacje prowadzą prosto do wewnętrznej frustracji i pozornej tylko życzliwości pracowników. Odchodzi dwa razy więcej ludzi niż przychodzi. Kreatywność, uznanie, szacunek obce to pojęcia. Ciekawe czy pozostał jeszcze ktoś szczerze związany i oddany tej firmie? Ludzie ostatni dzwonek i czas na wybudzenie się z zimowego letargu „wiosna w koło”. Brak marketingu skutkuje gorszymi wynikami finansowymi i większymi opóźnieniami w płatnościach. Odchodzą również najlepsi. Brak działu PR. Brak HR. Brak reklamy. Brak systemu motywacyjnego. Brak dobrej kadry zarządzającej. Brak profesjonalnych i wartościowych szkoleń. Brak wynagrodzenia na czas. Dobre oferty sprzedasz wszędzie tyle że szybciej. Wybór należy do ciebie. Sam jestem ciekaw jak potoczą się losy tej firmy?

Wojciech
@Mamona

Czy od dodania Twojego wpisu uległo coś poprawie? Ciekawi mnie, czy w dalszym ciągu jest problem z terminowością wypłaty wynagrodzenia, czy może firma rozwiązała swoje problemy i wszystko wróciło do normy? Mam nadzieję, że dysponujesz aktualnymi informacjami i będziesz mógł odpowiedzieć.

Wyrobnik

Trzeba to powtarzać wiele razy to z pewnością giełda uwierzy: - tworzymy nowe zespoły sprzedażowe i rozwijamy internetowy przesył wiadomości mail. System jest w ciągłym rozwoju, dział analityczy duma jak to rozwinąć, aby działało. Wiadomości od klientów nawet się zdarzają, nawet coraz więcej. Powiem tak, trend jest zwyżkujący. - to jest firma profesjonalna, wszystkie ogłoszenia pozyskuje z internetu, przeglądając portale ogłoszeniowe ustawiając filtr na ogłoszenia bezpośrednie. Profesjonalnie dzwonie i podpisuje umowe. Profesjonalnie robie zdjęcia pilnując aby sedesy były pozamykane tak jak szkoli nas nasz fotograf, który też jest profesjonalny tyle że bardziej niż inni bo ma lepsiejszy aparat. Ciężko jest sprzedać, więc czekając na klienta profesjonalnie opisuje co robie aż ktoś zadzwoni. Trzeba sobie profesjonalnie wydzierać klientów, najlepiej nagadując klientowi, że twój kumpel (usunięte przez administratora)się zna i ty jesteś lepsiejszy. Sprzedać teoretycznie jest łatwo, bo nic nie robisz, wszystko przecież sprawdza notariusz ale trzeba profesjonalnie podstawić klientowi fvat. Wiadomo, zarabiasz sprzedając adres, czyli informację. Najlepsi są ci co mają dużo ofert w bazie a krótko pracują bo jak menażer nie (usunięte przez administratora) tych ofert na swoje konto to może będzie coś na ciebie. - jest pełne bezpieczeństwo transakcji, w końcu za to notariusz bierze kase, ty masz bezpiecznie zanieść prowizję do firmy. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają licencjonowani pośrednicy, którym jakiś czas temu państwo zniosło licencje w imię uwolnienia zawodów. Swoją licencję to opijałem tydzień jak zdałem, wiem że była warta tego za co zapłaciłem. - Prowizja dla pośrednika jest największa na rynku, jest największa i najlepsza. w końcu płaci nie byle kto, tylko najlepsza na rynku firma w branży notowana z olbrzymimi sukcesami na giełdzie papierowej w Warszawie. Po latach działalności cena akcji wacha się w granicach max ok. 8 gr i z pewnością będzie zwyżkować i z pewnością wkrótce firma spłaci te obligacje co to chcą żeby już spłaciła a nie spłaca, ale ciągle się negocjuje żeby było ok. - wszystkich się szkoli, po jakimś czasie działasz jak automat, jesteś profesjonalny, ostro targujesz czasem nawet coś zarobisz. - atmosfera jest cudowna, nikt nikogo nie podp-dala jak to plotki głoszą, wszyscy się lubią a nawet więcej, jak to to z przysłowiową cytrynką. Najlepsze są sekretarki, na nikogo tesz nie donoszą, równo dzielą skromny grosz na ogłoszenia - oprócz profesjonalistów pracują w firmie także doradcy, których jest zdecydowanie więcej. wiadomo, uczą się. - działa świetny system motywacyjny, jak jesteś uległy to szybciej płacą. Prostytucji u nasz nie ma. Pić tesz - tylko woda. Taka jest prawda. - nic samo nie przychodzi, live is brutal. Co robić, powiesić się?

Ja pindole
@Wyrobnik

Nabrałem się na bzdury, które wypisujesz. Firma systematycznie się pomniejsza i nie radzi sobie. Najgorsze w tym wszystkim wykorzystuje naiwność i łatwowierność ludzi. 1. Kierunek przyszłości Urra ludzie przyjmować wyłączności * przyjąłeś w zamian otrzymujesz kiepską reklama po najniższych kosztach * klientowi obiecujesz plan 3D zgłaszasz i czekasz na niego miesiąc * zdjęcia zgłaszasz fotografowi czekasz miesiąc * brak zainteresowanych klientów = czekaj na atak sprzedającego 2. System wynagrodzeń kombinowany i tak skonstruowany żeś bracie wycyckany 3. Zarobiłeś parę groszy to teraz czekaj tatka latka he he. Łazisz prosisz jak zechcą to za 3 miesiące zapłacą. Dodam zawsze tak było w tej firmie i to się nie zmieni. Szkoda czasu i atłasu na opisywanie cwaniactwa, nepotyzmu, układów, powiązań towarzyskich. Polecam inne duże firmy nieruchomości z podstawą, pakietem profesjonalnych szkoleń, elastycznością i szacunkiem do człowieka.

Kaśka
@Wyrobnik

Odbieram to co piszesz, jako sarkazm i chyba słusznie, choc bardzo go ukrywasz i piszesz dyplomatycznie... Rozumiem, co chcesz powiedzieć, bo znam tę branżę. Nic dodać i nic ująć. Tylko nie rób juz takich blędów ortograficznych..., bo skoro masz licencję, to raczej masz studia podyplomowe i nie wypada po prostu.

Kaśka

Pośrednik z licencją

(usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą na potęgę i tak samo przyjmują nowych nsiwiniakow

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy. Znam pracę w innym biurach nieruchomości więc jakieś porównanie mam, zresztą teraz zmieniłam na inne biuro więc mogę z czystym sumieniem napisać. Skusiła mnie nazwa znanego biura i to był błąd - okazało się, że to kolos na glinianych nogach. Opóźnienia w płatnościach faktur dla agentów wynoszą po dwa-trzy miesiące, odpowiedź menedżerki: "bierzcie od klientów gotówkę" - no to faktycznie profesjonalne biuro, proś klienta o gotówkę.... zresztą nie zawsze można (bo kwota przewyższa dopuszczalną w przepisach) no i kapota, faktura niezapłacona a ty masz odprowadzić vat bo przecież wystawiłeś fakturę Mimo wynagrodzenia prowizyjnego i braku podstawy wymagania dotyczące czasu pracy w biurze, konieczne opisywanie każdej godziny w terminarzu - a podobno to wolny zawód. Dalej: przyjmowac jak najwięcej - nieważne co, nieważne za ile, byle przyjąć to może coś się uda sprzedać. I absolutnie nie negocjujemy prowizji z klientem. Możliwość osiągnięcia 85% prowizji dla siebie można włożyć między bajki - system jest tak skonstruowany, aby tzw. bonusy były przydzielane jak najrzadziej... nie wpisałeś spotkania w terminarz? sorry.... Szkolenia? Jakaś farsa: dwóch, trzech menedżerów spotyka się z nowoprzyjętymi po dwie godziny i opowiada dyrdymały, żadnych szkoleń prawnych, żadnych szkoleń sprzedażowych, zero szkoleń powtarzających. Generalnie - nie polecam firmy.

Emm

Witam, prowadzimy obecnie rekrutacje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@emmerson.pl W treści maila prosimy o podanie nazwy miasta.

Blady

Pracuję w tej firmie już od 3 lat. Wcześniej pracowałem w innych firmach z tej branży i przez rok miałem własną działalność pośrednictwa. Nigdzie wcześniej nie zagrzałem miejsca na dłużej niż 1,5 roku. Co do warunków pracy to są one porównywalne z innymi agencjami, po za prowizją, która w Emmersonie jest wyższa bo nawet powyżej 60 procent od transakcji. Tym co sprawiło, że zatrzymałem się tu na dłużej jest atmosfera oraz wsparcie zarówno menadżerów jak i innych działów w realizacji transakcji. Nie zostałem rzucony na głęboką wodę tylko powoli wdrażano mnie w moje obowiązki. Teraz tworzymy świetny team i uzupełniamy się. Praca pośrednika opiera się na prowizji, jednak mając porównanie z płacą za 4 tysiące na etacie to śmiało wybieram prowizję, która pozwala mi zarobić kilkukrotnie więcej.

Julita

@Ula, możesz napisać jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności, scenki sprzedażowe? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Wacław

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Ula
@Wacław

Owszem, głównie w Warszawie i Wrocławiu. Zachęcam do kontaktu: rekrutacja@emmerson.pl

Pracuję w Emmersonie już pół roku. Przez pierwsze miesiące nie było lekko, ale otrzymywałam wsparcie od menadżera oddziału. W pierwszym miesiącu wynajelam mieszkanie i zarobiłam pierwsza prowizję (nieduża kwota, ale na start dobre i to) pózniej przez miesiąc nie miałam transakcji i dopiero w 3 i 4 miesiącu sprzedałam pierwsze mieszkanie i dom. Mam teraz dużo większy komfort pracy, bo zarobiłam tyle ile w poprzedniej pracy przez 8 miesięcy. Podsumowując, nie jest to praca z kategorii lekkich i łatwych, za to jest przyjemna i dochodowa. Przy solidnej pracy można osiągnąć nawet do 80 procent prowizji od transakcji.

Teraz ja

Emmerson to moje któreś tam z kolei biuro nieruchomości. W każdym z biur pracowałam przynajmniej rok, ale to tutaj zatrzymałam się z jakiegoś powodu na dłużej. Czym Emmerson różni się od innych biur ? Na pewno stawia na profesjonalizm i bezpieczeństwo prawne przeprowadzanych transakcji. Szkoli wszechstronnie swoich doradców, aby mogli jak najlepiej i profesjonalnie doradzać swoim klientom. Bezpieczeństwo transakcji zapewniają prawnicy (Radca Prawny, Adwokat), którzy na stałe weryfikują dokumenty , które dopiero potem trafiają one do rekomendowanej Kancelarii Notarialnej. Doradca nie traci czasu na drobiazgową analizę dokumentacji nieruchomości, tym zajmują się w Emmersonie profesjonaliści . Doradca uczy się tylko od prawników gotowych rozwiązań w przypadku stwierdzenia problemu natury wady prawnej nieruchomości. Wynagrodzenie to minimum 50% od transakcji takie jak w większości biur nieruchomości, ale jest też atrakcyjny system motywacyjny, dzięki któremu doradca ma szansę otrzymać nawet 85% prowizji z transakcji. Nie spotkałam tego w mniejszych biurach nieruchomości. Wybór biur jest na rynku spory, jednak chcąc mieć efekty wszędzie trzeba dobrze i ciężko pracować. Pamiętajcie” wszędzie dobrze gdzie nas nie ma „ !

Oczywiście
@Teraz ja

Szansę

tobe
@Oczywiście

no to czemu dalej tam nie pracujesz i nie robisz swietlanej "kariery" ;))) ????

Wiki

Mnie nie dziwi , że cisną na sprzedaż. Od tego zależy byt nas wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Emmerson Realty S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Emmerson Realty S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Emmerson Realty S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emmerson Realty S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emmerson Realty S.A.?

Kandydaci do pracy w Emmerson Realty S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emmerson Realty S.A.
1.5/5 Na podstawie 222 ocen.

Emmerson Realty S.A.