Valmet Automotive Sp. z o.o.

Żary

Opinie o Valmet Automotive Sp. z o.o.

zadowolony 2015-05-15 15:11
Zarobki bardzo dobre, firma chce przyciągnąc pracowników.
Mateusz 2015-09-24 19:25
Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest płaca na start w tej firmie i czym się zajmuje ?
Pracownik już były 2016-03-09 20:11
Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Pracowałem tam sporo czasu i mam sporo również do powiedzenia co tam się dzieje obecnie. Firma bardzo nie rzetelna i mało zachęcająca do pracy. Wynagrodzenie niskie a traktowanie pracownika przez główne kierownictwo jest niedopuszczalne. Bardzo duże wymagania ze strony firmy i masę poświęcenia za słabą wypłatę i brak szacunku. Nie polecam na inne stanowisko niż kierownicze
Fasteners 2016-08-25 09:03
ABSOLUTNIE NIE POLECAM pracy w tej firmie. Piszę jako były pracownik "white collar".
Najgorsza jest w pracy niestety atmosfera. Czuć wrogość, zwłaszcza między działami, "koledzy" z fabryki z Niemiec tylko czekają na potknięcie polskiego zakładu (często były sytuacje w których pomagali w tym potykaniu). Zero wsparcia managementu. Zero wsparcia działu HR niestety również. Z tego co się orientuję, to ściągają teraz ludzi z całej Polski bo nikt z okolicy nie chce tam pracować. Na prawdę radzę się zastanowić, bo to strata czasu i przede wszystkim nerwów. No i jeszcze jedna rzecz "Automotive" to Valmet ma tylko w nazwie.
Pokemon Go 2016-09-12 16:25
Krótko: Valmet to syf, pozbywają się konkurencji. Zatrudniając wcisną ci jakąs bajeczke o wizji rozwoju, żebyś łykał wode wiadrami jak pelikan. Kompletny brak umiejętności i brak narzędzi do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, aby znaleźć właściwego kandydata na tworzone stanowiska. Przepychanki, brak spójności i logiki na linii HR - kierownictwo
Fabryka Ryzyka i Wymagan 2016-09-12 22:34
Słuchajcie miski na stołkach. Bierzcie jakieś klatki i szczury z kanalizacji. Szczur to bardzo inteligentny ssak. Przeprowadzajcie sobie testy rekrutacyjno-stanowiskowe na szczurach, może was posłuchaja. Ludzie nie sluzom do testow w waszym das Konzentration Lager. Człowiek to żywy organizm, potrzebuje pracy i stabilizacji.Wezcie z 10 szczurów i możecie je sobie co chwilę wymieniać. HR i kierownictwo kompletnie nieskuteczne w rekrutacji. Cenie ludzi, którzy chcą po prostu pracowac. Zero tolerancji dla błędów miśków na stołkach, odpowiedzialnych za rekrutowanie pracownikow.
Pokemon Go 2016-09-13 20:47
A może ta kumpela zna się dobrze z kierownictem....bardzo ciasno
Fabryka Ryzyka i Wymagan 2016-09-14 07:16
W tym obozie wzajemnej adoracji zarobi tylko specjalista przychodzący lub ściągnięty z zewnatrz. Szczurek bez większego doświadczenia będzie DYSKRYMINOWANY, a to podchodzi już pod kodeks pracy i panowie na stołkach tworzący fikcyjne stanowiska powinni za to beknac. Swoje obiecanki spisujcie mi na piśmie, żebym miał z czym pójść do Inspekcji Pracy. Pozdro Adolfy z tego Reichu, enginierek z awtomotiwa bez motiwa
Caprio 2016-09-14 13:01
Temat: Dyrektor personalny Valmet. Maskotka

Ta Yynteligenta istota zatrudniona w projekcie SETI jest dziwna jak czarnoksiężnik z krainy Oz.
Janusz 2016-09-19 20:08
Brawo, brawo TY

Brawo dla tego pana, który zasuwa na sowite pensje cwaniaczkow na stołecznych.
Beny Hill - brexit 2016-09-20 08:41
Wyzysk płacowy, a wcisną wam gadke korporacyjną jacy przyjaciele jesteście buhaha.
Płacą tylko pare groszy wiecej niż konkurencja, praktycznie nie odczuwa się tej róznicy.

Prawdą jest, że gdy właścicielem był Niemiec, było inne większe stawki, można było zarobić.
Teraz to pozostała marna atrapa zarobków i klepanie po plecach, gdy przejdziesz z agencji pod Valmet.
Babeczka z siurem 2016-09-21 06:11
Kuba powiedz że lobbujesz za Valmetem. Płacenie w terminie to ich zapchlony ustawowy obowiązek, a jak nie, to niech się zgłoszą anonimowo do Państwowej Inspekcji Pracy. Wszędzie tak jest??? Znaczy w całych Zarach lobbujacy kolezko. Valmet się cofnął z kulturą płacenia pracownikom produkcyjnym o lata świetlne, zwykła blaszaną buda jakich pełno w tym kraju.
Babeczka z siurem 2016-09-21 06:12
Japonska sekretarka ...N... 2016-09-23 20:50
Niech se rekrutują, a rekrutują pewno dla tego, że niektórzy są w stanie znaleźć coś lepszego i odchodzą bye bye bye valmet
Pokemon Go 2016-09-29 18:16
Cicho tam valmetowskie pionki.....siedziesz i zasuwac w kieracie 8-16
Walec 2016-10-06 07:49
Valmet potrzebuje świeżej krwi na produkcję.
Wymagania: frajer, jeleń i inne podobne wykształcenie.

Płaci jak za miche ryżu i każe zasuwac jak Murzynowi na plantacji.
Aby cię zmotywować do pracy, dokręcamy norme
Walec 2016-10-06 07:50
Valmet potrzebuje świeżej krwi na produkcję.
Wymagania: frajer, jeleń i inne podobne wykształcenie.

Płaci jak za miche ryżu i każe zasuwac jak Murzynowi na plantacji.
Aby cię zmotywować do pracy, dokręcamy norme
euGeniusz 2016-10-06 11:36
Valszmet zostajesz zwolniony za słabe zarobki, można robic ale w valmetoskim zakładzie w Holandii bo tam jest inna kultura
xd 2016-10-09 18:16
A wypłata jest ww pełni terminowa u nich? Pozdrawiam
zadowolony 2017-02-01 18:11
Wypłata na czas, premia do 20% co miesiąc.(zaczynasz od 10-12% i co pół roku dorzucają 2% jak dobrze pracujesz) Ogólnie bardzo dobrze sie pracuje. Minus to 4 miesięczny okres rozliczeniowy nadgodzin. Ale raczej płacą niż wolne,więc duże OKI
zadowolony 2017-02-01 18:15
I jeszcze chcą dorzucić 2% co miesiąc za brak L4
Maja 2017-04-05 15:54
@zadowolony rozumiem, że praca w Valmet Automotive Ci odpowiada. A czy firma zapewnia dodatkowe benefity/możliwości rozwoju?
niezadowolony 2017-05-15 19:00
Chcą dać nie oznacza ze dadza...
I jakoś tylko 3 osoby polubily ta opinię ,tak jakby dzial HR sam siebie lajkowal
niezadowolony 2017-05-15 19:06
Jak przyjsc na nadgodziny to mozna ,trzeba, nalezy...ale jak przychodzi do rozliczenia to wszystkich wysylaja na urlopy zeby byc w zgodzie z litera prawa pracy...a ze inne zagadnienia nie sa przeztrzegane to nikogo nie obchodzi.
Ps. Kolega kolegi powtarza ze dostal za nadgodziny kase jak Valmetowi sie vos posypalo
Keta 2017-06-08 11:07
Kolesiostwo,etatyzm,indolencja to slowa kojarzące się z Valmet Automotive.
Polecam link.
Maja 2017-06-09 10:50
Protest, o którym wspominasz odbył się w maju. Czy od tego czasu zaszły w firmie jakieś zmiany? Jakie były skutki protestu?
zxcvb 2017-09-14 13:09
Ja pracowalem tam w latach 08-09, jak byla tylko linia bmw i powoli ruszał mini cooper. Niemiec był dyrektorem, to bylo dobrze, nadgodziny w pełni płatne plus bonusy do reki. Potem sie zaczelo rypać jak ten z Kożuchowa czy tam z Krosna przejął stołek. Teraz to tam chyba jakaś masakra jest z tego co tu piszą.
Zostaw swoją opinię o Valmet Automotive Sp. z o.o. - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valmet Automotive Sp. z o.o.