Opinie o Valmet Automotive Sp. z o.o. w Żary

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valmet Automotive Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Valmet Automotive Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valmet Automotive Sp. z o.o. w Żary

- NISKIE ZAROBKI NAJNIŻSZA KRAJOWA - (usunięte przez administratora) W PRACY W PRZYPADKU KOBIET NA PORZĄDKU DZIENNYM KIEROWNICTWO ŚWIADOME A I TAK NIC Z TYM NIE ROBIĄ - UKRAIŃCY LEPIEJ TRAKTOWANI NIŻ POLACY NP UKRAIŃCY NA FIRMIE POLACY NIE - OBIETNICE BEZ POKRYCIA - ZERO ROZWOJU DLA MŁODYCH OSÓB TRZYMANIE ICH W MIEJSCU NIE SŁUCHANIE ICH POTRZEB - TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA JAK PRZEDMIOT JAK WOREK ZIEMNIAKÓW - KOMUNIKACJA DNO WSZYSTKO ODBYWA SIĘ ZA PLECAMI - ZARZĄDZENIE PRL TO CZŁOWIEK MA SIĘ PROSIĆ O PRACE A PÓŹNIEJ OLX PEŁNE OFERT PRACY TEJ FIRMY - WYŚCIG SZCZOROW - LIDERZY TO OSOBY BEZ WIEDZY I KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PO PROSTU DŁUGO TAM PRACUJĄ NIE POLECAM!!!

@Olga K

A komu docelowo były zgłaszane takie problemy? wiadomo, że nie bezpośrednim przełożonym, zastanawia mnie z czego to w zasadzie wynika? nie spotkałam się z czymś takim jeszcze. Mimo wszystko są tu kobiety o dłuższym stażu?

Sylwester Stepowicz

Czy dalej w firmie valmet lepiej traktuje sie ukraincow niz polakow? sa jakies przyjecia?

Dmaian
@Sylwester Stepowicz

Tak , ponieważ to nie Polska firma tylko zagraniczna korporacja i dobro pracowników jest u nich na ostatnim miejscu. Na pierwszym zysk (usunięte przez administratora). Nie polecam

Niedoszły pracownik

Wysłałam CV po znalezieniu oferty na olx. Po paru dniach zadzwoniła do mnie Pani z agencji, wytłumaczyła jak wygląda praca itd, więc umówiliśmy się na spotkanie rekrutacyjne na 3 dni później, ponieważ akurat wtedy byłam poza miastem. Na dzień przed spotkaniem ta sama Pani zadzwoniła i powiedziała, że niestety, ale musimy to przełożyć na dalszy termin, ponieważ kierownik, który przeprowadza takie rekrutacje jest na zwolnieniu i kiedy się zjawi to do mnie zadzwoni. Minęło 2 miesiące i do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował ???? Skoro tak traktują przyszłych pracowników to strach pomyśleć jak traktują tych, którzy już tam pracują ????

@Były Szybko Bill

Ten etap z HR jak najczęściej wychodzi? jest trudno się dostać czy raczej nie ma z tym najmniejszych problemów? Na bo zwracają ewentualną uwagę i czy w ogóle trzeba się czymkolwiek wykazać?

Hej, chce się dowiedzieć czy podczas naborów dla specjalisty ds. logistyki jest jakaś część techniczna. W opisie oferty jest napisane, że należy dobrze znać Excela, dostaje się z niego zadanie? Zastanawiam się też czy działa się tu na SAPie? Nie widzę go w treści

Pracownik Nowy wpis

Nie pracuje tam już jakiś czas ale jest to firma która niszczy człowieka. Po latach pracy okazuje się ze polubiłeś wlasnego oprawce. Mozna sie duzo nauczyc ale mimo wszystko odradzam. Awansuja tylko lizodupow a w niektorych dzialach np jakosci jest taka rotacja ze pozostali juz licza dla smiechu ktora to juz osoba. Ludzie nie wytrzymywali nawet okresu próbnego. Aktualnie sytuacja jest na tyle słaba ze wstrzymali rekrutacje. A najgorsze jest to ze czesc firmy jest w Niemczech i roznica w traktowaniu pracownikow z Polski a nimi jest kolosalna. Dodatkowo 90% dyrekcji to figuranci i nie maja pojecia czym sie ich dzialy zajmuja interesuja sie (szukaja winnego) dopiero jak cos sie wysypie, mysle ze stad ta rotacja.

Specjalista ds controllingu nadal może liczyć na umowę o pracę? Tak jak pisali w tym ogłoszeniu z sierpnia ? Ubiegłego roku. A wiadomo czy to jakieś zatrudnienie na dłużej? Chciałbym trochę w szerszej perspektywie się dowiedzieć jak to wygląda

A co się dzieje w przypadku kobiet? Bo wykropkowano. No i z tego co piszesz to kierownictwo nic z tym nie robi. A jak ogólnie ze zgłaszanymi problemami pracowników? Jest reakcja kierownictwa?

Olga K

Ogólnie gorsze traktowanie pozwalanie sobie na różne komentarze i odzywki i to ze strony przełożonych tak w dużym skrócie a nic z tym nie robią pomimo licznych zgłoszeń popieram tutaj osobę która to napisała bo tez tego doświadczyłam a pracowałam w firmie kilka miesięcy

@Olga K

Pracownik Biurowy

Rekrutacja trwa średnio 20 minut. Jeżeli nie masz doświadczenia to i tak Cię wezmą, bo nikt nie chce tam pracować. Serio

Czy na każdym stanowisku jest najniższa krajowa, tak jak niżej ktos pisał? Naprawdę na każdym? Interesuje mnie ogłoszenie Analityk Finansowy, które wystawili na portalu z ogłoszeniami ostatnio. Ale nie ma warunków finansowych dokładnie podanych. A zatem?

Aga z Zg

@Pracodawca Szukam pracy na produkcji, czy są zatrudnienia ? Zasięgłam troszkę opinii i czy to prawda że ludzie z dłuższym stażem zarabiają po paru latach najniższą krajową? Oraz że ukraińcy są lepiej traktowani? sporo osób o tym mówi i trochę obawiam się takiej firmy.

Zauważyłem, że ktoś teraz niedawno napisał jakieś pozdrowienia dla kierownictwa a akurat tak się składa, że widnieje teraz oferta dla kierownika zmiany. czy ktoś wie coś więcej na temat tych naborów? po pierwsze jak taki proces rekrutacyjny może wyglądać? i ile można zarobić teraz na takim stanowisku?

Inżyniera Procesu chyba nie obowiązuje ta wspomniana niżej minimalna krajowa? Mam nadzieję przynajmniej :D Ale z racji tego, że w ogłoszeniu nic nie napisali nigdy odnośnie tego, co proponują, to chciałbym wiedzieć, jaka jest ich aktualna propozycja.

Były Szybko Bill

Sytuacja wygląda tak że są dwa wymagania. 1 chęć do podjęcia się (celowo nie pisze pracy, bo tym nie jest) 2 są widelki np. Pomiędzy 6500 a 9000 k Idziesz na rozmowę, patrzą na twoje kwity i nawet jeśli masz mocne to na start dadzą 6500k licząc że się słowem nie odezwiesz, bo to oznacza oszczędności dla budżetu w konkretnym dziale. Mówi się w kuluarach zakładowych o przypadku Pracownicy która uzgodnila umowę na 10k A osoba niższego szczebla w chwili kiedy miala byc podpisana umowa zmniejszyła tą wartość o połowę. Dodam że finalnie nie zawarto umowy.

@Były Szybko Bill

A te widełki zarobków które podajesz to są brutto czy netto? Bo to trochę robi różnicę, jakby nie patrzeć. No i czy poza tą zasadniczą stawką dochodzą jakieś dodatki? To też ja bym chciał wiedzieć.

Teodor

Zakład pracy dla Ukraińców, Polak gorzej traktowany niż oni, nadgodziny tylko dla Ukraińców, polak nie może na nie chodzić. Stawki głodowe a wymagają od Ciebie cudów

Marika
@Teodor

Ale dlaczego Polak nie może brać nadgodzin? Nie ma tak, że nadgodziny są dla chętnych i zostaje kto chce? W ogóle to chociaż lepiej płatne są?

Teodor
@Marika

Polakowi muszą zapłacić więcej a Ukraińcowi tylko podstawe, więc tylko im proponują

@Marika

Nadgodziny są, były i będą zawsze.Wynika to z wiernego planowania i zarządzania zespołem. Potrafią ludzi ściągać do pracy nawet w święta bo trzeba coś zrobić. Jak chcesz zobaczyć to na skąd e oczy to polecam Tobie stanąć w Niedzielę przed zakładem i zobaczysz ilu Gruzinów, Ukraińców i innych narodowości wychodzi, się zdziwisz.

@Marika

Nadgodziny dka ukraincow placone sa jako stawka godzinowa a nie jako nadgodziny ,czyli 50-TKI czy też 100-Tki .Czyli jeśli Polak i Ukrainiec na godzinę mają np. 30 zł, to za pracę w sobotę Polak powinien dostać np 60 zł ( jednak w pierwszej kolejności ma odebrać nadgodziny A to oznacza wypłacanie urlopowego ,które jest liczone z średniej z 3 miesięcy, i może byc wyzsze niż 30 zł dla Ukraińskiego pracownika.) Mając doświadczenia z tą firmą jestem bardziej niż pewny że to wszystko kwestia kasy

Jak ludzie tu rozumieją rozwój? zastanowiła mnie ta wcześniejsza opinia dotycząca chyba czegoś w rodzaju podlizywania lub coś…? Nie wiem jak to interpretować. Jestem w każdym razie zainteresowany tamta oferta dla specjalisty ds. podatkowych, która została dodana parę dni wcześniej. Jaki zakres szkoleń jest możliwy?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Valmet Automotive Sp. z o.o.?

Niedoszły pracownik

Jakub
@Niedoszły pracownik

A na jakie stanowisko wysłałeś CV, jeśli to nie tajemnica, i czy w ogłoszeniu podawali widełki płacowe? Pisałeś również, że dzwoniła Pani z agencji. Czy to oznacza, że zatrudniają tutaj poprzez pośrednika?

Gośka
@Niedoszły pracownik

Twoja opinia nie może być prawdziwa ponieważ rekrutację przeprowadzają mistrzowie, których jest po kilku na zmianie. Po co wprowadzać innych w błąd i bezpodstawnie oskarżać?

Kornela
@Gośka

a od kiedy tak właśnie jest, że to mistrzowie przeprowadzają wspomniane rekrutacje? Kiedyś było może inaczej? Dodatkowo w takim razie może w tym przypadku są jakieś porady co do samej rozmowy skoro wiesz mniej więcej jakie warunki występują?

@Gośka

Gośka nie opowiadaj bzdur. Papiery osobowe wchodzą zawsze do działu HR A nie do mistrza produkcji. Pierwszy etap rekrutacji wymaga działania działu HR, jak tam przejdziesz to wtedy dopiero bierze Cię,,Mistrz"na halę i pokazują gdzie będziesz pracować. A to oznacza że pracownik produkcji był rekrutowany

@Były Szybko Bill

Heja. Który z kierowników poleciał skoro szukają kierownika produkcji?

Eliza

Właśnie szukają tu w firmie w internecie kogoś na posade Główny Specjalista ds. BHP. Jak widziałam, rekrutacja ma być zdalna. A ile czasu taki proces tu zajmuje? Jaki to czas i ile jest w tym okresie etapów rekrutacyjnych??

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 6 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Valmet Automotive Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako specjalista ds. jakości. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

tomcio.mefedron

Cudowne są te wasze oferty i reklamy. Dołącz do nas u nas się rozwiniesz,zarobisz godnie hahaha. Kiedyś tam pracowałem. Żenada stawki i ludzie w kierownictwie. Tomuś z Kunic (majster z mini) na jednego strzała. Nie można go zbić na hali więc myśli ,że jest nietykalny,ale nie na ulicy. Stary narkoman.Niestety ciężko go upatrzyć na mieście bo wie ,że byłby bity non stop. Dlatego szybciutko czerwoną karetą z hali do domku. Ogólnie nie polecam tego cyrku.

Sylwester Stepowicz

Dorota
@Sylwester Stepowicz

skąd masz takie informacje że tak faktycznie jest ?

Sylwek
@Dorota

w telexpresie mowili ;/od kiedy sie odpowiada pytaniem na pytanie?

Izabela
@Sylwek

Jak ktoś nie wie jak jest to jak inaczej ma odpowiedzieć? Poza tym Ty też zadajesz pytanie. To jak jest z tym tematem, można liczyć na równe traktowanie czy nie bardzo?

Dmaian

Mała

Jeszcze kilkanaście dni jest otwarty nabór na stanowisko Inżynier Procesu i mam pytanie o to, ile czasu trwa ten proces? Widziałam info o rekrutacji zdalnej. Więc ile zajmuje i jakie są etapy? Czy jest też jakiś etap zadania rekrutacyjnego?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Valmet Automotive Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Inżynier Procesu. Może ktoś planuje aplikować?

Martino369

Ja planuje aplikować

Katarzyna
@Martino369

I co jesteś już po rozmowie, jak było? Ja jedyne ogłoszenie jakie teraz widzę to na speca od zrównoważonego rozwoju... Rozmowa tutaj aktualnie to jak wygląda, ile etapów czy to od stanowiska zależy?

Gośka
@Katarzyna

Na (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) czy stronie fundacji przedsiębiorczości są również inne ogłoszenia w sprawie aktualnie prowadzonych rekrutacji. Byłam kiedyś na rozmowie o pracę. Wszystko ok. Odpowiedź zwrotna została udzilona po tygodniu

Wanda
@Gośka

A sam proces ile trwał, jedna rozmowa i to wszystko? Jak możesz, to napisz, jak przebiegła rekrutacja. Są jakieś testy specyficzne?

Izabela

Mam pytanie w sprawie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Controllingu. Nie podano widełek w ofercie, może ktoś wie jakich kwot sie spodziewać? Chciałabym być przygotowana na negocjacje podczas rekrutacji. W ogóle to ile jest etapów zazwyczaj? I czy dają feedback niezaleznie od tego jaki on jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Valmet Automotive Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w Valmet Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Valmet Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valmet Automotive Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valmet Automotive Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Valmet Automotive Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valmet Automotive Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Transportowa 1
    68-200 Żary

Valmet Automotive Sp. z o.o.