Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Pan 40

Pany, jesteśmy już przegrani, nic lepszego nas tu nie spotka.

Chory

Co nowego, byłem na l4 wracam po 2 miesiącach wszyscy happy nikt nie narzeka, powiedzcie czy chociaż ktoś się zwolnił.

Lolo
@Chory

Nie nikt bo gdzie pójdziemy. Tu jest ok nawet. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. :)

On 37

Wiecie że toyota w wch - u znalazła się na 5 miejscu w rankingu top 10 najlepszych przedsiębiorców, szukałem tam naszego Cersanitu ale próżno szukać, tyle lat jesteśmy na rynku i nie udało się zabłysnąć. Ale co za to mamy w zamian?

On

Ja już w Toyocie drugi miesiąc, praca bez porównania jak w delfinie, czysto, organizacja prima sort, i kasa wieksza. Ci co chcą to składajcie bo potrzebują tu młodszego pracownika UR.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Załoga GW.

Wpłynął wniosek o zamknięcie forum Cersanitu ze względu na małą aktywność i wyczerpanie tematów. Informujemy że z dniem 1 lipca forum i poruszone na nim tematy będą wygaszone. ZałogaGoWork.pozdrawiamy.

anu
@Załoga GW.

Wpłynął wniosek o zamknięcie forum Cersanitu przez kadrowe Cersanitu bo już im się nie chce usuwać lub odpowiadać na niewygodne pytania.

@anu

A kiedy ktokolwiek z kadr odpowiedział tutaj na jakieś pytanie ???One też widzą co dzieje się w zakładzie ale co mogą zrobić ?A mogło być tak fajnie,wystarczy dać ludziom godnie zarobić a i ręce do pracy się znajdą i podejście do pracy (a co za tym idzie i produkcja )będą na wyższym poziomie.Ale nie,po co,najlepiej zabrać co tylko się da i myśleć że ludzie wiecznie będą przytakiwać na wszystko. Tylu się zwolniło a oni myślą że zapchaj dziurami z ukrainy wszystko zalepią. Tak się już nie da

kiki

Ponoć Sołowow bedzie jutro z Arabami :-) Czyżby główny udziałowiec chce sie pozbyć udziałów firmy Cersanit.......

Pr
@kiki

Teraz czytam ten stary komentarz. Patrzcie ile plotek na przestrzeni lat fałszywych info było . A my nadal jesteśmy silna grupą w polskich rękach mimo zarazy produkujemy kasa wpływa na konto. Niejeden z nas wierzył w plotki

Hahahahah
@Pr

Hahahahahahh W POLSKICH RĘKACH... TAK TAK I WŁAŚNIE TEN POLAK CIĘ JE*IE NA KASĘ MIESIĄC W MIESIĄC :D

Pracuś
@Hahahahah

Dobra odpowiedź.Kroją nas a my udajemy że wszystko jest ok.Jak pali się grunt pod nogami to i setki można płacić i na nadgodziny przychodzić.Wstyd mi za siebie i za wszystkich cwaniaków co to w szatnie są odważni a jak trzeba się odezwać to oczy w podłogę....Tak to będą nas kroić cały czas.

@Pracuś

Zobaczcie co się dzieje na rynku budowlanym, płyt kartonowo gipsowych brakuje, pustaków brakuje, płyt wiiurowych nie ma lub podrożały i połowę, styropianu brak czyli to oznacza że jest bardzo dużo budów czyli że płytek podstawowego materiału wykończeniowego też adekwatnie musi schodzić dużo. A nam sie wmawia że nadal ciągnie się kryzys z 2008 r ogłoszony przez Prezesa Karola i zostaliśmy trafieni kolejnym kovvidovvym i na nic nie ma pieniędzy. Wszędzie do okola stawka 4 tys brutto to norma lg chem już do 5 dochodzi nawet toyota daje 4100. Tak jak wsponiales w szatniach się odgrażają a i tak każdy tu siedzi i płaczę.

Pazur
@Pracuś

Bardzo fajnie napisane nie chcą nas na setki ale gdy się im pali grunt wtedy można przyjść. Więc należało by chyba się zgadać i nie przyjść te dwa trzy razy wy nie zbiedniejecie a pokażemy ze w jedności siła.

Szukam pracy złożyłem cv przez pracuj peel ktoś napisze jaka realna sytuacja, jaka kasa po ok próbnym. Pewnie na rozmowie powiedzą ze jest super.

Katani
@Marek

Na rozmowie zawsze jest super.Zarobki po okresie próbnym ok.2500-2700 na rękę.Praca sama w sobie nie jest zła ale notoryczny brak ludzi,wymagania z kosmosu-najpierw uruchomienie pieca a potem myślenie o obsadzie,bardzo ciężkie warunki latem gorąco,zimą zimno i przeciągi to już jest kiepskie.I nie piszę po to by narzekać ale jest coraz gorzej.Nie wiem kto tam naprawdę zarządza ale realii tej firmy nie zna albo nie chce znac

@Katani

Dzięki za rzeczową odpowiedź potwierdza to co słyszałem od kolegi który pracował tam. Thanks. Kasa trochę mała jak za 4 br i warunki. Rozmowa za kilka dni więc zobaczę co powiedzą.

Policja

To jest jakiś trojan gdy wejdziesz na te podane linki więc nie klikać.

Zbychu

Ty ZDJĘCIA! Umieściłeś dokładnie taki sam wpis o stronie z jakimus fotkami na stronach innych dużych firm miedzy innymi Amazon Gliwice itp. Szargasz opinie wszystkich pań pracujących w tych miejscach.Trzeba to zgłosić gdzie trzeba

Nero

Pracuje tu od kilku miesięcy, praca fajna, wypłata na czas super system równoważny, pełna stawka lepsza niż w konkurencyjnej firmie co miesiąc ponad 2 tys mam. Ogólnie nie narzekam moja pierwsza praca i tak dobrze trafiłem, wszędzie przez koronę pozamykane a tu mnie przyjęli i widać że firma dba o ludzi bo wszystkich których spotykam to mają staż tutaj min 8 lat więc o czymś to świadczy. Dużo złego czytałem ale po tym co widzę to ludzie długo tu pracują a to znaczy że Cersanit to dobry pracodawca skoro nikt nie ucieka. No chyba że mam szczęście i na jakąś lepszą część hali trafiłem czy jak.

Kolo

Zobaczcie jak smoku wyszedł na zostawieniu tutaj kariery, zawsze ponad tysiak ma więcej niż my tutaj.

Ja już w Toyocie jako logistyk pracuje, robota bajka z początku nie moglem się przyzwyczaić taka czystość i wózek cichutki elektryczny

Na chwilkę
@Nowy

Co ty chłopie? nikogo tutaj to nie ruszy, jestem w cersanicie tylko przejazdem ale z tego co widzę króluje tutaj użalanie się nad sobą, sytuacją w zakładzie, roszczenia o podwyżki itp, przyzwyczajenie, użalają się w szatniach lub w mistrzowkach nad cała sytuacja we firmie i każdy ma dużo wymówek dlaczego pracy nie zmienić. Mimo że obok jest ponad 4 koła na dzień dobry to wolą za 3400 pracować. 4 koła jest na dzień dobry ale zrób ze dwie soboty i masz 4 na rękę a nie 2700 tutaj różnica jest. Jak wspomniałem jestem tu przejazdem bo przez problemy musiałem gdzieś pracować ale też spadam za jakiś czas z Cersanitu to nie praca dla mnie i te warunki w delfinie. Mógł bym tu pracować w tych warunkach i systemie za tysiak więcej ale 2500 mam w czystej hali ciepłej lub latem klimatyzowanej.

Polewa
@Na chwilkę

Masz rację to prawda muszę to przyznać. Chcoziazby zobaczcie wpisy poniżej czy *ktoś wie czy zapłacą *czy będzie kasa, dlaczego się nie zgadza, jak będą płacili *? mamy 21 wiek a nie znamy podstawowych informacji kiedy i ile nam zapłacą. Kolega się zwolnił. Z Cersanitu i jak widziałem jego fiszkę wczoraj to szczęka mi opadła 5700 na rękę z 3 dniami wolnymi, szkoda że on z innego miasta i dojazdu nie mam bo już bym tam jechał. Ja tutaj po 9 latach przy dobrym miesiącu, kilka lat temu jak płacili wszystkie dodatki to ledwo 3000 osiągałem

Zk3

Ktoś wie do kiedy będą wypłacane zaległe brygadowki? Bo dawno powinna być informacja!

@Zk3

Jak się w końcu doliczą ile komu trzeba zapłacić bo wszystkim poginęły gdzieś nadgodziny.

Pracownik produkcji

Co to znaczy wszystkim ? A ja myślałem że to tylko mi gdzieś się zapodziało kilkanaście nadgodzin.

Młody

Jest możliwość robienia nadgodzin w Cersanicie?

Jack
@Młody

Zależy od ich humoru,raz można raz nie,jak coś potrzebuje kierownictwo to pozwalają a jak ty chcesz dorobić do tej jamłużny zwanej wypłatą to nagle jest zakaz.....ot i cała filozofia

OBOWIĄZEK ! ;)

Pracuś
@Młody

Jak myślicie,zapłacą za niewybrane nadgodziny czy znajdą coś żeby nas znowu oszukać ?Jutro koniec okresu rozliczeniowego a niektórzy po 50-60 nadgodzin mają to jest kilka tysi do wypłaty.

Tomcio Paluch

Chcą szczepić w zakładzie. Jestem ciekaw ilu z Was jest chętnych. Właśnie dostałem zapytany przez mojego przełożonego czy będę chciał się szczepić w zakładzie.

Anu
@Tomcio Paluch

Do 2030 roku na ziemi ma być 500 milionów ludzi ,po tej dacie pomyśle czy się strzepić.

Polak
@Anu

Od dwóch prawie lat korona panuje nie oszczędzam się zbytnio nie dyzenfekuje, maseczki nie używam a jeśli już to maseczka ta sama przez kilkanaście dni. Pracuje z ludźmi różnymi i co? i nic! albo miałem koronę i nie wiem albo nie miałem. Mówią że szczepionka daje więcej korzyści niż zagrożenia tylko gorzej gdy Ciebie lub kogoś bliskiego zakrzepica dopadnie wytłumacz tej osobie wtedy że to nic takiego. Dlaczego do tej pory medycy nawet na grypę się nie szczepili. Dlaczego szczepionka nie chroni przed kovidem już mamy 50 tys ludzi w kraju którzy mimo szczepionki zachorowali.

Tosemja
@Polak

Ale Wałbrzych idzie na rekord ze szczepieniami ;_; będzie wpis do światowej księgi rekordów Guinnessa!

Operator
@Polak

W tevpe 1 był ciekawy felieton audycja z 12.04 pt "warto rozmawiać..." i zdziwiłem się ze zaproszeni goście lekarze wirusolodzy, prawnik nie wychwalali polityki rządu a mówili cos sprzecznego z oficjalna narracja i prowadzący nawet ich nie uciszal chyba coś się zmienia w tym temacie , kilka dni temu na yt słynna już spowiedź ratownika medycznego w filmie Pana sumlinskiego o kowidowym oszustwie teraz już 2,3 miliony odtworzeń. Oby prawda wyszła na jaw a wiinni do paki i odszkodowania.

@Polak

Mało kogo przekonasz każdy wieży w koronę i szczepienia sam nie wiem co zrobię jak będzie przymusowe szczepienie (chory świat ????????????)

W Cersanicie nie jest źle, jest troche nerwów jak w każdej pracy ale kasa nie jest zła. Jak jest kilka brygadówek to na produkcji ponad 3 tysiące zarobicie ale mimo wszystko za ten system pracy 500zł więcej netto to na pewno powinniśmy mieć. Pracuje tam kilka lat i nie narzekam jak co niektórzy tutaj, jak sie wam nie podoba to droga wolna.

Miki

Jak to jest , niby pracujesz kilka lat i ponad 3 tyś zarabiasz ja pracuje ponad , grubo ponad 10 lat i dopiero po ostatnich podwyżkach osiągam prawie 3 tyś. A co do kilku brygadówek to biorąc pod uwagę plany oddania ich w zamian za wolne to nie będzie szału. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku życzę.

Rocki
@Miki

Ty nie masz 3tys a Ukraińcy potrafią wyciągnąć 3tys ?Ja nigdy chyba nie zrozumię taj polityki do tego chcą jeszcze podwyżek i buntuje jeden drugiego aby nie robić

Szkoda słów

Ale sprecyzuj proszę. Podoba ci się bo kierownik głaszcze i chwali czy pozwala wejść pod biurko?

@Rocki

W JAKI SPOSÓB wyciągnąć 3 koła na wypłacie? Pytam poważnie. Trzeba trzaskać nadgodziny i przychodzić w dzien który mamy wolny czy jak ?

Norman
@Nowy

Tak jak piszesz, ale nie zawsze pozwalają przychodzic.

@Nowy

Policz BRUTTO ;) Mi udało się to po 7 latach pracy ;) Czyli MOŻNA! - Nie trać nadziei : )

PRAWDA

ZWOLNIĆ SIĘ. JA W TEN SPOSÓB WYCIĄGAM PONAD 3 KOŁA

Będzie ok

Teraz mogę napisać pracuje tu 8 lat ostatnie lata to tragedia pod względem organizacyjnym, higieny pracy, i zarobkowym, co miesiąc czuje się ukokarzany. Złożyłem do tojoty w ofercie było 3960 do 4260 wynegocjowałem na okr. Próbnym 4 tys brutto. Niby mało ale tutaj po 8 latach mam 3400brutto. Panowie składajcie papiery nadal potrzebują i pytali mnie o zainteresowanych pracą kolegów. Nie ma co trzymać się sentymentów, swobodą w pracy, i że kolegów się lubi bo tym rodziny nie wyżywimy czy rat nie spłacimy.

Mały

Dostaliście już nagrode 500 brutto???

Dawid

Czy ta firma z walbrzycha zapewnia umowę o prace ?

@Dawid

Tak

@56

Tak ale tylko UMOWĘ :)

WCM

Porównajcie PITy za lata 20,19,18 ---- szok jak rosną pensje---salary of the minimini class. W czym ta nasza firma jest na poziomie klasy światowej. Ano w olewaniu pracownika i laniu pięknego słowotoku.

Stary
@WCM

Ja porównałem swój pit z Cersanitu i pit z nowej firmy bo oczywiście się zwolniłem w cersanicie średni pit 48 tys a nowej firmie 78 tys, tyle lat tam zmarnowałem, trzeba dodać że do pewnego czasu zarobki w stosunku do otoczenia mielem dobre sama praca też mi się podobała, ale gdy po ponad 10 latach wypłata stała w miejscu lub czasem była mniejsza od poprzedniej i odbiegała znacznie w dół od otoczenia, zdecydowałem się szukać czegoś innego. U was miałem bo mogę już powiedziec 3400 brutto plus premia, teraz bez premii mam 5750 brutto, na stanowisku starszy operator plus funkcja zastępcy lidera.

Krul
@Stary

Nikt co nie zazdrości my tak lubimy pracować nie próbuj uszczęśliwiać kogis na siłę jak nasz (nie) rzad

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042