Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Zk 3

A co myślicie o darmowych przejazdach do pracy? Oczywiście nie dla wszystkich jak jesteś z Wałbrzycha to firma ma cię gdzieś. Szkoda że ta reklama w radiu o tym nie mówi. No to może jakieś dofinansowanie dla pracowników którzy nie mogą korzystać z darmowego transportu. ?!

Niesprawiedliwość
@Zk 3

Też jestem za tym bo ci którzy dostają dofinansowanie automatycznie stają się bogatsi o te pieniążki, a reszta musi je wydawać na dojazd, czy np jak kolegą z Ukrainy zakład finansuje noclegi, a nam nikt nie dopłaca.

On30

Witam czy są w czasy pod Grusza i bony na święta tam w cersanit? I czy zgrupa niepełnosprawności ktoś tam pracuje też

@On30

Wczasy pod gruszą są co dwa lata. Bony też są na święta. I to by było na tyle nie ma stażowego , trzynastek ani jubileuszy typu 5 ,10,15 lecie.

Zk 3

W szatniach na trójce plaga kradzieży, nawet czyste ciuchy wyjściowe. Po co te kamery w przejściach ???

Zł trzy
@Zk 3

To racja, mi kosmetyki ukradziono żel i perfumy

Z przymrużeniem oka:-)
@Zk 3

Przychodź w brudnych, i nieoryginalnych ciuchach, (a najlepiej na waleta), myj się tylko wodą, załóż kłódkę pod prądem i do tego zasieki na szafkę- może wtedy pomoże. Jeżeli dalej będzie występował problem, to zaspawaj szafkę i załóż nań GRUBE łańcuchy. Zaczaj się gdzieś, w tych mrocznych zakamarkach szatni na delikwenta. Mnie osobiście w takich razach, to uspokaja tylko flinta nabista gruboziarnistą solą i śrutem:-p No, ale nie żyjemy w Stanach Zjednoczonych, więc mamy ograniczone pole działania. W Brazylii swego czasu ( a może i nawet teraz), działały tkz. "Szwadrony Śmierci", a może w naszej firmie powinny powstać podobne bojówki np. "Synowie Cersanitu"? W godzinach pracy, z pałką i paralizatorem chodzisz po szatniach i strzeżesz porządku?! A co do kamer! Kilka lat temu pokazałem język i tkz. "fakesa" w stronę jednej z nich, i co? Nikt mnie nie namierzył:-p sasasa

Ona30
@Zł trzy

Aha a jak będę mieć kudke na kod szyfr??!!!

Dużo B

"Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych" często firmy piszą to w ofercie pracy , nie zastanawia was to , nie lepiej gdyby była dowolność z korzystania z tego typu rzeczy , ktoś chce to idzie na balet, do kina lub kabaret, ja nie chce to chciałbym mieć to zamienione na ekwiwalent pieniężny i otrzymywać przelewem do wynagrodzenia. Tak by sprawiedliwie było

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
jeszcze pracownik

kiedy te podwyżki czy naprawdę mamy się zacząć zwalniać żeby wtedy ktoś się zapytał czy chcę dostać 60 gr podwyżki, właśnie czytam artykuł z którego wynika ""W ciągu 3 lat przeciętne rachunki Polaków wzrosły o 61 proc.! A będzie jeszcze drożej...". ale co tam za 2100 zł w systemie 4 brygadowym to przecież super kasa, warto robić.Napiszę wam o minach Pań z HR kiedy zostawię u nich wypowiedzenie

darek es

Panowie i Panie już się skończyły czasy że w cersanicie się pracowało bo były względnie dobre pieniądze w stosunku do pracy. Teraz tak samo się trzeba nacharować jak u konkurencji i mamy mniejsze pieniądze. Dlatego szukam pracy wypowiedzenie mam w szafce ubraniowej w szatni aby w każdym momencie być gotowym. Wiadomo okres próbny to wszędzie są niższe pieniądze.

nowy w toyocie
@darek es

ja od was odszedłem po 5 latach pracy i od 6 miesięcy pracuję w Toyocie, już piatą wyplatę miałem 2900 zł na rękę z jedną dodatkową sobotą, niech każdy sobie porówna do siebie, dodam że nie jest tutaj cięzka praca

@nowy w toyocie

przynajmniej jeden pokrzepiający komentarz daje nadzieję że gdzie indziej może być dobrze

mała
@nowy w toyocie

ciężka to pojęcie względne, być sortowaczką jest ciężko a się tylko siedzi,

PRACOWNIK CERSANITU

TO Z JEDNEJ STRONY Z NETA "Ukraińscy pracownicy nie uratują polskiej gospodarki. Nie będziemy harować za was Polaków i to za minimalne stawki. To mrzonka. Weźcie sobie pracowników z Indii albo Nepalu - mówi Roman. To kolejny wideo bloger z Ukrainy, który krytykuje polski rynek pracy. To chyba jasne, że ktokolwiek ma trochę sprytu, nie będzie pracował w Polsce za minimalną stawkę. Też wiedzą, że z pracownikami w Polsce jest krucho, więc podwyższają stawki firmom." A CO MY POLACY ROBIMY, U MNIE W BRYGADZIE STAWKI OD 13 ZŁ DO 14 JA MAM NAJWYŻSZĄ BO PONAD 15 ZŁ ZA GODZ , CZY TO DUŻO W PRZYSZŁYM ROKU MINIMALNĄ MAJĄ PODNIEŚĆ DO 14.50 CZYLI PO 13 LATACH MAM TYLKO 1 ZŁ WIĘCEJ NIŻ MINIMALNA KRAJOWA. MOŻE TO I DUŻO DLA KOGOŚ KTO MIESZKA Z TAUSIEM.

Patryk

Stosunek przeciętnych dochodów, do poziomu cen nie pozwala na akumulację kapitału, ledwo pozwala na egzystencję w standardowych warunkach. Jak pojawi się choroba lub inne nieszczęście, to koniec normalnego życia. Model relacji pracodawca-pracownik jest tak ukształtowany, że nie da się go nie porównywać do pańszczyzny. Dla większości wynędzniałych ekonomicznie Polaków 15 letni samochód z Niemiec jest szczytem możliwości i aspiracji. Obecnie w wyniku kumulacji błędów będzie drożej, ponieważ energia staje się dobrem luksusowym, żywność również będzie drożeć. Ogrzanie się, oświetlenie i wyżywienie stanie się wyzwaniem dla milionów żyjących za głodowe stawki emerytów i rencistów. To jest obraz naszego kraju i to są podstawy dla nas

Mariusz

A tak w ogóle to śmieszą mnie łby co zwykli mówić " wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma " co to w ogóle znaczy, że Cersanit wam życie uratował , że nie warto być ambitnym i szukać lepszych warunków np inne zmiany, większa kasa, bliżej? Nie ośmieszajcie się wszędzie trzeba pracować ale jeśli gdzieś dadzą lepsze pieniądze to chyba warto. Każdy sprawdza jak jest w potencjalnym nowym zakładzie w ciemno się nie idzie. Pamiętam jak do ronala się koledzy z brygady zwalniali, tez słyszeli "wszędzie dobrze" tylko wtedy tu zarabiali 2200 a tam ponad 3 tys na rękę ( fakt cięższa praca) ale za taką różnice warto i teraz są zastępcami kierowników itp.

@
@Mariusz

Łbie,a ilu wróciło?

Mariusz
@@

Z moich znajomych nikt nie wrócił, jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował, wracają z reguły nieudacznicy lub ludzie którzy wolą dłubać słonecznik przy lince bez ambicji czekając na przelew 2200 zł

Cojamogewiedziec
@@

Dwóch kolegów tam poszli i dalej pracują, a to już piąty rok; )

Jest ok,
@@

Ależ ty prosty. Pewnie sam wyznajesz zasadę " wszędzie dobrze" pamiętaj polski chłop pańszczyźniany też nie miał potrzeb jedna krowa, jedna koszula jedna baba i całe wieki dy m any był.

Pracuj
@Jest ok,

Super komentarz , jeden z lepszych ostatnio

Sprzątaczka

Już po szatniach chodzą słuchy ze chłopaki chcą pójść na tygodniowe L4 , dla mnie fajnie bo mniej mycia

Janek

System dwunastogodzinny zbiera żniwo pracownicy dojażdżajacy autami zaczynają mieć wypadki po nocnych zmianach. I co na to powie Artur główny pomysłodawca.

Chętny

Czy w cersanicie zarobię na starcie 2500 netto bo chce złożyć papiery bo jak nie to lecę do Czech troche dalej ale do 4000 zarobię jak popracuję dłużej I liczne profity są a jak tu prosze o od????????????

peter
@Chętny

nie zarobisz, ewentualnie jak bedziesz wpadał na wolnym to zarobisz 2400 na rękę

Dima

Do braci z Ukrainy, musimy się zebrać i zastrajkowac bo ile można pracować za 14 zl/godz, system 4 brygady, swiątek piątek, nocki, proponuje w przyszłym miesiącu pójść na zwolnienie lekarskie na 8 dni roboczych. Więcej dowiecie się w zakładzie bo będę rozdawał ulotki. Polaki moga se pracować za 12,30 zł na godz są u siebie my mamy wydatki

Skalpel
@Dima

Jak się nie podoba to do siebie

@Skalpel

Wielu z was też się nie podoba a tu pracujecie. To zakład ma się do naszych wymagań dostosować a nie my do zakładu. W końcu to my pracownicy czy to polaki, Gruzini, Ukraińcy tworzymy ich dochód. To że wy macie pstawe służalczą i się na wszystko godzicie wasza sprawa. Kilka miesięcy temu wy jezdziliscie na Ukrainę nas szkolić a teraz jeden z nas jest waszym kierownikiem i rządzi tymi co go uczyli. Czy to nie zbawienia ?

Zabawne* powinno być , literówka

ONA
@Dima

Zaskakująco dobrze posługujesz się językiem polskim, jak na cudzoziemca. Powinieneś więc również dobrze wiedzieć, że słowo "Polak" należy pisać z wielkiej litery. Rządzili to kiedyś królowie, u was chyba carowie. W firmie co najwyżej można szkolić, doradzać, pomagać. Nacja nie ma tu żadnego znaczenia. I raczej nikt do nikogo nie musi się dostosowywać. Pracownik świadczy pracę, a firma za to płaci. Jeżeli jednej ze stron warunki nie odpowiadają - nic na siłę. Siejesz tutaj ferment niepotrzebnie.

Skalpel
@Dima

Za niedługo wróci do siebie i to z hukiem za takie pomysły

Rafalski
@Dima

O ty (usunięte przez administratora) jak Ci sie nie podoba to won spowrotem na Ukraine, poczesci masz racje. Zarobki sa male, ale my tez mamy wydatki...

Wsciekly
@Dima

To wyp.... do siebie Ty k.... zaj.... Jestem Polakiem i Ty mi tu z pogardą o mnie chcesz pisać? W du... się poprzewracalo? Nie paski? Wypad banderowcu na tą swoją UPAine.

zwena
@Wsciekly

wąchaj żopę

O tego już za wiele

Co tam się dzieje? Czy nikt nie widzi z jaką pogardą o Polakach piszą tu UPAincy? Tak nie macie godności że patrzcie na to cicho? Czy macie świadomość że jesteśmy w Polsce a nie na UPAine? Ukrainiec w Polsce pomiatajacy polskim pracownikiem?

juri g
@O tego już za wiele

nie siej fermentu polaku przecież strajku nie było

RODO

Zastanawialiście się co się dzieje z danymi osobowymi naszych rodzin które dajemy w formie zaswiadczeń o dochodach aby uzyskać tzw wczasy pod gruszą.

Br 1

Czytam właśnie oferty pracy firma Nida ze Świebodzic oferuje 16,3 zł za godzinę brutto, ha ha tyle mam w cersanicie po 15 latach pracy?. CV właśnie tam wysłałem.

Ex

Ktoś się orientuje od którego roku wprowadzili wczasy pod grusza za 600zl?

Olo
@Ex

2014 z tego co pamiętam

DAREK S.

CYTAT Z JEDNEGO ARTYKUŁU "Nowozelandzka firma, która pozwalała swoim pracownikom pracować cztery dni w tygodniu, a płaciła za pięć, uważa eksperyment za bardzo udany i rozważa wprowadzenie na stałe takich zasad pracy. Firma Perpetual Guardian, która m.in. zarządza nieruchomościami, odkryła, że taka zmiana zwiększyła wydajność jej 240 pracowników, którzy stwierdzili, że dzięki temu spędzają więcej czasu z rodziną oraz realizują swoje indywidualne potrzeby. Profesor Jarrod Haar zajmujący się zasobami ludzkimi w Auckland University of Technology mówi, że pracownicy odnotowali 24-procentową poprawę równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i wracali do pracy po przedłużonych w ten sposób weekendach z nową energią.Podobne eksperymenty w innych krajach kończyły się one dobrymi rezultatami. W szwedzkim Göteborgu testowano sześciogodzinny dzień pracy, a zwierzchnicy poddanych temu testowi urzędników twierdzili, że pracownicy wykonywali w tym czasie taką samą pracę lub robili nawet więcej niż do tej pory." A U NAS W FIRMIE, PRACUJ WIĘCEJ, PRACUJ CIĘŻEJ, PRACUJ DŁUŻEJ NIE CHODŹ NA URLOPY A MY JESZCZE ZNAJDZIEMY CO CO BY CI ZABRAĆ PIENIĄDZE.

Piecowy

Zróbcie tak jak my , złożyliśmy wypowiedzenia w kilka osób i odrazu się znalazły pieniążki na podwyżki, wiadomo godnie zarobisz to nawet jak w kość dostaniesz w pracy to wiesz za co. 19 zł za godzinę, można ? Można.

Przerobownia

Każdy na L 4 na 2 dni brać w dzień przed dniem pracującym a jeśli to nie pomoże to wydłużać

@Przerobownia

2300 po 16 latach pracy w najcięższym wydziale.!

@ja

No to się zgadza tu się nie pracuje w jednym miejscu przy jednej maszynie masz do ogarnięcia całą hale plus porządki których jest aż nadto, i jeśli na fiszce widzę 2400 za pracę w tym systemie, po tylu latach to płakać się chce

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.