Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ROVESE S.A.

zdjecie uzytkownika
oj oj - 2012-07-11 09:09:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie mogę spać lewa nerka mnie boli od kawy a może od leżenia
cała noc z głowy po nockach tak zdyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] padam na pysk..........
zdjecie uzytkownika
ur fachman - 2012-07-13 23:23:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
podobno cała kadra zarządzająca będzie miała wykop i ludzie z kielc wejdą na zakład. Uuuu będzie się działo.
zdjecie uzytkownika
mobilek - 2012-07-21 19:00:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) tnie prognozy dla światowej gospodarki. Spowolnienie dociera także do Polski. Kto ucierpi? Niestety, najbiedniejsi. MFW wskazuje, że kryzys będzie nie tylko głębszy, lecz także będzie trwał dłużej. Światowa gospodarka traci bowiem swoje podstawy. Dotychczas w czasie kryzysu można było liczyć na zdrowszą sytuację w innej części globu.
zdjecie uzytkownika
pan wikipedia - 2012-07-23 20:00:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
poszukuje pracy dodatkowej typu składanie długopisów,adresowanie kopert itp Tel. 74 844 45 29
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2012-07-23 21:08:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pan wikipedia - 2012-07-23 20:00:15

nierowne traktowanie sortowaczek na 1 br na 1 zk przez brygadziste
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: przebieg rozmów 4 etapowy, obietnica umowy stałej, pensji 6100 zł netto plus 30% premii.
Po przyjściu do pracy: umowa na okres próbny, pensja 6100 brutto-z premia 30%, a więc podstawa 4100zł brutto -a miała być 6100zł netto!A więc oszustwo, ale nic nie zrobisz,bo jesteś w potrzasku, bo od nowa musisz szukac pracy.Uwaga!Nie dotrzymują warunków umów z negocjacji. Panie A, nie mysl se pan,że odpuszczono panu
Pytania: dziwaczne zachowanie pana a, który jest socjo i psychopatą
zdjecie uzytkownika
uwagi w centrum - 2012-08-01 13:57:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wchodzę do pracy a pan chmmm... kłania się na co ja odpowiadam a on znowu to ja tak samo w końcu dochodzi do mnie że przysypiał a głowa mu opadała dopiero po około 23 osobach doszedł do siebie ale kino mieliśmy ktoś to nagrał chhee,...
zdjecie uzytkownika
aj - 2012-08-01 23:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sortowaczki z 1br. zakł1 niech się lepiej do roboty wezmą!kurs sprzątania linek po skończonej pracy powinny przejść!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROVESE S.A.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy ROVESE S.A.?
Zadaj pytanie