Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o cersanit

zdjecie uzytkownika
oj oj - 2012-07-11 09:09:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie mogę spać lewa nerka mnie boli od kawy a może od leżenia
cała noc z głowy po nockach tak zdyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] padam na pysk..........
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-16
Żródło: pracuj.pl
Kielce
(świętokrzyskie)
  Grupa Rovese ze względu na swój dynamiczny rozwój poszukuje osoby na stanowisko:PROJECT & STRATEGY MANAGERMiejsce pracy: Warszawa  Co będzie należało do Twoich obowiązków?Zarządzanie kluczowymi projektami strategicznymi na poziomie Grupy Rovese (głównie w obszarze operacji i sprzedaży).Nadzór projektów wpływających na szybki wzrost firmy oraz poprawę rentowności.Współtworzenie strategii dystrybucji  dla Grupy Rovese.Dbałość o realizację strate
zdjecie uzytkownika
ur fachman - 2012-07-13 23:23:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
podobno cała kadra zarządzająca będzie miała wykop i ludzie z kielc wejdą na zakład. Uuuu będzie się działo.
zdjecie uzytkownika
mobilek - 2012-07-21 19:00:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) tnie prognozy dla światowej gospodarki. Spowolnienie dociera także do Polski. Kto ucierpi? Niestety, najbiedniejsi. MFW wskazuje, że kryzys będzie nie tylko głębszy, lecz także będzie trwał dłużej. Światowa gospodarka traci bowiem swoje podstawy. Dotychczas w czasie kryzysu można było liczyć na zdrowszą sytuację w innej części globu.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cersanit

Twoj email:
Wiadomość: