Opinie o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

Czy w firmie PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierownik Robót, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

taki sam

Są praktykowane uznaniowe premie na koniec roku w zalezności od zaanagazowania, stazu pracy ale i opinii bezposredniego przelozonego

A na okresie probnym jaka stawka ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

taki jak ja

Umowa o prace na okres próbny (3msc) pozniej przedluzaja (o ile sprawdzi sie pracownik) mi przedluzyli i nowemu koledzr i kolezance na Warszawie tez

Olga
@taki jak ja

@taki jak ja A jak Twoim zdaniem będzie z tymi umowami w Radomiu? Pytam, bo Łucz-Bud szuka pracownika do działu ofertowania i jestem chętna dowiedzieć się, czy na okresie próbnym jest umowa o pracę, czy zlecenia: http://www.lucz-bud.com.pl/praca

taki jak ja

przed chwila ktos pytal, umowa o prace ba okres probny, jak sie sprawdzisz umowa o prace terminowa lub ewentualnie dzialalnosc gospodarcza, tak mamy z chlopakami na budowie

@Olga

umowa o prace na okres probny, najlatwiej wyslac CV przyjsc na rozmowe do Prezesa lub Dyrektora i sie wszystkiego dowiesz

Martyna

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie?

Kierownik Robót

Jeden etap - rozmowa z prezesem.

Rozmowa to nie jest szczyt finezji, bo najzwyczajniej nie wiedzą o co pytać. Dotychczasowa kariera zawodowa i zakres obowiązków. Negocjowanie wynagrodzenia bo 'ZA DUŻO'.

tintek66

Witam wszystkich, jestem pracownikiem nadzorującym budowy, u nich nie pracowałem, nadzorowałem wiele budów, pracowałem też jako kierownik serwisu gwarancyjnego, i z własnego doświadczenia wiem że takie pęknięcia w trakcie użytkowania w pierwszych latach użytkowania to normalna sprawa, ale wiem też że nie można wszystkich przypadków dawać do jednego worka. Trzeba to widzieć, wykonać rozkucie takiego miejsca. Odnośnie odpadających płytek na tarasach / balkonach, sprawa jest nieco inna, może być to wina samego klejenia płytek, użytego kleju, źle wykonane fugowanie. jeśli płytki są klejone np. na klej przeterminowany bądź nie mrozoodporny, i do tego w fugach są dziury, fuga nie wypełnia szczeliny wejdzie tam woda, a w okresie zimowym miejsca takie rozsadzi mróz. Oba te przypadki powinny zostać zgłoszone do inwestora i w przeciągu 2 tygodni naprawione, oczywiście usterki na zewnątrz wymagają dodatnich temperatur. Pozdrawiam

Edyta

@ania a jesteś pracownikiem firmy P.H.U.B. ŁUCZ - BUD i posiadasz wiedzę na tema pracy firmy? Wiesz jak wyglądała budowa tych budynków? Czy skoro zostały takie ubytki w budynku to do kogo mogą się zgłosić klienci?

Ecia

Firma kiepska.buduja beznadziejnie.sciany pękają.a plytki na tarasie odpadaja w pietwszym roku uzytkowania.u sasiadow wyszla w nowym bloku wilgoc.Oczywiscie wszystkich maja gdzies. Niepolecam mieszkan kupowac budowanych przez ta firme

uzytkownik
@Ecia

sciany pekaja bo np budynek osiada? a czy Ty nalezycie uzytkujesz balkon/taras? uzupelniasz fuge przed sezonem zimowym? odsniezasz balkon zeby ograniczyc negatywny wplyw czynnikow zewnetrznych?

ania
@Ecia

A gdzie te ściany pękają? Najczęściej z tego co się orientuję to ściany pękają nie z winy wykonawcy tylko z projektów wykonanych i oszczędności narzuconych projektantom przez inwestorów oraz przez roboty budowlane prowadzone w pobliżu takie jak palowanie, zabezpieczenia wykopów, pompowanie wody bo wina wykonawcy to jest bardzo znikoma

Edyta

@uzytkownik czyli jest tak jak myślałam i to są rady od firmy P.H.U.B. ŁUCZ - BUD do użytkowników powierzchni mieszkalnych. Pojawiają się komentarze klientów firmy. A czy może jacyś pracownicy wyraziliby swoją opinię o pracodawcy? Jak Wam się pracuje w tej firmie? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowa osoba? Tak naprawdę każda dodatkowa informacja może się komuś przydać.

K.

Nic do nikogo nie mam ale na forum znalazłem coś takiego https://www.facebook.com/groups/504015819788403/permalink/746126542243995/ może kogoś zainteresuje

Edyta

@uzytkownik a czy to nie powinny być wskazówki od firmy P.H.U.B. ŁUCZ - BUD dla klientów? I nawet mimo braku takich zaleceń w tak szybkim czasie nie powinny się pojawiać usterki. @Ecia powinna bezpośrednio kontaktować się z firmą i wyjaśnić tą sytuację. Bo takie insynuacje jak Twoje nie mają sensu, dopóki ona nie skonfrontuje się z firmą.

uzytkownik
@Edyta

firma przekazuje instrukcjs uzytkowania mieszkania i obiektu wraz z karta gwarancyjna na rece Inwestora ktory to Inwestor powinien przekazac podczas odbiorow lub przy aktach notarialnych lokatorowi, w tych dokumentach znajduja sie m.in takie zapisy jak wspomnialem. Jak kupujesz samochod w salonie, tez musisz go nalezycie uzytkowac i serwisowac.pozdrawiam

Edyta

@Ecia może trzeba do skutku zgłaszać reklamację na budynek, w końcu wydaliście na nie sporo pieniędzy. Za to dla zainteresowanych pracą mam informację, że firma P.H.U.B. ŁUCZ - BUD poszukuje KIEROWNIKÓW ROBÓT BUDOWLANYCH, PRACOWNIKÓW DZIAŁU OFERTOWANIA, MURARZY I CIEŚLI SZALUNKOWYCH http://www.lucz-bud.com.pl/praca

Edyta

@Mariusz M. czyli kto? Pracujesz lub pracowałeś w P.H.U.B. ŁUCZ - BUD? Opowiedz o swoich doświadczeniach. Każda nowa opinia może być przydatna dla zainteresowanych pracą.

Mariusz M.

Ktoś mądrze napisał jak jest i jak było.

Edyta

@Bolek Nie jest to miejsce na komentowanie obraźliwych komentarzy na temat poszczególnych osób, a miejsce do pozostawiania swojej opinii o firmie. Czy mógłbyś zdradzić innym chętnym do pracy jak firma P.H.U.B. ŁUCZ - BUD zaszła Ci za skórę, że obrażasz jej pracowników? Jakie są Twoje doświadczenia z firmą? Jak długo wyglądała Wasza współpraca? Te informacje bardziej przydadzą się osobom szukającym tam pracy. @Ojek a Twoje jakie są doświadczenia z firmą? Może powiesz coś więcej o współpracy?

Bolek

Typowa firma radomska gdzie rządzą rodzina i znajomi. Pracując tam trzeba się godzić na wszystko. Właściciel to PRL owski technik budowlany który ma Wielkie Ego ! Zatrudniali kierownika budów kontraktów psychopatę z Kielc który znęcał się nad ludźmi !!! W firmie wiedzieli o tym a psychopata był chołubiony i stawiany za wzór do naśladowania!! Dyrektor kibol piłkarski z wielkim mniemaniem o sobie. Byłem szczęśliwy gdy mieli wielki kłopot z hotelem w Warszawie! Dostawali to na co zasłużyli !

Ojek
@Bolek

bolek prawdę napisał.

rubik

przeczytaj swoj pierwszy wpis i zacznijmy mowic o bezczelnosci. Prosilem o przyklad znecania sie nad pracownikami przez kierownika kontraktu z Kielc. Nie wiem z czym do mnie pijesz piszac o zapytanie "synia" tak sie sklada ze nie mam synia (cynia?) czy jak mniemam syna. Dalej powracam do pytania ktory z dyrektorow to kibol pilkarski? udajesz ze masz wiedze o firmie a nie wiesz ze w Łuczbudzie nie ma dyrektora? nie liczac dyrektora hurtowni, ktory nie wiele ma wspolnego z pilka nozna. No ale moze oswiecisz wszystkich czytajacych bo to bardzo istotna opinia.... podpisz sie imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem z czasów komuny

rubik

oj Bolek Bolek za duzo pijesz i chyba wspolpracowales z SB sadzac po nicku. Podaj przyklad znecania sie nad ludzmi przez p.Mariusza bo pewnie do niego pijesz. Powiedz ktory dyrektor to kibol pilkarski (tymbardziej ze w ŁB nie ma dyrektora), a jak nawet by tak bylo ze ktos jest kibolem pilkarskim, to co w tym zlego i co do rzeczy ma zainteresowanie poszczegolnej osoby do opinii o firmie? Łucz-Bud jest firma rodzinna wiec rzadzi nia rodzina. Odstaw wode bo ci w mozgu miesza

chętny

Czy firma dopłaca do mieszkania jak ktoś jest spoza miejscowości w której jest budowa?

sonia

Ale bloki budują tandetne, Wszystko słychać: chodzenie na górnym pietrze jest nie do wytrzymania- nie można usnąć ,kichnięcie .prychnięcie i pie.... e.,drzwi wyglądają na solidne ale dźwięk otwienia i zamykanie wykańcza słychać w całym bloku Mieszkałam na Paderewskiego w "etiudzie" budował INTERSOL nie ma porównania zachciało mi się windy Żałuję strasznie według mnie za cienkie ściany

taki sobie
@sonia

tylko ze grubosc scian i odpowiedni material dobiera projektant, a nie GW czy Inwestor. Poza tym zazwyczaj madrzy lokatorzy i ich jeszcze madrzejsi fachowcy wkuwaja instalacje w sciany miedzy lokalowe, zmniejszajac ich grubosc i oslabiajac akustyke scian przedzielajacych mieszkanie z mieszkaniem czy mieszkanie z korytarzem..... a wystarczy ze zastosowany material ma grubosc 24 cm (czyli spelnia normowe wlasciwosci akustyczne) i pocienia go sasiadujacy ze soba lokatorzy o chocby 6cm (tyle maja otuliny instalacji wodnych na scianach) czy 5 cm (peszel zeby schowac kable elektryczne pod tv) co z jednej i drugiej strony daje 12 lub 10 cm i sciana z 24 robi sie 12 lub 14, a o tym zazwyczaj nikt nie wspomni..... :D

Anka
@sonia

@sonia na Etiudzie wg Ciebie są mniej akustyczne ściany ? Litości .... mieszkałam wiem ... ja się przeniosłam z uwagi na windę i za nic w świecie nie zmieniłabym tej decyzji.

J.

Nawet ok, nie jest źle

Zostaw merytoryczną opinię o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.