KMC-Services

Kraków

Opinie o KMC-Services

Frajerzyna z Łodzi 2013-04-12 16:38:15
Pracuje już trochę czasu w Łodzi przy ikea, pieniadze ok 1700 zł [usunięte przez admina] - Ikea powinna sie zainteresowac tym.
pracownik 2016-05-30 16:21:23
Praca w KMC w Modlniczce jest ok. Ale tylko u kierownika Przemka. Kierownika Jacka omijajcie szerokim łukiem.
Magazynier 2016-09-04 14:34:00
No ja powiedziałbym odwrotnie akurat jeżeli chodzi o kierowników. Jeżeli rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki to u Jacka dużo lepiej zarobisz bo on do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Poza tym co to za kierownik magazynu który nie umie jeździć wózkiem widłowy. Co do pracy to polecam zarobki powyżej średniej. Wszystko na czas. Pełne ubezpieczenie,premie,system benefit. Same plusy nie będę wymieniał wszystkich. Polecam.
były magazynier 2016-09-08 11:56:44
Praca z panem Jackiem to same minusy. Za swoje błędy każe pracowników. Jeśli ma zły humor wyżywa się na podwładnych. Wydaje mu się, że zawsze ma rację. Ma swojego "kabla" w biurze i chętne zajmuje się bzdurami, które owa ani opowiada. Na każdym kroku trzeba uważać co się przy niej mówi.
Ze Jacek jezdzi wózkiem? to tylko dowód na to, że tak kiepsko organizuje pracę że musi sam rozwozić towar.
banialuka 2016-09-10 11:58:52
Cześć. Ja pracuje na kmc1. Nasz kierownik Przemek jest ok. W porządku gość. Praca też fajna. Niestety zarobki są słabiutkie, brak socjalu. Motywacja do pracy mogłaby być lepsza, gdyby nie to można by związać się z firmą na dłużej. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o KMC-Services - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMC-Services