Opinie o Prosiaczek Sp. z o.o. w Krąplewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prosiaczek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prosiaczek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prosiaczek Sp. z o.o. w Krąplewice

Były Pracownik

Praca jak każda inna jak ktoś chce pracować to będzie . Długo myślałam, że firma liczy się z człowiekiem, no ale niestety jakie było moje zdziwienie kiedy po urlopie macierzyńskim bardzo chciałam wrócić do pracy . I owszem wróciłam , na dwa tygodnie (w najgorętszym okresie świątecznym) , po czym bez żadnych konkretnych przyczyn nie została mi przedłużona umowa . Dlaczego ? A no dlatego , że mam małe dzieci i może że kiedyś bym musiała wziąć na nie chorobowe. A no dlatego , że jeszcze karmię piersią i należy mi się godzina pracy na karmienie. Firma zostawiła mnie z dnia na dzień bez środków do życia . Brak personelu, robiło się z rana dwie godziny za darmo bo nie było ludzi do pracy , praca po 14 h , ale tego nikt nie widzi. Najważniejsze wypchać towar a ludzie są mniej ważni. Zawiodłam się ... Szczerze? Nie polecam

...
@Były Pracownik

Nie zgodzę się sama mam dziecko może nie świeżo urodzone ale firma nie robi kłopotów czy nie zwalnia osób bo mają dzieci :)

Daria

Polecam pracę w firmie prosiaczek. Oczywiście, nie jest łatwo, ale za leżenie nikt nie da nam pieniędzy. Pożegnałam się z firmą po roku, lecz nie żałuję że w niej pracowałam. Kierownicy jak i koordynacja na sklwoach super. Dziewczyny zatrudnione bardzo pomocne. Nauczą każdego kto chce się uczyć.

@Justi

A sklep z mniejszym obrotem ile? Dużo mniej? Jeśli sklep dużo zarabia to są od utargu jakieś premie? Duże?

Alina

Hej hej widze ogłoszenie o pracę 4250 brutto ? Czy to prawda ? Jakie są warunki ? Jakie są obowiązki pracownika na obsługę??

Iza
@Pan nikt

A od jakiego utargu można już zacząć liczyć na premię? Jeśli mowa o nadgodzinach, to jak dużo jest ich możliwych w przeciągu całego miesiąca? Co to znaczy "mieć za dużo urlopu"? Możesz to jakoś wyjaśnić?

Były Pracownik

Alka
@Były Pracownik

A to właśnie tak tez Ci się kończyła umowa czy może w jakiś sposób ją przerwali? Zastanawiam się czy było wypłacone ci może jakieś pieniądze za zwolnienie z firmy ? Widziałam właśnie na ich stronie ze szukają i chciałam złożyć ale nie podali wynagrodzenia :/ wiem ze twoja sytuacja jest przykra ale nie planuje narazie dzieci a prace trzeba jakaś mieć i zastanawiałam się ile w ogóle oni płaca ? W ofercie tego nie zawarli. Ktoś wie? Chodzi mi o aktualna stawkę na nowy rok

Lola
@Alka

Najnizsza krajowa plus premie , w zależności od tego ile sprzedasz i jak się starasz. Praca dla osób energicznych

@Lola

A tych premii ile, jak wychodzicie na koniec miesiąca? Ciekawy jestem całego obrazu, jeśli chodzi o wynagrodzenie, czasem stawka może być minimalna, ale premia sporo robi. No i co tam dokładnie się robi w ogóle, jak ta praca wygląda?

@Były Pracownik

To ile dni z rzędu się pracuje skoro w pracy jest się po 14h dziennie? Piszesz, że dwie godziny z rana były robione przez Ciebie za darmo. Dlaczego? Zawsze tak jest? Można chociaż je odebrać jako dzień wolny, jeśli tych godzin się trochę uzbiera? Daj znać, bo szukam pracy.

... Nowy wpis

NoName Nowy wpis

Praca sama w sobie nie jest zła, jednak podejście koordynatorek, do pracowników, jest karygodne, ciągle wypisywanie meili, z pretensjami dosłownie o wszystko. Jesteś uśmiechnięta, to źle, bo na sklepie za wesoło, masz gorszą minę, bo np. źle się czujesz, albo to nie jest zwyczajnie Twój dzień, też źle. Ciągle jesteś obserwowany na kamerach, jestem ciekawa czy gdyby jedna Pani z drugą koordynatorką stanęły za ladą, zwłaszcza w okresie wzmożonej aktywności klientów np. przed świętami, to byłyby takie mądre w swoich wypowiedziach. Chyba zapomniały jak to było, gdy same stały za ladą. Pracując w Prosiaczku możesz nabawić się różnych dolegliwości, ale nikogo to nie obchodzi, najważniejsze, że tyrasz jak (usunięte przez administratora) a i tak są ciągłe pretensje. Kierownictwo na sklepach też pozostawia wiele do życzenia, w Osielsku są dwie Panie, jedna z nich (w Rudo - czerwonych włosach) powinna dać trochę na wstrzymanie, ciągłe czepianie się pracowników, nawet przy klientach, nie wprowadza zdrowej atmosfery w pracy, a klienci wszystko słyszą, ciagłę trzaskanie drzwiami od zaplecza, wypadanie z niego jak strzała, z kolejną dawką pretensji, sprawia, że pracownicy są zestresowani, naprawdę niektórym osobom brakuje dosłownie troszeczkę, żeby zdjąć fartuszek i wyjść, bo niestety w takich warunkach nie da się pracować. Druga Pani Kierowniczka, jest spoko.

B..a.s.a Nowy wpis
@NoName

Kiedyś opisaliśmy nasze sytuacje Okolice Gdańsk Gdynia ,to samo jak opisujesz oni mają jakieś problemy psychiczne ze tak sie zachowują do pracownika. A jacy mili przed zatrudnieniem obiecanki ,później nóż w plecy jak nie tańczysz jak oni chcą.

Katarzyna Nowy wpis

Próbowałam wejść na ich stronę internetową, bo mi się pokazywało jakby była oferta pracy, niestety ta strona mi nie działa. Czy na przedszkolankę szukają teraz? Może Państwo wyjaśnią, od razu chciałabym też wiedzieć, jakiego wymagają doświadczenia i czy konieczne są referencje, pozdrawiam.

Prosiak w chlewie

Wyzysk, brak szacunku do pracownika, brak przerw, premie zabierane z byle powodu, kierownictwo i koordynatorzy okropne, jak na takie wymagania te 5050 to powinno być podstawową pensją hah rywalizacja o to żeby wyrobić premię, śmiech na sali ciągle szukają ludzi to już można zadać sobie pytanie co jest nie tak z tą firmą. Nie polecam, szanujmy się i nie marnujmy czasu na tak nieprzyjazne miejsca pracy. Robienie za darmo na pierwszej zmianie, żeby się wyrobić trzeba przyjść 30min/ 1 h wcześniej. Zależy jaki skład na sklepie ale nikt nie jest chętny żeby czegoś nauczyć nowego pracownika ale za to do opier… pierwszy, w skrócie (usunięte przez administratora).

@Prosiak w chlewie

Cześć, a chodzi ci o produkcję, czy źle obstawiam. To ile w takim razie wynosi goła podstawa bez tej premii? Pamiętasz może jakąś najbardziej absurdalną sytuację, za którą tę premię zabrali, a nie powinni. Chciałbym sobie lepiej zobrazować jak tu wygląda podejście do pracownika, obiecałem sobie, że kolejna firma, do której wyślę cv będzie już ostatnią :P

Firma Prosiaczek Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Alina

Adrian
@Alina

Na jakie stanowisko? Bo ktoś wcześniej pisał że trudno tu o najniższą krajową. Najlepiej pójść na rekrutacje. I wtedy będzie wiadomo czy to realna stawka. Jakby co to daj znać.

Prawda to 3500 brutto plus premią sprzedazowa

Gabriela

czyli ta premia może być jakaś potężna? to w niej nadzieja? ile by mogła wynieść przykładowo? właśnie te 750 czy jeszcze więcej?

Malola
@Gabriela

Tyle to tej premii bys nie wyrobiła nawet jakbys w rolkach obsługiwała to jest kit teraz mamy 3500 brutto czyli na rękę nawt z premia ok 3100-3200 od ostatniego miesiąca byla podwyżka

negatywna
@Alina

Tak o takiej wyplacie w Prosiaczku mozna pomarzyc pracowalam tam i wiem cos na ten temat kazdycpp miesiacu rezygnuje i ucieka z tamtad

Pan nikt
@Alina

Prawda jest taka że płacą najniższą krajową niby dają jakaś premię ale to zależy ile w miesiącu zrobisz im utargu. Do tego się proszą cały czas czy zostaniesz na nadgodziny ale jak chcesz urlop to ci nie dadzą a jak masz za dużo urlopu to cię przymusowo na niego że tak powiem "wypchną" nie polecam!!!!

Frania
@Pan nikt

Cześć, na bieżąco jesteś? Z tego co widziałam na magazynie chyba minimalnej nie ma? cos o trojce pisali jakiś czas temu, chłopak generalnie praca się interesował ze względu głównie na odległość. Tam tez nadgodziny sobie jakoś konkretnie wyrobisz? Jak one płatne są?

Iza

Yoshi

Hej, kiedy macie wypłacane pieniądze, na koniec miesiąca czy 10? :) @Pracodawca

Rosi
@Daria

A jak można spytać dobrze placa?

@Rosi

Bardzo dobrze płacą. Polecam

POOL

Bardzo dobrze płacą, to znaczy ile? Jak dadzą 5 tysi na rękę to idę

KasiaBasia
@POOL

Nie no nie przesadzajmy. Tez jestem ciekawa ile się zarabia.Widze że dziewczyny maja tam zapieprz pewnie z 3.000 zarabiają. Czy ktoś mógłby dać rzetelne info na jaką pensję mozna liczyć?

@KasiaBasia

2700 max przy sklepie z dużym obrotem

Ona
@Rosi

2500 netto

Mirela
@Daria

Nie zgadzam się z tą opinią bo to nie prawda też była zwolniona pani Daria przez firmę a po chyba pół roku wróciła bo firma potrzebuje ???? konfidentów i takich co w (usunięte przez administratora) włażą bez mydła koordynatorom i kierowniczce przykre ale prawdziwe ????

@Justi

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Prosiaczek Sp. z o.o.?

W żaden biorą wszystkich bo nie ma ludzi do pracy

Kornel

Naprawdę? To nie ma rozmowy kwalifikacyjnej tylko wystarczy zostawić CV i już przyjmują? A jakieś wdrożenie na początku jest? Dla tych co ie mają żadnego doświadczenia w tej pracy?

Norbi

Cześć. Szukam pracy fizycznej i znalazłem jakieś stare ogłoszenie, że czasami na magazyn szukają ludzi. Narzekacie tu najbardziej na zarobki. Jak to jest obecnie na stanowiskach magazynowych? W ogłoszeniu tym starym, które znalazłem podają, że poza pensją jest jeszcze bogaty pakiet socjalny. Jak to realnie wygląda? Każdy zatrudniony kwalifikuje się do tego, czy jak? No i dla mnie ważna jest atmosfera a dawniej coś tu pisano o relacji z kierownikiem. Jak jest teraz?

Młoda
@Norbi

Nie marnuj sobie zdrowia i nerwów,wyplaty śmieszne,zero szacunku do pracownika czy to w sklepie czy na magazynie (usunięte przez administratora) Kierownicy zrzucają winę na pracowników i ich każą np zabraniem premii,tej śmiesznej premii. Nie polecam,ale każdy ma wolny wybór

Krzysiek
@Młoda

Napisałaś, że wypłaty śmieszne. To znaczy, ile dokładnie wynoszą? No i ten szacunek do pracownika, co rzekomo nie jest tu respektowany to niby czym się objawia? Miło będzie, jak jakieś konkrety podasz wtedy będzie mi łatwiej coś więcej zrozumieć.

Młoda
@Krzysiek

Wyplaty to góra 3 tysiące,a praca nie jest łatwa. Krzyki,okłamywanie pracownika,robienie grafiku nie zgodnego z prawem,dużo by pisać. Oczywiście tak jak napisałem to moje spostrzeżenia i każdy ma prawo do własnych

eva

A jakie byly zarobki w tej firmie?

@eva

Zarobki są tragiczne. Placa godzinowa to nawet do najniższej krajowej nie podchodzi.

Ktos

Swieta Prawda,chyba maja dobre układy z Prezesem że tam jeszcze pracują.

Adrian
@Ktos

Widać, że dobre układy z prezesem to podstawa. A tak poważnie to co masz do zarzucenia kierownikom? To, że ktoś został zwolniony, a inny przyjęty jeszcze nie świadczy o kolesiostwie i załatwianiu pracy po znajomości.

pedro
@Adrian

Wszędzie załatwia sie robote po znajomości. Myślisz, że tu jest inaczej?

młoda

Ciężko sie dogadać a pracownik robi to co karze kierownictwo. Albo do widzenia.

Antoni
@młoda

Tak łatwo zwalniają? Za co można wylecieć przykładowo?

Asia

W Prosiaczku byłam tylko chwilę to najgorsza praca w jakiej byłam Pani Kamila obiecuje złote góry na rozmowach a po pierwszej wypłacie robisz wielkie oczy atmosfera fatalna nikt nic nie wie jeszcze masz najlepiej skakać po ich wszystkich sklepach bo przecież w Bydgoszczy też tak robią. Naprawdę ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora) tej całej Kamilce którą jest regionalną a w niczym nie pomaga obgaduje pracowników i przesiaduje tylko z pupilkami a myśli że my szaraczki tego nie widzimy i nie słyszymy jak szeptają

Prosiaczek

Nie polecam pracy w Prosiaczku w Trójmieście marne zarobki żadnej rodzinnej atmosfery wyzysk i płaca 2500 na rękę z ich śmieszną premią za sprzedawanie wszystkiego co naprodukują i buzia ma ci się nie zamykać. Najlepiej jeszcze przynieść swoją miotłę mopa wiadro i być samemu na zmianie i pilnować wszystkiego

Dlaczego w ogłoszeniu o pracę wypisuję się 3 500 do 4000 brutto a na umowie nawet nie najniższa krajowa 2700 Bardzo mnie to ciekawi .

Justi

Firma dolicza premie za różne rzeczy ale do trójki nie dociągniesz na rękę

Maja
@Justi

To ile Wy tam macie, minimalną? Serio trzy tys to nie są jakieś zawrotne pieniądze. Jestem mega zdziwiona

@Maja

Mamy najniższa krajowa i premie sprzedażowa. Przy sklepie z dużym ruchem tyle zarobisz te mniej prosperujące zarabiają mniej. Kokosów nie było nigdy

Ksaa

Interesuje mnie praca w sklepie mięsnym godziny otwarcia to 8–18 więc czy ktoś wie jak odbywają sie zmiany?

@Ksaa

Masakra . Pracuje się po 10 a nawet po 12 godzin.Na rozmowie oczywiście 2 zmiany .Na przykład od 6 do 14 od 11 do 19.Co innego mówią co innego rzeczywistość.

Klientka

Witam, jestem stałą klientką Prosiaczka w Nakle nad Notecią i od pewnego czasu zauważyłam, że po zmianie kierowniczki nie ma większości wędlin, w tych miejscach leżą jakieś czarne pojemniki. Ogółem ta Pani jest niemiła w obsłudze.

@Klientka

Zgadzam sie z Pani opinią, tez mialam przyjemność niestety ,że obslugiwala mnie nowa ekspedientka w Nakle, tak nie uprzejmej osoby nie spotkalam w Prosiaczku w Nakle!! Niestety jak trafie na ta Pania to zrezygnuje z zakupów. Z tego co wiem jest to nowa kierowniczka, daje ładny przyklad pracownikom które sa bardzo miłe i zawsze doradzą.

zadowolona
@Klientka

Hmmm Odnoszę inne wrażenie, gdyż od razu w obsłudze tej nowej Pani zauważyłam zaangażowanie i dużą wiedzę z zakresu mięsno wedliniarskiej ponadto jest czysto i schludnie.

@Klientka

Witam dokładnie to samo jest w Inowrocławiu l przy ulicy Jacewskiej minęło już trochę czasu lecz tamta pani to miała pojęcie pozdrawiam były już klient tego sklepu

Iwona

Nie polecam!!! Nie masz wyników sprzedażowych, nie masz premii;) Pracujesz w sklepie mięsnym? Czy w korpo, gdzie Twój najmniejszy błąd (niedoczysznie maszyny od krojenia) wpływa na Twój końcowy kwit od wypłaty :/

Antoni
@Iwona

A może jednak pracując w Prosiaczku spotkało Cię też coś pozytywnego i zechcesz podzielić się tym na forum? Czym firma zachęciła Cię do aplikowania i podjęcia zatrudnienia? Ciekawy jestem :)

@Antoni

Coś pozytywnego? Owszem? Dzień w którym wypowiedzenie dotarło do kadr. Pozdrawiam.

Iwona

Nie polecam pracy w Trójmieście, śmieszne pieniądze, Bydgoszcz niech się godzi na takie warunki. U Nas jest jest inaczej:)

Zofia

Dzień dobry, może ktoś widział jakąś ofertę pracy do Prosiaczka? Często się one pojawiają? Albo może obiło Wam się przypadkiem o uszy, że poszukują nowego pracownika? Jeśli tak to na jakie stanowisko? :)

Jola

Witam Wszędzie tylko skargi i pretęsje ludzie spojrzcie na siebie. Byłam dziś w sklepie w Nakle i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która mnie dziś obsługiwała przesymatyczna, doradzila co do towaru. Widać ze towar świeży. Napewno wrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Prosiaczek Sp. z o.o. - Krąplewice

• Jak się pracuje w Prosiaczek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prosiaczek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosiaczek Sp. z o.o.?

Prosiaczek Sp. z o.o.