logo Takko Fashion Polska

Opinie o Takko Fashion Polska

nic 2010-02-08 10:10:18
super sklep
anonim 2011-02-14 16:22:15
Hejka wszystkim kto wie jakie są tam zarobki przynajmniej jak sie kształtują,proszę o odpowiedz .Pozdrawiam
anonimmme 2011-12-15 17:45:20
sprzedawca 2 brutto po okresie próbnym.
mm 2012-04-11 10:41:06
a kierownik i z-ca jakie zarobki brutto???
anonim 2013-04-13 01:42:27
praca super, zarobki mniejsze niz ktos napisal, tzn takie jak w innych sieciowkach, oczywiscie z-ca i kierownik troche wyzsze
;/ 2014-05-25 22:33:44
Ja w tej firmie pozytywów nie dostrzegam za ilość obowiązków jak przypada pracownikom zarobki są marne a atmosfera MASAKRA!
anonim 2014-05-27 10:13:02
Pracowałam bardzo długo w Takko i byłam zadowolona z tej pracy. Atmosfera bardzo fajna, kierownik zrozumie potrzeby pracownika, chociaż wymagający ;) Ale bardzo dużo się nauczyłam. Czas przez pracę wcale się nie ciągnął. Mieliśmy spotkania, były również nagrody za wysoki utarg, bony, rabaty.
k....d 2014-06-11 22:27:03
wynagrodzenie 1300 na ręke obowiązków masa
ola 2014-10-22 23:39:45
Ubolewam ze nie ma Takko w bydgoszczy...:-(((((((((((((((((((((((((((( rzeczy niedrogie,mila obsluga,przychylna z reklamacja do klienta!takko wroc!
maja 2014-12-01 10:52:10
Pracowałam w takko prawie 4 lata i mogę dużo powiedzieć o tej firmie.Sądzę,że kiedyś sznowali pracownika,ale pozniej bylo coraz więcej obowiązków a coraz mniej ludzi.Czasem zdazalo się tak , że na sklepie 400 m rano byla jedna osoba a popołudniu dwie.MASAKRA !!!Jesli chodzi o zarobki to sprzedawca na calym etacie zarabia 1350 zl netto,zastepca okolo 1700-1900 zl netto a kierownicy bardzo różnie ( oczywiście stawki zalezne sa od tego w jakim miescie jest sklep).No i dodam , że nie ma premi i wuplacanych nadgodzin)
Ania 2014-12-20 20:22:48
Podzielcie się opinią ak kształtują się zarobki kierownika w Takko w miasteczku średniej wielkości ok 38tys. mieszkańców i sklepie o powierzchni ok 400m2. Czy wszędzie są takie same?
młoda matkaaa 2014-12-31 12:15:19
Pracowalam w Takko ponad 4 lata. Od zwykłego sprzedawcy udało mi się sukcesywnie awansować na wyzsze stanowiska do zkz. Praca fajna zarobki tez nie najgorsze byłam zadowolona. Nagle zaszlam w ciąże, wiadomo poszlam na zwolnienie potem macierzyński. W tym czasie mój zespól się zmienił całkowicie łącznie z kierownikiem. Pod koniec trwającego urlopu maciezynskiego skontaktował się ze mną obecny kierownik z zapytaniem czy wracam do pracy po urlopie. Oczywiście bez zastanowienia powiedzialam ze tak. Po kilku tygodniach ów kierownik znów dzwoni czy bym mogła przyjechać na spotkanie z HR w sprawie mojego zaległego urlopu ( telefon na dwa dni przed końcem maciezynskiego). Spotkanie umówione po kilku dniach okazało się moim ostatnim spotkaniem z Takko Fashion. Otrzymalam wypowiedzenie, powodem było to ze zespoł do którego miałam wrócić juz jest zgrany i po prostu mnie nie potrzebują. To jak mnie potraktowali jest skandalem i nadaje się do TV. Nikt się z tym nie liczył ze mam małe dziecko i potrzebuje tej pracy. Dziewczyny jeśli chcecie pracować w TF spoko polecam ale nie zachodźcie w ciąże bo zrobią z wami to co ze mną. Pracowałam w dużym mieście ok 1900 netto.
kiss 2015-03-05 23:15:20
1800-1900brutto
anonim 2015-03-08 01:47:20
ja pracowałam w warszawie i bardzo dobrze wspominam prace
ewa 2015-07-29 21:39:20
wszystko fajnie tylko szkoda,że w ogłoszeniach które dają w wakacje nie informują od razu o tym, że szukają kogoś na czas urlopu stałych pracowników a składającemu zaoferują co najwyżej umowę zlecenie zaoszczędzili by ludziom zachodu i czasu...
sprzedawca 2015-08-20 22:38:14
to chyba firmy pomylilas.. bony? za ktore musialas odciagac podatek 37 procent? swietna sprawa
sprzedawca 2015-08-20 22:46:58
masakra.. ja tam niestety pracowałam za długo. Jesli lubisz wyzysk i lubisz wchodzic w dupe bardzo głeboko i zasuwasz jak murzyn to zapraszam. Pracowałam w wielu sieciówkach ale nigdy nie spotkałam sie z tym zeby caly sklep byl na glowie jednej osoby (zazwyczaj nie kierownika). Masz duzo na glowie, na raz musisz pilnować złodziei, przyjmować na kasie, obsługiwać kogoś i jeszcze zwrocik lub reklamacje machnąć bo jesteś sama od rana.. AA i oczywiście kontenerki z dostawa i bonusowa dostawa codzienna! Tyrać nie umierać! prawda jest taka że ta firma nauczyła mnie dużo.. teraz jak ide do pracy jestem jednym z lepszych jak nie najlepszych bo umiem zap*erdalać. Dziekuję
Ewa 2015-09-08 20:56:24
Zgadzam się są ludzie którzy chcą pracować dorywczo ale są i tacy którzy poszukują pracy stałej i nieuczciwie jest ze strony Takko nie umieszczać informacji w ogłoszeniu o tym,że szukają dorywczych pracowników. Mogliby od razu napisać,że poszukują na czas zastępstwa stałych pracowników podczas urlopów oraz koniecznie umieścić informację,że jest to praca na 7/8 etatu i na umowę zlecenie.
anonim 2015-09-17 18:14:17
Pracowalam sporo lat i kiedys byly bony, za ktore nie trzeba bylo odprowadzac podatku. Powitalny bon na kwote 700 zl, placilo sie 50%. Bony sezonowe na kwote 500 zl, tak samo. Bylo 20% rabatu dla pracownikow, rowniez od przeceny! nie placilo sie z tego podatku. Zmienilo sie to jakos 2012-2013 roku, nie pamietam ktory byl to dokladnie, mialam wtedy akurat przerwy w pracy. A potem wszystko zaczelo sie piepszyc, coraz mniej osob, tak jak pisali jedna na rano 2 na popoludnie, wiecej obowiazkow. Tyralo sie na akcje caly dzien, u nas to akurat bylo 13,5 h ale coz bylo sie szczesliwym i wykonczonym. Teraz jedno dobrze, zrobili z jednego - 2 dni akcji prawie caly tydz i tego tak sie nie odczuje i juz nie ma tak satysfakcjonujacych rabatow dla klientow.
Maja 2015-09-26 02:32:41
Witam
Pracowałam w TF grubo ponad rok. To z czym spotkałam się w tej firmie przez ten czas nie mieści mi się w głowie. Na początku zatrudniają Cię na umowę zlecenie, głownie robisz dostawy, zmiany popołudniowe więc przez 8-10 godzin stojąc i jednocześnie obsługując klientów robisz dostawę. Wymagają od Ciebie wiedzy i zaangażowania choć pracujesz po 10 dni w miesiącu mimo wcześniejszych zapewnień kierownika, że na zleceniu spokojnie można "dobić" do etatu. Szkolić pracowników nie ma kiedy i kto, bo każdy nowy traktowany jest jak potencjalne zagrożenie, że osiągniesz więcej i awansujesz, choć prawda jest taka, że o awans jest trudno a praktycznie w ogóle temat nie istnieje jeśli masz kierownika który(tak jak mój w tamtym czasie) ma w tyle swój personel i martwi się tylko o siebie. Kiedy udało mi się dostać umowę o pracę w wyniku rotacji na sklepie przekazano mi wiedzę " w pigułce ", później wymagania coraz bardziej rosły jak i obowiązki. Zawsze było za mało ZAWSZE !!! Zaczynając tam pracę możesz pożegnać się z życiem prywatnym, realizowaniem swoich potrzeb i zdrowiem, bo to w szczególności zabiera Ci ta praca. Formalności mnóstwo, tak samo jak nieporozumień, które chyba są na rękę kierownikowi który zabawiał się w "dobrą ciocię" próbując nieudolnie i bez zaangażowania pojednać pracowników z których frustracja po prostu się wylewała za sprawą pracy i stresu jaki funduje ta firma.
Nie wiem czy założyciele zdają sobie sprawę z tego jakie warunki oferują w sklepach tej firmy na terenie Polski, podejrzewam, że mocno by się zdziwili na wieść o tym, że traktują tam ludzi jako tanią siłę roboczą bez możliwości stałego zatrudnienia "od ręki" ( umowa w TF ma być dla Ciebie nagrodą gdzie musisz za tą łaskę która na Ciebie spłynęła zapłacić dwa razy szybszą i wydajniejszą pracą ) z prawie, że głodowymi pensjami i złym traktowaniem pracowników jakie zapewnia kierownik w porozumieniu z Regionalnym. Jeśli nie donosisz i nie żyjesz w komitywie z kierownikiem nie masz życia w tej firmie, zawsze będziesz najgorszy od najgorszej pracy i na ostatnim miejscu pod względem uwzględniania próśb grafikowych. Nie polecam nigdy i nikomu nawet najgorszemu wrogowi.
ja 2015-09-30 23:05:36
W Takko pracowałam 6 miesięcy, sklep mieścił się w Łodzi. Oczywiście podstawą zatrudnienia była umowa zlecenie, stawka to 11 zł na godzinę brutto. Biorąc pod uwagę kwoty jakie proponowano mi w innych sklepach Takko wygrało. Z wypłatą nigdy się nie spóźnili, nigdy też nie była niższa niż powinna.
Pierwszą rzeczą jakiej musiałam się nauczyć była obsługa kasy. Później do moich obowiązków należało obsługa klientów, sprzątanie i przyjmowanie towaru.
Grafik był w 100% dopasowywany do moich potrzeb. Gorzej było, gdy coś nagle wypadło i już ułożony grafik chciało się zmienić. Było to trudne, ale nie niemożliwe.
Długość przerwy była ustalona i zależna od długości zmiany. Od 20 do 40 min. (40 min. przypadało na 12h).
Kierowniczka i zastępca bardzo w porządku, obie dziewczyny miały profesjonalne podejście do pracownika, bez jakiegoś faworyzowania czy pokazywania 'kto jest kim'.Jeśli chodzi o resztę pracownic jak to wśród ludzi różnie bywało, nigdy nie jest tak, że wszyscy za sobą przepadają.
Pracownikom przysługuje 25% rabatu, a dodatkowo raz na kilka miesięcy przysyłane są bony pracownicze o wartości 500 zł, z którymi za ciuchy płacimy 50%. Ten rabat działał też na przecenione rzeczy.
Niestety jest to sklep, który ukochali sobie złodzieje. Eliminowanie takich 'klientów' także należało do moich obowiązków. Na szczęście pracownicy nie musieli oddawać pieniędzy za braki w towarze.
patka 2016-01-15 21:50:33
Nie polecam pracy w Łodzi.
anon 2016-02-16 10:02:47
Pracowałam w tej firmie kilka lat. Na początku było super. zarobki kilka lat temu były atrakcyjniejsze niż w innych odzieżówkach jednak przez 4 lata stawka nie podniosła się. z roku na rok obowiązków przybywa. ostatnio wprowadzili aktywną obsługę klienta. w ciągu dnia poza dostawami, sprzątaniem obsługa klienta na kasie musisz do każdego klienta podejść i zaproponować swoją pomoc. pytanie KIEDY masz to wszystko zrobić jak na tak duże sklepy są 2 max 3 osoby na zmianie. firmy nie polecam bo od dłuższego czasu tną tylko koszty(oczywiście na sprzedawcach), wymagają więcej i więcej a w zamian NIC. profitem jest ten śmieszny rabat 25% od którego z pensji potrącają podatek wiec rabatu wychodzi niecałe 20 % a zwykły klient dostaje podczas akcji rabatowej 33 % więc ja tu profitu nie widzę , tak samo ten bon 500 zł na 50% to wychodzi po odliczeniu podatku na czysto 33% czyli żądne korzyści bo po zarejestrowaniu sie na stronie można tyle dostać.
Tomi 2016-04-25 19:48:38
Pisać o tej firmie można wiele lecz niestety nic dobrego. W Ostrołęce poszukują kierownika lecz współczuję osobie, która obejmie to stanowisko mając pod sobą tak tępy zespół, który nie ma pojęcia o technice sprzedażowej. Jedyne co potrafi to gnębić nowych pracowników i mówić podłe kłamstwa za plecami do dyrektor regionalnej. Osoba, która tam pracuje najdłużej teoretycznie powinna zostać kierownikiem ale kierownictwo uznało, że jest za głupia na to stanowisko (w sumie słusznie) i kopie dołki pod każdym nowym kierownikiem z czystej zawiści. Poza tym poszukują również osoby jak piszą w ogłoszeniu na pół etatu ale niestety już nie napisano, że to umowa zlecenie za grosze. Do tego z takimi współpracownikami, że współczuję każdej nowej osobie
Tomi 2016-04-25 19:59:40
Zgadzam się z panią w stu procentach!!!
Dz ola 2016-05-23 09:04:44
Jak kształtują sie zarobki kierownika sklepu?
Ewa 2016-06-15 09:56:26
A jak się pracuje TAKKO w Gliwicach?
dzieki bogu juz u nic nie pracuje 2016-09-20 13:25:40
firma dno. przez wielkie "D"
Dawno temu i nie prawda 2016-09-21 20:50:25
Nie polecam . Za minimum musisz dac maximum. Czyli będziesz od wszystkiego- towar, vm,obsługa klienta,sprzątanie, tłumaczenie sie dlaczego plan czy wskaźniki nie są zrobione.Regionalny jak będzie miał "humor" może sie przywita ,może Cię zauważy. Bądź pewien na pewno zauważy, że tej Pani co przemknęła pod ścianą nie powiedzialas Dzien dobry , za późno podeszlas i mimochodem nie spytalas czego szuka. Zapomniało mi się dodać że będziecie sami w sklepie do godzin popołudniowych i bedziecie sami to wszystko ogarniac!!!!!!! Więc wolna wola jak ktoś lubi nerwowa atmosferę i niepewność co przyniesie kolejny dzień to polecam .
Gość m. 2016-10-27 21:09:08
Praca do niczego, umowa zlecenie ciągnie sie w nieskończoność za każdym razem dają umowę tylko na miesiąc i głupie pytania czy chcesz przedłużyć umowę. Kierowniczka myśli że rezygnujesz i jak sie nie upomnisz to nie wyśle do regionalnej meila z prośbą o wysłanie umowy. Płaca na godzine nieco 6,50 na ręke nie mam pojęcia jak obeszli minimalną płacę. W głowie sie to nie mieści jak tak można wyzyskiwać ludzi. A kierownik da Ci tyle godzin w miesiącu ile sam uważa za słuszne mimo że chcesz ich więcej żeby potem wypłata miała jakiś wygląd chociażby 800 zł ale po co jak potem zapłacą i tak głodowe . Jak dla mnie bez sensu, bo kierownik i tak ma Cie gdzieś skoro masz około 20 lat to twierdzi że taka płaca wystarczy bo jesteś młody i tyle Ci wystarczy i wmówi jeszcze, że to i tak dużo i więcej nie zarobisz.
Gosc 2016-11-10 15:41:31
Dopóki nie wkroczył do akcji nowy dyrektor było w porządku. Normalna atmosfera, podejscie proklienckie, fajne grafiki itd. Juz samo to ze wraz z początkiem 2016 roku odeszła masa ludzi powinno dac do myślenia. Nastąpił zwrot o 180 stopni. Wielkie wymagania za psie pieniądze (zdaniem pana dyrektora i tak za wysokie pensje) wyzysk, brak szacunku i wsparcia. Trzymać się jak najdalej tej firmy
gość 2016-11-11 21:48:06
Pracuję tam po raz drugi- w sumie pół roku. Gdyby nie dziewczyny w pracy, nie dałoby się tam wytrzymać. "Kierownik"- większość zmiany na magazynie, miganie się od pracy, fałszywość. Zamiast walczyć o pracownika, traktuje go jak pionek, z którym nie trzeba się liczyć. Dyspozycje- och, zapomniałam uwzględnić. Firma na każdym kroku wymaga, nic od siebie nie daje, nie docenia. Naprawdę odradzam każdemu wchodzenie w to piekło, bo wspomnienia są naprawdę nieprzyjemne.
Zostaw swoją opinię o Takko Fashion Polska - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takko Fashion Polska