6Media

Katowice

Opinie o 6Media

anonim 2011-04-11 13:05:11
[usunięte przez moderatora] wykorzystywanie pracowników w prywatnych celach! gdy cie maja dość i chcą żebyś sam sie zwolnił to Ci każą sprzatać firme i odkurzać gabinet szefa.. ciężko o wynegocjowanie swojej wyplaty za wykonana prace! a usprawiedliwienia braku wypłaty lub zapłaty za wykonana prace, wyssane z palca. Szef nie odbiera telefonów jeśli wie że dzwonisz zapytac sie gdzie sa pieniadze za prace z przed 3miesiecy! zadluzeni u wszystkich drukarni na nie małe sumy! zadluzeni za parkinki w miescie! totalna paranoja! nie polecam ! totalna poraszka nie agencja! Mydlenie oczu! [usunięte przez moderatora] Arogancja! to notka nie tylko dla tych którzy chca sie tam zatrudnic ale też dla tych ktorzy chca tej firmie polecic prace!
były 2014-01-15 15:40:01
Witam, muszę zgodzić się z opinią poprzednika. Jeśli macie chęc tam pracować zastanówcie się dwa razy. Wszystko wysgląda świetnie na rozmowie,pozniej moze tez az do pierwszej wypłaty.. (usunięte przez administratora) Oczywiscie w teorii, bo w praktyce szef ma pieniadze. Nie polecam
Weterynarz z Warszawy 2016-08-06 20:49:15
Tak samo wygląda sytuacja patrząc przez pryzmat klienta. Pisałem artykuły do jednego z czasopism 6Media. Pół roku po ukazaniu się artykułu nie dostałem pieniędzy mimo kilkukrotnych ponagleń.
Zostaw swoją opinię o 6Media - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 6Media