logo KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kleszczów

Opinie o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

???? 2014-09-03 21:16:39
Co Ty człowieku wypisujesz? Jakaś pomyłka chyba, owszem wypłata jest płacona czasem na raty ale uczciwie za uczciwa pracę. Po co tyle wpisów od jednej osoby? Powodzenia w lepszej pracy, spełniania się w niej i satysfakcji.
deska młotek 2014-09-26 10:16:03
Firma nie taka zła,fakt czasami przeginja jak wszędzie .Jeden wilki minus to cipek brak organizac,a co najwarzniejsze złe podejscie do pracownika(czasami aż chce sie go opierdolić i jebnąć w łep)niech on lepiej wróci do biura.Tak poza tym firma pomino kilku mankamentów nie jest taka zła.Dobre relacje miedzy pracownikami
pracownik 2014-11-02 22:07:44
...tez pracuje w tej firmie. Nie narzekam, wystarczy ze wywiazuje się z oobowiązkowy kierownika i jest ok. Nie szukam innej pracy. Dla mnie jest ok godna praca i płaca - wszystko rozliczane jest poprawnie.
wwww 2014-12-28 10:30:10
nie ,a same wypłaty szok
Janusz Wesolowski 2015-03-06 16:17:53
Przepraszam Koledzy. Wlasnie mi odradzano zatrudnienie w firmie"KANT" Czy to ta sama firma?
woda 2016-03-07 21:57:32
ogulnie nie polecam moze szef tej firmy doceni pracownikow (slabe zarobki)
GFKFKV 2016-07-23 01:37:44
ZA PRACĘ W DELEGACJI 12 H DZIENNIE NO SUPER.
Zostaw swoją opinię o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kleszczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ