logo KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kleszczów

Opinie o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

???? 2014-09-03 21:16
Co Ty człowieku wypisujesz? Jakaś pomyłka chyba, owszem wypłata jest płacona czasem na raty ale uczciwie za uczciwa pracę. Po co tyle wpisów od jednej osoby? Powodzenia w lepszej pracy, spełniania się w niej i satysfakcji.
deska młotek 2014-09-26 10:16
Firma nie taka zła,fakt czasami przeginja jak wszędzie .Jeden wilki minus to cipek brak organizac,a co najwarzniejsze złe podejscie do pracownika(czasami aż chce sie go opierdolić i jebnąć w łep)niech on lepiej wróci do biura.Tak poza tym firma pomino kilku mankamentów nie jest taka zła.Dobre relacje miedzy pracownikami
pracownik 2014-11-02 22:07
...tez pracuje w tej firmie. Nie narzekam, wystarczy ze wywiazuje się z oobowiązkowy kierownika i jest ok. Nie szukam innej pracy. Dla mnie jest ok godna praca i płaca - wszystko rozliczane jest poprawnie.
wwww 2014-12-28 10:30
nie ,a same wypłaty szok
Janusz Wesolowski 2015-03-06 16:17
Przepraszam Koledzy. Wlasnie mi odradzano zatrudnienie w firmie"KANT" Czy to ta sama firma?
woda 2016-03-07 21:57
ogulnie nie polecam moze szef tej firmy doceni pracownikow (slabe zarobki)
GFKFKV 2016-07-23 01:37
ZA PRACĘ W DELEGACJI 12 H DZIENNIE NO SUPER.
deska młotek 2017-03-26 17:34
Ogólnie powiem tak przyjechało w poniedziałek 5 osób z Ukrainy bo na Polskich pracowników powoli nie ma co liczyć w promieniu 40 km od Kleszczowa wszyscy znaja to firmę i wiedzą jak tam jest .I tu wielkie zaskoczenie do środy po 3 Ukraińcach nie było śladu zostało 2 .Ten przykład powinien do opisania pracy w tej firmie nawet Ukraińcy nie chcą pracować .Co do wypłat system jest następujący stawka podstawowa 6,70 zł plus minus 0,30 gr za godzinę i do tego dodatki premie i inne "bonusy" ,a ma to na celu niemożliwość podliczenia wypłaty w przeliczniku ile zarobie jeśli w firmie są pieniądze dostaniesz troche więcej jeśli niema masz ucięte z tych pseudo dodatków 200 /300 zł i nie próbuj dzwonić i sie dopytywać dlaczego masz mniejszą wypłate niż miesiąc wcześniej bo i tak dostaniesz taka odpowiedź że nie wiesz dalej o co chodzi .Pracownik fizyczny zarobi na delegacji 2200 .2500 zł przy czym jest to wypłata za prace 12 godzin dziennie od 6 do 18 .
Jeśli chodzi o operatorów to jest wesoło maszyny nadają sie tylko do muzeum najprościej mówiąc nie ma czym robić wiecznie coś sie psuje i wielkie kombinowanie jak najniższym kosztem zreanimować co by podziałało jeszcze trochę ( jcb przy podoszeniu łyżki gaśnie silnik i trzeba podkręcać obroty co by pompa nie zadusiła silnika heheh ) taki przykład. Ja tu o maszynach a tu nawet dobrego szpadla i taczki nie ma nie mówię już o elektro narzędziach po 3 miesiącach chłopaki doczekali sie szlifierki aku która działa 20 minut i po pracy bo nie na 2 baterii na wymianę hehhe.
Jeśli jest przerwa bo nie ma pracy na budowie idziesz na Radomsko gdzie kierownicy traktują cie jak największe zło ( w tamtym roku po takiej pauzie zwolniło sie PRZEZ Radomsko 5 albo 6 osób ) .Może sie zdarzyć praca np przez 16 .24 h bo musicie zostać i nie ma wyjścia a ile zarobisz za taki maraton nawet nie licz bo ci sie nie uda I ŚMIESZE gadanie że macie stawkę godzinową żart do puki nie będzie stawka razy godziny jest to stawka uznaniowa jak ma chęci to zarobisz jak nie to takiego dostaniesz.Co do sobót przykład tamtego roku w Gdańsku 3 soboty robocze w miesiącu więc w domu byliśmy 5 pełnych dni w miesiącu nieźle jak za 2400 zł.Z kierowników nie ma z kim pracować ci którzy nadawali sie na te stanowisko odeszli a ci którzy zostali delikatnie mówiąc nie bardzo nadają sie do tej funkcji . Jeśli chodzi o wypłaty płacone na 2 razy godziny podstawa 10 a nadgodziny idą z umowy zlecenia wiec tu nie ma pełnej składki i trzeba też wspomnieć że ostatnio jest problem z terminowymi wpłatami i trzeba czekać na zarobione pieniądz.

Na plus jest odbieranie pracowniak z pod domu w pon i przywiezienie pod dom w piątek ,sobotę i delegacja 30 zł ( ale jeśli nie ma pogody na prace i jedziecie na hotel przed końcem 8 h pracy delegacja sie nie należy )
Tak to miej więcej wygląda praca w kanie polecam szukać gdzie indziej ziemi obiecanej
Xxx 2017-06-01 19:57
Facet tyś jest chyba chłop pańszczyźniany na kan świat się nie kończy. Trzeba być nie spełnia rozumu żeby pracować za darmo a prezes się bawi a wy macie problemy z rachunkami bo wypłata na raty. Żal żal żal.
CCCC 2017-06-02 19:58
DLATEGO JUŻ TAM NIE ROBIĘ ;)
Pan Dyrektor 2017-06-20 07:07
No właśnie kolego szukaj ziemi obiecanej... a może znajdziesz... Szczególnie gdzie, w innych firmach też na delegacji dostaniesz 9 zł na godzinę i będzie super np. firma MOLEWSKI z Włocławka. Jak to się mówi, zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma.
Pan Dyrektor 2017-06-20 07:36
Jaki masz nick, taki i rozum ;) Albo miliard, w rozumie ...
Pan 2017-06-20 07:57
Specjalista ... ;) od 40 % ...
Zostaw swoją opinię o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kleszczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ