P.H.U. GOMAR Marek Gola (Stacja Paliw SHELL)

Pszczyna

Opinie o P.H.U. GOMAR Marek Gola (Stacja Paliw SHELL)

lolavanx 2014-01-04 18:03:01
Praca w nadgodzinach - mój rekord to 70 nadgodzin w miesiącu - czyli o wiele więcej niż można przepracować. Nieewidencjonowana - wypłacana jako premia uznaniowa - czyli czasem za 30 nadgodzin wypłacane jest tyle ile innym razem za 50. Praca po 12h - 1 niedziela w miesiącu - wg kodeksu pracy - nie przestrzegana - pracując na cały etat w wakacje miałam 1 niedzielę wolną - ostatniego sierpnia.
Praca przez 3 mce na zlecenie , choć warunki pracy raczej wskazują, że powinna być to umowa o pracę na próbę.'
Premia - nigdy nie wiadomo jaka i ile się zarobi - wszystkie premie za wykonanie planu zbiera kierownictwo. Pracownicy nie dostają nic - w przeciwieństwie do stacji Shell należących pod korporację.

Inwentaryzacje przeprowadzane niezgodnie z prawem - pracownicy muszą pokryć wszystkie straty w 100% w cenach dla klienta a nie netto - nawet na magazynie, do którego nie mają dostępu ( z olejami etc). Kiedy się postawiliśmy, usłyszeliśmy, że albo w ciągu tygodnia będzie zebrana cała kwota albo nikt nie dostanie premii do wypłaty.
Na temat kultury osobistej p.(usunięte przez administratora)się nie wypowiadam, bo nie ma o czym ;-)

Duża rotacja pracowników świadczy sama za siebie - niemal co miesiąc jest tam ktoś nowy.
Zostaw swoją opinię o P.H.U. GOMAR Marek Gola (Stacja Paliw SHELL) - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. GOMAR Marek Gola (Stacja Paliw SHELL)