brak logo

"Bik-Bud"

Skoczów

Opinie o "Bik-Bud"

wylewkaż 2014-10-31 15:13
Witam chciał bym powiedzieć iż praca w bik budzie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Masakra jakaś jest tam taki Darek co robi na koparce leń nad lenie... nie dość że sam nic nie robi to donosi na wszystkich - pupilek właścicieli... Spuszcza z ropę z koparki czy wywrotki, a właściciela mówi że dokładnie robi... motogodziny lecą a przerób ropy mały... generalnie na wszystkim oszczędzają.. materiały używane to porażka - same najgorsze - domki jednorodzinne - fundamenty zasypują gruzem ceglanym i innym chasiem... a klijentą pociskają najlepsza jakość... stawki godzinowe mają masakrycznie niskie... robić musisz po 10h a w umowie masz tylko 8 wpisane... wogóle to gdyby to nie to donoszenie to jeszcze by jakoś szło robić... a ty się pomylisz a tam zaraz telefon do prezesika... a prezeskiowie tak zapatrzeni w donosiciela jak w obrazek... wogóle oni sami nie mają pojęcia o budowlance - obaj po zawodóce...
12
majka 2015-08-28 13:23
Witam,

Przychylam się niestety do wcześniejszej opinii o firmie Bik-Bud.
Zero profesjonalizmu, Panie nie wiedzą o czym mówią, natomiast potrafią bezbłędnie wystawiać faktury na miesiąc do przodu. Pomiary praktykuje się robić w tej firmie po wpłaceniu 30 procent zaliczki, kiedy ustalona już jest z klientem cena całkowita . Po pomiarze (czasem 2/3 tyg. od wpłacenia zaliczki ) nagle cena dziwnie wzrasta, bo na pomiarze wyszło coś :-) (a zawsze coś może wyjść ), co nie wyszło przy zaliczce ! UWAGA na tę firmę !!!
3
Zostaw swoją opinię o "Bik-Bud" - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Bik-Bud"