SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY

Łódź

Opinie o SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY

ktos 2014-03-17 21:33:43
W firmie panuje balagan i chaos (i to malo powiedziane!!!) Od zmiany wlasciciela firmy na stanowiskach zarzadzajacych sa osoby niekompetentne!! (usunięte przez administratora)Zarowno w BZ jak i na TK Lodz!!! Balagan!! Balagan!!! Balagan!!!! Nikt nic nie wie, nie umie podjąć decyzji!Bardzo odradzam!!!!!!!
Gość 2015-10-30 20:51:27
Brak słów by opisać panujący tam bałagan jedna wielka improwizacja. Osoby odpowiedzialne za budowę struktur wewnętrznych organizacji powinny zmienić zajęcie. Omijać szerokim łukiem.
mm 2015-12-09 08:16:15
potwierdzam wypowiedzi
KIEROWCA 2016-08-24 19:02:26
BAŁAGAN JAKICH MAŁO WYPŁYNELI NA SZEROKIE WODY I SOBIE NIE MOGA PORADZIC ZA ODBIOREM KONTENERA TRZEBA STAC CZASAMI 5 GODZ
Sped 2016-10-26 13:01:50
Najgorszy terminal kontenerowy w Polsce!!! Na terminalu panuje Średniowiecze. PORAŻKA!!!!
KIEROWCA BOMBOWCA 2016-11-23 01:57:57
super firma, bardzo miła obsługa na dyspozytorni jak i na placu ! zawsze służą pomocą !
Nie zgadzam się z opiniami wyżej ! chyba nie o tym samym terminalu mówimy..
Zostaw swoją opinię o SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY