Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Zainteresowana 1425

Jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy?

JJ
@Zainteresowana 1425

Zależy jaki region.

Monikaka
@JJ

Obozowicz
@Monikaka

Odpuść sobie, rotacja jak na karuzeli, chyba że lubisz być w permanentnym stresie.

JJ
@Monikaka

Warszawa jest Ok, pod warunkiem, ze to tradycja. Tzn jest Ok ASM i atmosfera, zadania ich ilość i jakość to oczywiście masakra jak to w Wedlu. Jeżeli impulsy to odpuść sobie, szkoda życia.

Monikaka

A co myślicie o pracy w laboratorium ? Jak tam jest?

Wm

Praca porazka, Pani na rekrutacji po znajomosci wszystko koloryzuje, a w rzeczywistosci nie pokrywa sie to z faktycznem stanem pracy. Czy nie liepiej mowic prawde, bo i tak sie zwolnilem. Zenada

Obozowicz

Warto zastanowić się nad podjęciem pracy w Wedlu. (usunięte przez administratora) permanentne powodowanie poczucie winy, nierespektowanie godzin pracy, przerzucanie odpowiedzialności na innych, to wszytko i inne znajdziesz w Lotte Wedel.

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

cześć. Jak wygląda praca w dziale technicznym? Jakie zarobki atmosfera pracy i czy jest to praca zmianowa?

Krzysiek

Wedel to zakład pracy nieprzyjazny pracownikom przynoszący wstyd Warszawie

Dariusz

Wyzysk pracownika, jednym słowem nędzny zakład pracy odradzam wszystkim

Norbi

Pracuje w Wedlu już jakiś czas na wyrobach wschodnich na początku było ciężko ale aktualnie idę do pracy z pozytywnym nastawieniem oraz chęcią dzięki mojemu zespołowi i nauczycielowi Zdzisławowi polecam każdemu prace lecz trzeba pokazać charakter by rzeczywiście praca była lepsza ale to dobrze

Sławek

Firma Wedel jest firmą patologiczną gdzie przeprowadza się eksperymenty pseudo-medyczne przez osoby do tego nieuprawnione, które polegają na wkładaniu do nosa patyka odradzam wszystkim prace w tym zakładzie ten zakład to jedna wielka PATOLOGIA

Mika
@Sławek

Ja mam tylko średnie wykształcenie. Ale czasami zastanawiałam się co ja robię w tym Wedlu. Jestem zatrudniona przez agencje, więc mogę odejść kiedy będzie mi to pasowalo

@Sławek

Zatrudnilam się w Wedlu przez agencje. Obiecywali duuuuzo pracy i dobre zarobki. Ja uwierzyłam, że poprawi się moja sytuacja finansowa. Naiwna byłam ..Dostawałam 4 dni pracy w miesiącu.bo nadciągali Ukraińców i oni mają pierwszeństwo. Nie kupuję już wedlowsich słodyczy i znajomym odradzam. Po co mają dawać zarobić tym ze wschodu..Wawel jest lepszy

Jakis czas temu (okolo kilkunastu tygodni) uczestniczylem w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Rozmowa, w ktorej bralem udzial od samego poczatku byla prowadzona w taki sposob, ze po kilku minutach wiedzialem, ze nie mam szans, aby dostac prace (cala rozmowa trwala ponad 30 minut), poniewaz panowie prowadzacy spotkanie nie byli w ogole zainteresowani moja kandydatura i dalo sie odczuc, ze zaprosili mnie na rozmowe, aby zabic troche czasu w pracy. Na poczatku ad hoc szukali pytan dotyczacych mojej ostatniej pracy, a nie calego doswiadczenia, a nastepnie zadawali pytania w ogole niezwiazane z moim cv. Najdziwniejsze bylo to, ze panowie nie zrozumieli, ze w ostatniej pracy firma zdecydowala sie na redukcje etatow m.in. przez covid, specyfike branzy i brak zlecen dla mnie i dlatego ja stracilem tylko probowali mi zasugerowac, ze stracilem prace, poniewaz nie dawalem z siebie wszystkiego, powinienem pracowac lepiej i ze to glownie moja wina. Po ponad tygodniu otrzymalem informacje zwrotna, ze nie dostalem sie do drugiego etapu rekrutacji, poniewaz mam za male doswiadczenie jako handlowiec, a moja ostatnia praca nie byla zwiazana z handlem. Jesli tak, to po co w ogole zawracano mi glowe, zapraszano na rekrutacje zdalna i kazano czekac ponad tydzien na odpowiedz, bo domniemam, ze juz pewnie przed spotkaniem panowie wiedzieli, ze wybiora innego kandydata. Pierwszy raz spotkalem sie z taka argumentacja, brakiem szacunku do mojej osoby i przede wszystkim gburowatoscia, brakiem przygotowania do rozmowy i brakiem.kompetencji tych panow. Uwazam, ze w tak duzej firmie to nie przystoi.

@Kandydat

Ze "nie przystoi" - oczywiście, w pełni się z tobą zgadzam :ze nie przystoi to mało powiedziane, ale ta firma nie ma niestety nawet odrobiny wstydu czy godności. Swiadomie łamią wiele przepisów KP i (usunięte przez administratora) pracowników np z naliczaniem wynagrodzenia za nadgodziny ( w tej firmie chcą byś przyszedł w sobotę lub święto za odbiór ALE UWAGA jednego dnia roboczego, gdzie jak wiadomo za świeto czy sobote nalezy się półtora dnia do odbioru ) z urlopem do którego zmuszają pracowników w czasie przestoju, w dodatku bardzo często zdarzają się "pomyłki" tego rodzaju ze przepracujesz jakiś dzień za darmo ( przy zmienianiu grafiku 5 razy w tygodniu łatwo o "pomyłkę" przecież) w dodatku na porządku dziennym jest (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracownika, jeżeli wyrazisz swoją opinię na ten temat i niezadowolenie wprost to od razu będzie ci dane do zrozumienia że już tutaj nie popracujesz ( oczywiście tym lepiej dla ciebie ).Osoby w kadrach np przechodzą odgórne pranie mózgu na temat jak "obchodzić "przepisy aby było to korzystne finansowo dla firmy, tak więc kadry które powinny być pomocne pracownikowi jak to ma miejsce w kazdej uczciwej i etycznej firmie, będą ci jeszcze starały się wmówić nieprawdę i wprowadzić w bład ( oczywiście wychodząc z założenia że jestes debilem i nie chodziłeś do szkoły, pomimo że niejednokrotnie wiedza twoja może być większa niz tych pan bez szkoły zatrudnionych oczywiście jak na kazdym szczeblu w tej firmie wyłącznie po znajomosci ). W moim przypadku na przykład przy kończącej się umowie ( dodam ze dotrwanie do jej końca w tej firmie wsród tej patologii oraz ze świadomością jak firma robi ludzi w wała, za przeproszeniem, na kazdym kroku, wymagało niezwykłej determinacji ) firma będąc zmuszoną wypłacić ekwiwalent za niewykorzystany urlop ukradła premię, co zrobiła zupełnie bezpodstawnie nie licząc sie oczywiście z tym ze są przeciez instytucje gdzie takie rzeczy nalezy zgłaszać. Firma przeciez tak biedna ,skoro trzeba było wypłacic 700 zeta za ekwiwalent to trzeba było sobie na czymś odbić. A ze to takiej firmie nie przystoi??To co - to dopiero trzeba nie mieć wstydu, dodam ze mam ponad 15 lat stażu pracy ale po raz pierwszy w życiu spotkałam się z takim złamaniem przepisów, nigdy nie zdarzyło mi się aby jakaś firma (usunięte przez administratora) mnie przy wypłacie pieniędzy, nie mówiąc o tym że każda normalna firma raczej dba o swój dobry wizerunek a w tym przypadku mamy do czynienia z czymś zgoła przeciwnym. W dodatku pani w kadrach próbowała mi wmówic ze przy konczącej się umowie powinnam wykorzystac urlop ( było to juz po fakcie, kiedy go nie wykorzystałam ) co nie jest prawdą, ponieważ pracodawca moze "zmusic" do urlopu jedynie w okresie wypowiedzenia, natomiast ta umowa nie była wypowiedziana a jedynie zakończyła się z upływem czasu na który była zawarta i wystawiła swiadectwo pracy niepoprawnie, co jednak zostało na moją prośbę zmienione. Ta firma mówiąc wprost to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) co prawda słyszałam już wcześniej sporo na ten temat od znajomych, którzy mieli tą "przyjemność " się zetknąć, ale nie ma to jak przekonać się na własnej skórze.

@Kandydat

Niech zgadnę - zapewne chodzi o region Kalisz i pseudo-kierownika z tego regionu? Po Twoim opisie bardzo to do niego pasuje. Dobrze, ze się nie dostałeś, długo byś tam nie wytrzymał - no chyba ze lubisz klimaty gdy szef nie ogarnia podstaw i specjalizuje się w symulowaniu pracy oraz wchodzeniu w cztery litery przełożonym aby wazeliną ukryć swoje nieróbstwo i brak jakichkolwiek kompetencji.

mixx

Pracował ktoś jako pracownik produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

desigual
@mixx

Pracownik produkcji czyli w tej firmie pakowaczo - pomywacz, który jeżeli nie myje maszyn albo podłogi mopem przez 8 h wykonuje inne debilne zajęcia typu pakowanie czegoś tam w kartoniki zbiorcze lub układanie na paletę. Wybitnie dla zdesperowanych jeżeli już naprawdę musisz i nie masz nic innego w danym momencie, ale jest to praca na kilka miesięcy max na przeczekanie. Atmosfera fatalna mniej lub bardziej w zależności od działu, komuna umysłowa, (usunięte przez administratora) etc (patrz wczesniejsze komentarze).Kasa taka jaką zarobisz gdziekolwiek indziej bez konieczności pracy na noce (nie wspominając o sobotach ). Ponadto ta firma uważa, że poza pracą nie możesz miec zadnego zycia prywatnego ani jakichkolwiek planów wogóle. Zdecydowanie odradzam,

Kari

Czy we wszystkich firmach czekoladowych pracownicy są źle traktowani? Bo aż się za głowę łapie gdy czytam w opiniach o różnych firmach czekolad, że dzieją się takie rzeczy..

Mr Big
@Kari

Jeżeli opinie frustratów są dla ciebie wyznacznikiem ... to "gratuluję". Firma jest bardzo pro pracownicza i cały czas pozytywnie się zmienia.

Andrzej Kwaśny
@Mr Big

Facet bo pęknę ze śmiechu.

RST
@Mr Big

No bardzo "pro ", wprost nie widziałam bardziej ,zapraszam na produkcję w takim razie popracować z tydzień, aby się przekonać naocznie w jaki sposób ta firma traktuje ludzi i co tam się dzieje; stąd taka rotacja, bo każdy bardziej ogarnięty szybko rozgląda się za czymś innym. Wszystkie te komentarze niestety są prawdziwe, więc nie będę się powtarzać . Jedyne co mają dobrego w tej firmie to bajkopisarzy do redagowania propagandowych gazetek, nie czytałam większych bredni nie mających nic wspólnego z rzeczywistością : "firma pręznie się ro.."zwijająca chyba. Produkcja ledwo idzie na pół gwizdka, z czterech brygad trzy, później dwie a następnie to chyba się przeniosą na wieś pod Wołgograd na Ukrainę, produkty bardzo słabej jakości smakujące chemią a cena z kosmosu, w zarządzie towarzystwo kolesi z czasów komuny po szkole zawodowej tak więc lepiej nie będzie. Radzę zejść na ziemię, bo chyba niektórych fantazja ponosi.

TSR
@RST

W sprzedaży chyba jeszcze gorzej. Kolesiostwo na każdym kroku, awanse przyznawane ludziom którzy uciekali z innych firm przed zwolnieniem a tu nagle „managerowie”, chyba od wchodzenia w cztery litery. Do tego chore procedury, ukrywanie patologii co niektórych i nierealne targety. Nie polecam!

RST
@TSR

Dokładnie to ująłeś, na produkcji jest dokładnie tak samo.

Wedelek

Wedel to fajna firma bardzo dobre produkty świetne zarobki auta sa na wypasie dzięki pracy mogę realizować marzenia i mam czas dla rodziny. Audyty, czekoladki tylko mnie motywują do tego żeby budować na sklepach nasza przewagę. Wspólne pracę to świetny czas na zdobywanie umiejętności a odkąd Wedel dał karty na parówki nawet hot dogi są lepszej jakości na stacji. Ja nie rozumiem tego narzekania chyba to konkurencja pisze te bzdury.

Widełek

Nie prawda towarzyszu ????

K
@Wedelek

ha ha czyli obrzydliwa hipokryzja do potęgi n-tej panująca w tej firmie

Czy pracodawca E Wedel organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wader

Ależ oczywiście. Pracując na produkcji jako operator maszyn po otrzymaniu dłuższej umowy masz szkolenia tzw SEP - żeby Cię prąd nie kopnął, obsługi windy - żebyś wiedział jak się wydostać z kabiny jak stanie między piętrami, BHP - żebyś pracował bezpiecznie i higienicznie. I jeszcze jedno szkolenie najważniejsze - szkoła przetrwania gdzie prowadzącym jest Bear Grylls.

Franek

ha , ha szkolenia w tej firmie?? oni wogóle nie mają pojęcia o czymś takim i że wogóle coś takiego istniej, tam mozesz jedynie się odmóżdżyć, i cofnąć w rozwoju jak i w czasie (mam na myśli produkcję).

Młody

Pracowałem w Wedlu w Warszawie 8miesiecy tyle tam wytrzymałem, obiecywano mi przejście na wyższą grupę, szkolno mnie na wszystkich dostępnych maszynach gdzie na sam koniec wrzucono mnie na najgorsze stanowisko jakie istnieje, mówiono mi że popracuję tam 3miesiace i dadzą mnie na wyższą grupę i inną maszynę gdzie jest wszystko zautomatyzowane, taki wał... Dalej robiłem na najniższej grupie upierałem się z Ukraińcami i odbierano premię przez audyty. Cieszę się że odszedłem z tej pracy aktualnie zarabiam o 600zl więcej i mam dużo dużo lżejsza pracę.. Ktoś kto chce iść do wedla niech omija dział ptasiego mleczka..

@Młody

Na Ptasim siedzisz na dupencji usadzonej na krześle, oglądasz demotywatory i Facebook a. Użeranie? Charowka? O czym ty piszesz ? Zakłady pomyliłeś

Dziad
@Młody

Ptasie mleczko to kacapski dział

Franek
@Dziad

Zależy chyba czy mówisz o L1 czy L2 ?

Ktoś wie jak wygląda praca dekoratora tortów? Jakieś opinie pozytywne lub negatywne?

@Zainteresowany

Tu jest pokazana praca dekoratorki - (usunięte przez administratora). I tak cały czas czyli około 380 tortów/zmianę.

Jola
@Wader

380 ? coś mi się zdaje że to było kiedyś. Nie podnosili ponad 410 ? Maszyny nie kupili ?

@Jola

Nie bardzo rozumiem co ma maszyna do ilości dekorowanych tortów ? Napisałem około 380 a Ty piszesz że 410, kto to wie.

@Wader

Wader, kiedyś chcieli kupić maszynę do dekorowania. Że dwie babeczki miały poprawiać detale po maszynie. Dlatego się zastanawiam - nie kupili ? A normę podałeś starą, dziewczyny mają specjalne opaski na nadgarstki.

@Zainteresowany

Siedzi kilka kobiet i dekoruje tort y. Wszystkie są ładne, a jedna kobieta robi coś pięknego. Chodzi mi oczywiście o dekoracja na torciku we dlowskim

Dorota

Wysłałam CV na stanowisko przedstawiciela handlowego w zeszłym tygodniu, czy zawsze odpowiadają na aplikacje? Dziękuję

Jacek
@Dorota

To zależy jaki region, jeżeli Kalisz to nie spodziewałabym się. Tam jest ciągła rekrutacja a ASM nie ogarnia

Grochowiak

Jak wygląda praca na stanowisku magazyniera w tej firmie, czy są tam normalni ludzie, kierownictwo? . Czytam opinie o ludziach z produkcji I są nieciekawe, aczkolwiek tak samo to wygląda w firmie w której jestem zatrudniony na produkcji, ludzie są nieciekawi A za to na magazynie zupełnie inna milsza atmosfera

Pracownik magazynu.
@Grochowiak

Ja pracuję około 5 lat i nie narzekam

Kuba

Zawsze można znaleźć coś nieprawidłowego ale szkoda, że zabrakło refleksji. To jest dobra firma i dobry pracodawca więc szanujmy takich bo nie wszystkie firmy takie są.

ROBERT

Praca na produkcji w firmie Wedel jest zbliżona do (usunięte przez administratora) a marionetkowe związki zawodowe udają że nic się nie dzieje i wszystko jest wporządku dlatego odradzam komukolwiek prace w tej antyludzkiej firmie w której szczuje się ludzi na innych w celu wyrobienia jak największej produkcji - ogromna i niesptykana nigdzie indziej rotacja pracowników świadczy o tym. Ogólnie firma Wedel żeruje na emerytach zatrudnianych przez zewnętrzną agencje pracy. Przestrzegam kogokolwiek przed pracą w tej firmie, w której człowiek się nie liczy i jest tylko rzeczą.

@ROBERT

ROBERT NAPISAŁ PRAWDĘ.

@ROBERT

Emeryt robót, cyborg, produkcji japońskiej. Napęd atomowy. 300 ruchów na minutę, zasuwa za 10 mlodych

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.