Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Czytam komentarze. Większość negatywnych opinii nie pochodzi z odlewni, czy wybijalni, tylko z cnc. Co się tam dzieje?

Chłopy z Mazur

Gdzie są te systemowe podwyżki co miały być co kwartał? Cała ekipa 40 osób to może lecieć a targi bo jest kasa, a pracownicy jaka dalej robić nadgodziny w niedzielę? Wstyd!!!!!!

?
@Chłopy z Mazur

co to są systemowe podwyżki?

Patka
@Chłopy z Mazur

Dostaliście info o podwyżkach co kwartał? W jakich kwotach miały być? Nadgodziny o których piszesz są jakoś extra płatne czy do odbioru?

@Patka

Nie pisz głupot i podwyżkach co kwartał, bo jeszcze ktoś uwierzy. Chyba, że masz na myśli podwyżki norm i wykonania.

Damian

Witam. Jestem lakiernikiem/malarzem przemysłowym z doświadczeniem. Jak wygląda sprawa z zarobkami na waszej lakierni?

Arturek
@Damian

Zatrudniają tam głównie kobiety bo to tańsza siła robocza. Wstyd Panie pracodawco.

bu ha ha
@Arturek

zarobki zależą od stanowiska i doświadczenia a nie od tego czy chłop czy baba. Wstyd Panie Arturek! takie głupoty wypisywać.

Gołąbek

Panie pracodawco dlaczego wynagrodzenie zasadnicze wynosi tylko 3010 zł brutto? Przecież najniższa krajowa została podniesiona już jakiś czas temu.

Julia
@Gołąbek

Rozmawialiście o tym z szefostwem, wypłacone zostanie Wam jakieś wyrównanie, bo to chyba niezgodne z prawem jeśli chodzi o pracę na cały etat? Dostajecie jakieś podwyżki oprócz tych kiedy rośnie najniższa? Ty tutaj pracujesz, powiedz jakie masz obowiązki?

@Gołąbek

wynagrodzenie zasadnicze to nie minimalne, poczytaj w necie zanim zaczniesz pisać na forum. W tej firmie się nie zarabia minimalnego, wręcz przeciwnie, popytaj się ludzi. A jak masz pasek z wynagrodzenia to tam wszystko jest napisane, wystarczy przeczytać.

wysłałem cv, zadzwolini. Na rozmowie pokazali co będę robić i to wszystko.

gdzie pracowałem

Kowal

Czy będzie kolejna transza podwyżek? Takie były obietnice....

Rurka

W tej firmie takich informacji dowiesz się od sprzątaczki. Kierownik nic nie wie lub nie chce mówić.

stach

Jak wygląda praca na magazynie na Kwiatkowskiego ? Warto składać cv ?

Iwona

Praca ok pod jakim względem? Zarobki konkurencyjne? Wiesz ile wychodzi licząc tak na początku zatrudnienia? Potem można starać się o podwyżki? A atmosfera? Jak z nią?

Ślusarz

Witam jak wygląda praca na szlifierni ? Praca 2 zmianowa czy 4 brygadowa? Na jakie płace można liczyć ?

@Ślusarz

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 158149816.

Skrytozerca

Jak oceniacie SmarLaunch?

Głodomor
@Skrytozerca

Pozytywnie dobra opcja, szkoda że pracodawca nie dopłaca więcej :p bo te 7 zł to ma zwrotu z podatku

Xyz
@Skrytozerca

Zdążają się kradzieże kanapek. Tacy ludzie tu pracują.

@Xyz

Dotychczas nie mieliśmy żadnego potwierdzonego zgłoszenia kradzieży kanapki, natomiast zdarzały się zamówienia na niewłaściwe stołówki :)

@Xyz

Co ty piszesz zobacz ile tego wszystkiego zostaje i się marnuje .

Hakaes
@Kasia

Moze i sie marnuje ale mi juz pare razy juz ktos kanapki ukradl.

Julia
@Głodomor

A próbowałeś się dogadać o jakieś podwyżki? Nadgodziny można popracować żeby było więcej do wypłaty? Jak w ogóle atmosfera wśród pracowników?

Qwerty
@Julia

Dużo fajnych osób pracuje, ale nie brakuje też chamów i ludzi pozbawionych kultury. Atmosfera jest kiepska ciągle zastraszanie pracowników oraz kary finansowe...

Przem

Pytanie takie ile można dostać na rękę mniej więcej na stanowisku ustawiacz maszyn cnc

Ustawiacz
@Przem

@Ustawiacz

A osoby bez doświadczenia przyjmują na to stanowisko? Czy taka osoba również może liczyć na 4000 zł czy raczej stawka na początek wtedy mniejsza? Jakieś szkolenia profesjonalne wtedy się przechodzi?

@Monika

Ustawiacz bez doświadczenia, to co to za ustawiacz? Operator to stopień niżej i stawka oczywiście niższa. Są kursy cnc przeprowadzane, można aplikować.

yolek

witam, jak praca na formierce ?? cięzko ? jakie warunki itp ? bo widze że szukają. Pozdrawiam

BHP opowiec

Jak służba bhp w firmie odniesie się do faktu że podczas nocek na hali temperatury spadały do 8-10 stopni Celsjusza? Sucha bułka za 7zl do posiłek regeneracyjny?

Wons ;)

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy firma płaci składki ZUS od pełnego wynagrodzenia brutto, czy np tylko od minimalnej a reszta to premie itp? Dzięki za odpowiedzi:)

Broda ;)
@Wons ;)

wszystko płacą, jeszcze są dodatkowe premie w roku.

Justyna
@Broda ;)

Często są te premie? I w jakiej wysokości? Oprócz tego sa jeszcze jakieś benefity pozapłacowe?

@Justyna

premie na Wielkanoc, wakacje i na Boże Narodzenie, dofinansowanie do posiłków, program rabatowy w okolicznych firmach, kursy i szkolenia opłacane przez firmę, ubezpieczenie grupowe za 30zł

Rysiu
@1

Nie zapomnij dodać że premie są tylko dla tych którzy w ciągu roku nie byli na zwolnieniu lekarskim

no nie
@Rysiu

chorobowe jest brane od premii do premii, czyli ten co siedzi 3 miechy na chorobowym ma dostać taką samą kasę jak ten co zapierdzielał cały czas? to byłoby sprawiedliwe? każdy kierownik decyduje o swoich i może dać lub nie dać premie

Robol

Ludzie w na produkcji w tej firmie są podzieleni Elita same 1 zm i (usunięte przez administratora) 4 brygady światek piatek

@Robol

na pierwsze to w sumie biuro chodzi, ale to już trzeba mieć jakieś wykształcenie i coś umieć, a nie biadolić na forum.

Rysiu
@pracownik

Co ty pieprzysz większość technologów ma zerowe pojęcie o obróbce a rozwiązania problemów szuka na produkcji, bo jak to mówią na modelu się zgadzało...

Kris

Czy busy pracownicze zatrzymują się w Nisku ? Jakie są opłaty za przejazdy ?

Co z podwyżkami inflacyjnymi, które miały być po nowym roku? Dochodzą słuchy, że ich nie będzie, bo pracownicy są zadowoleni z wypłat co jest nieprawdą. Czy będzie jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie?

Oficjalnej wiadomości się nie spodziewaj na tym forum. Z tego co plotki niosą, wynika że podwyżek na chwilę obecną nie będzie, z racji nispodziewanych kosztów firmy, które niedawno poniosła.

Widzę że robią za 3500 netto bez nadgodzin w TA. Inne firmy już płacą 4000 zł, 4500 zł z premią / Spawacze mają ponad 5000 zł...w innych firmach. Ale was doją... Chcesz więcej kasy rób nadgodziny.... Zawsze tak było w Alutecu. Chcesz więcej rób jak (usunięte przez administratora) nadgodziny

Prezes

Co znaczy nie oczekiwane wydatki .

Zofia

Dlaczego tylko 70%? Co się dzieje z pozostałymi 30%? Dużo tych nadgodzin można brać? Czy są jakieś pogranicze ja na osobę?

KOLO91

Witam. Jak wygląda praca na odlewni kokilowej? Jakie są tam w tej chwili zarobki na start ?

kokole
@KOLO91

3700zł na start i po próbnej podwyżka + ewentualne nadgodziny, umowa bez pośredników

Ciekawy
@kokole

3700 bruto?

@Ciekawy

3700 netto

za 3700 netto
@pracownik

za 3700 netto to mogę na pół etatu do przerwy pracować.

Co z podwyżkami inflacyjnymi, które miały być po nowym roku?

Czy w Lutym będą podwyżki płac w Aluteku cz ktoś coś wie.

Nowy-stary
@Nowy

Mają być rozmowy lub były w tym temacie szansę jak zwykle jak szef nie tupnie to nie będzie ????

Alan12

Jak praca jako Formierz na 2 zmiany? Jak z kasą, robota ciężka?

Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thoni Alutec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thoni Alutec Sp. z o.o.