Opinie o Aspol-Fv Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aspol-Fv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aspol-Fv Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspol-Fv Sp. z o.o. w Łódź

maniekpl Nowy wpis

najwyższej jakości produkty, profesjonalna obsługa. PPLECAM

Bartek

Moja opinia i spostrzeżenia. Odwiedziłem w celu zakupu jakiś czas temu Aspol-FV. Pokierowano mnie do jak mówiono w sekretariacie do bardzo zorientowanej osoby w firmie pani Dominiki, chciałem złożyć zamówienie zapytać o to o tamto. Wchodząc zapytałem gdzie znajdę panią Dominikę, usłyszałem, że jej nie ma bo ma spotkanie i czy ktoś inny może mi pomóc ale oświecony powiedziałem iż zaczekam na tą panią. Usiadłem na mega wygodnym obrotowym krześle i po 15 minutach pani się zjawiła. Przyjęto mnie ze strachem w oczach i pretesjami czemu akurat do mnie takie było moje odczucie w tej chwili które po upływie minut i zakończenia rozmowy się nie zmieniło. Poproszono mnie o NIP odpowiedziałem, że nie mam firmy i potrzebuje tylko paragon podałem imię i nazwisko. Poprosiłem o pomoc bo nie znam się na tym i że będę czytał z kartki co potrzebuje i uwaga na moje pytania słyszałem tylko informacje nie wiem muszę zapytać, tego nie ma i nie wiem kiedy będzie czyli z moich zakupów nici myślę i grzecznie pytam czy tu pracuje jeszcze jakaś pani o imieniu Dominika bo może źle usiadłem nie do tej Dominiki bo ta nic nie wie ale nie było ok. To proszę o podanie cen (trzeba było użyć kalkulatora w komputerze czy jakiegoś programu tego nie wiem nie widziałem ale ciężko szło) zadawałem pytania jako klient nic więcej pani miała bardzo niezadowoloną minę z czego ja się nie czułem komfortowo. Po długiej chwili powiedziano mi, że wszystko zostanie sprawdzone i za max dwa dni dostanę odpowiedź a w razie doprecyzowania pani będzie dzwonić, mówię dobrze podając wszystkie inne niezbędne informacje do kontaktu. Pożegnałem się i wyszedłem. Czekam od początku grudnia na informację zwrotną co z tym zamówieniem niestety do dnia dzisiejszego nie ma pani (usunięte przez administratora) chęci kontaktu by przekazać mi jakiekolwiek informacje. Dzwoniłem do firmy w celu przypomnienia ale pani była na spotkaniu. Z tego co tu czytałem nie pierwszy raz ona tak postępuje z klientami! Co to ma być?! Jest tyle konkurencji i do niej się wybrałem nie trzeba było daleko szukać ulica dalej i przyjęto mnie z uśmiechem na twarzy od osoby mi sprzedającej towar nawet gdy powiedziano mi, że czegoś nie ma pani odpowiedziała, że będzie w następnym tygodniu i zamówienie będzie gotowe na ten i na ten dzień a jeżeli nie bezpłatnie doślemy go. Było mi miło a nie z naburmuszoną miną Pani Dominiki i olewczym zachowaniem. Nie wiem kto ją tam jeszcze zatrudnia ale jeżeli jest to osoba najbardziej poinformowana to nie chcę wiedzieć co z pozostałymi osobami właściciel firmy powinien otworzyć oczy!

zastanawiające
@Bartek

to co jest tu napisane to jest zwykły hejt, dziwne że taki portal w ogóle pozwala sobie na publikowanie takich wpisów nie mających nic wspólnego ze swoim celem - mianowicie opinia o pracodawcy. Wpis szerzy nienawiść i najwidoczniej pozwala komuś rozładowac swoje frustracje. Takie akcje są karalne!!!

Elżbieta Nowy wpis
@zastanawiające

Czyli tak w sumie twierdzisz, że nie został potraktowany tak jak opisał?

zastanawiające Nowy wpis
@Elżbieta

a skąd mam wiedzieć? nie było mnie przy tym. W internecie napisac można wsyztsko, znamy wersję jednej stony, tej sfrustrowanej. Druga strona jak widac rozsadniej poodchodzi do tematu nie dając sie wciagnąć bzdury. A może Pan chciał kupić coś czego nie maja w ofercie ?a po drugie zwracam uwagę że jest to producent , który współpracuje przeważnie z dystrybutowami (np takimi jak ja ) i wykonawcami. To nie piekarnia ze przychodzi się po jedna bułkę na paragon. Firme znam od lat, .jestem kilka razy w miesiącu. Wszystkie Panie w dziale obsługi są fajne i uśmiechnięte, Pani D. ma dodatkowo jeszcze inne atuty :) pozdrawiam Panią D.

. Nowy wpis
@Bartek

prawda

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pierwsza umowa jest na okres próbny, zazwyczaj 3 miesieczny. Nastepne są to umowy o pracę na czas określomny, z czasem - na nieokreślony. Są tez pracownicy na umowach zleceniach, ale tylko w przypadku kiedy ich praca nie wymaga obecności w siedzibie firmy. Pracodawca godny polecenia!

Tak. Od samego początku umowa o pracę. Wszystko na papierze. Żadne najniższe krajowe.

Oburzony

Ok 3 miesięcy temu zamówiłem u pani Dominiki (e-mail) a później u pani Marzeny (telefonicznie)przypominając się w sprawie filtrów do Raptora. Do dnia dzisiejszego żadnego odzewu z ich strony. Określę to kilkoma prostymi słowami. Brak profesjonalizmu, podejście do klienta olewające, zerowy kontakt od działu DH. Zostałem teraz w kropce posiadam ich urządzenie ale gdy potrzebne są części to niestety nie ma gdzie tego zakupić. Tym samym nie polecam zakupów bo później jest problem.

Firma Aspol-Fv Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukiwany kierowca magazynier 8-16. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Ogólnie polecam firmę. Zaczynając od samego szefa to nie można mu niczego zarzucić. Zawsze można się z nim dogadać w różnych sprawach. Wszystko na papierze tak jak powinno być. Zarobki też nadążają za inflacją. Wiadomo zawsze mogłoby być lepiej, ale żadne tam najniższe krajowe czy coś w tym rodzaju. Towarzystwo w pracy ok. Jak wszędzie jednych bardziej lubisz drugich mniej. Jedynie na magazynie trochę nie fajnie bo zimą zimno. Nie pracuje już któryś rok, ale wspominam dobrze.

Tomasz

Firma buduje wizerunek oderwany od rzeczywistości. Produkty niezłe no ale jak to w źle zarządzanej hurtowni, wiedza pracowników na dziale sprzedaży mizerna i ciągle braki na magazynie. Odczucia z wizyty w tej firmie podobne jak z innych skansenów: Powiew historii. Przeszedłem na zakupy u ich konkurencji.

instalator

NAJLEPSZY POLIPROPYLEN W POLSCE!!!

janek

najlepsze produkty z dostępnych na rynku, obsługa na bardzo wysokim poziomie, uprzejma i uśmiechnieta

Lucek

Kobitki super a atmosfera jak w gabinecie prezesa a nie obskornej hurtowni, jak przyjeżdżam to się czuje jak ktoś a nie jak zwykły robol, tak trzymać

Jaka umowa obowiązuje w Aspol-Fv Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Armageddon

Umowa na okres próbny, standardowa.

Justyna
@Armageddon

Cześć, pytanie dotyczyło rodzaju umowy, którą oferuje firma podczas okresu próbnego: czy zatrudniają w oparciu o umowę zlecenie czy umowę o pracę - albo jeszcze inną. Co masz na myśli przez ,,standardową" umowę? Umowę o pracę?

Gosc

Jestem częstym gościem na dziale handlowym. Dziwię się tym nieprzychylnym opiniom co do obsługi. Nigdy nie spotkało mnie lekceważenie że strony Pań tam pracujących. Zawsze są miłe i uśmiechnięte. Czytając te opinie mam wrażenie że nie dotyczą tej firmy i osób tam pracujących. Panowie na magazynie również bardzo grzeczni i pomocni.

Negatywny P

B.Pracownik. Każdy pod każdym dołki kopie! DH tylko donosi na innych na magazynie każdy patrzy krzywo na siebie. Armageddon.

Zaintrygowany

Może to nie forum dla klientów, ale i tak zastanawia mnie jedno - za każdym razem jak jestem w Aspol, gwiazdy na Dziale Handlowym są "bardzo zajęte" siedzeniem w telefonach (podkreślam przy kliencie), rozmowami o ciuszkach i dzieciach, ogólnie lans i bans a jak trzeba coś poważnego załatwić to nikt nic nie wie, telefony do kierowniczki i nie wiadomo gdzie jeszcze, spychologia do kwadratu. Trochę dziwi takie podejście w czasach kiedy wszyscy boją się o utratę pracy. W sumie jakby u mnie pracownik siedział na fejsiku i gadał co założy na randkę to bym uznał, że mam chyba za dużo etatów w firmie.

jestem
@Zaintrygowany

Randki i Instagram i wszyscy wiemy o kogo chodzi :D

Były pracownik aktualny klient
@Zaintrygowany

Haha, tylko jakaś zazdrosna koleżanka mogła tak napisać. Tak się składa że jestem byłym pracownikiem i zdarza mi się być klientem. Praca to nic innego jak ludzie z którymi się przebywa, i tu rzeczywiście bywało różnie. Ale teraz większości ze starej ekipy już nie ma, a obecna wydaje się być bardzo zgrana, myślę że fajnie się tam teraz pracuje. A co do dziewczyn na dziale, to jest to najładniejszy i najmilszy dział na jakim miałem okazję być! Polecam wybrać się tam osobiście i sprawdzić ????

Pompa
@Były pracownik aktualny klient

Gdy by się liczył wygląd ... to może najładniejszy ale tylko na terenie DH, niestety brak jest najważniejszego czyli mądrych osób odpowiedzialnych i potrafiących pomóc klientowi.

Zaintrygowany
@Były pracownik aktualny klient

Jeśli uważa Pan, że zespół jest zgrany, to bardzo mnie to nie cieszy. Jednak ja oceniam kompetencje i decyzyjnosc. Opinia nie jest spontaniczna, tylko po wielu wizytach, gdzie wyjaśnienie lub rozwiązanie sprawy przerzucano z jednej osoby na drugą, na kierownika, magazyn i bog wie kogo jeszcze. Każdy może się mylić, ale niestety te sytuacje są nagminne. Wygrywa telefon i Facebook a nie skupienie na pracy.

Henry

@X Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Konkurencja inspiruje żeby oczerniać firmę!

X

Wyzysk i czekanie jak ktoś inny zrobi ... Na szczęście już pracuję w innej firmie gdzie jest dużo lepsza atmosfera do wspólnej pracy :)

Jaka atmosfera jest między działami w Aspol-Fv Sp. z o.o.?

Ex pracownik

W tej firmi

Ex pracownik
@Ex pracownik

W tej firmie atmosfera jest bardzo dobra, oczywiście dopóki wpisujesz się w "klimat" a nie jest to łatwe

Cezary

To mamy inne zdanie. Firma ma dobre opinie i praca jest również ok!

J.J.

Pracowałem tam kiedyś. Wyzysk jakich mało. Lepiej w Biedronce płaca I pełen socjal przynajmniej dadza. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aspol-Fv Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aspol-Fv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aspol-Fv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aspol-Fv Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Helska 39/45
    91-342 Łódź