Bartico.pl

Opinie o Bartico.pl

gall 2010-04-12 20:31:52
To skandaliczne do czego zostala doprowadzona ta firma bardzo zlym zarzadzaniem a raczej zupelnym brakiem zarzadzania
B 2010-04-26 14:06:43
Unikajcie tej firmy. [usunięte przez moderatora] ! Nie realizuja zamowien, nie zwracaja zaliczek!!!
zan 2010-05-05 10:48:28
[usunięte przez moderatora] .Pracownicy są oszukiwani w taki sam sposób jak klienci.Właściciele to banda.A pracownicy zostali pozostawienie sami sobie bez środków do tego by móc zrealizować zamówienia lub rozliczyć się z klientami.Szkoda tych ludzi bo to dobrzy fachowcy.
bartico 2010-11-03 15:01:38
Do dnia dzisiejszego pracownicy bez świadectw pracy i rozliczenia
Ewa 2012-01-05 09:03:20
Jak odzyskać zaliczkę, od tej złodziejskiej - już nie istniejącej firmy?
były pracownik 2013-06-23 14:01:59
Bartico, które teraz istnieje to nie jest to samo co było wcześniej. Nowy właściciel i pewnie nowe zasady.
Nie wiem po co utrzymywać nazwę firmy, która pozostawiła po sobie taki smród...
broź 2016-05-18 18:38:36
Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Naprawdę na każdym kroku trzeba się tutaj wykazywać zaangażowaniem przede wszystkim. Szukają może obecnie kogoś?
Zostaw swoją opinię o Bartico.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartico.pl