Własna a jak !

Lublin

Opinie o Własna a jak !

SadoMaczo 2011-04-10 23:41:45
Witam ! Miałem nie zabierać głosu ale jednak się wypowiem w końcu nie tylko inni mogą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Pracowałem w TJ MARKETING i jakie są moje wrażenia . . . Generalnie to bardzo pozytywnie zajebiste , praca w której człowiek może się rozwinąć w każdym calu przełamać loda i powiedzieć człowiekowi prawdę albo go skitować tak żeby nie wiedział co za człowiek wszedł do jego mieszkania o czym powiedział ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go lubi ponieważ z nim porozmawiał . Nie będe sie tutaj rozpisywac poniewaz zbraknie mi czasu i klawiatura sie stopi . A Ci co marudza to same łajzy bez ambicji wypalające się i tak dalej o takich mówimy " Polaczki " . Pozdrawiam oczywiście Tomka Przemka no i całą resztę TJ-tu . GG: 446676 Zostawie kontakt jesli ktos bedzie potrzebowac porady jak [usunięte przez moderatora] ruszyc dupsko ! 5
Zostaw swoją opinię o Własna a jak ! - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Własna a jak !