Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Aktualność
Dzień dobry ;-)
Witamy Cię na profilu Grupy TENSE serwisu GoWork!

Cieszymy się, że rozważasz nas jako swojego pracodawcę. Rekomendacje i oceny są często kluczowe przy podejmowaniu tak ważnej decyzji, jak wybór miejsca pracy. Zachęcamy Cię jednak do bliższego przyjrzenia się całokształtowi naszych działań, sukcesów i tego w jaki sposób wspieramy naszych pracowników. Anonimowość opinii i często niemerytoryczny ich charakter, nie jest najlepszym źródeł wiedzy o nas. Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Możesz wysłać mail na dedykowany adres: zadajpytanie@grupatense.pl

Zajrzyj na nasze profile w mediach społecznościowych oraz na kanał YouTube, aby  przekonać się samemu, jak się u nas pracuje.

Polecamy także artykuły na naszym blogu, w którym piszemy o procesie onboardingu w naszej firmie lub w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Sprawdź nas, zanim podejmiesz decyzję.

Dokładnie, nie widzą tego jak świetna jest to firma. Według mnie każdy pracownik może znaleźć tu ciekawą pracę przy angażujących projektach, a z czasem piąć się w górę w strukturze firmy. Każdy pracownik może realnie wpływać na decyzje i zmiany firmy. Każdy pracownik jest wysłuchany jeśli tylko chce się odezwać. Większość wypowiedzeń pracowników to ludzie siedzący cicho, narzekają sobie na firmę, a nic nie mówią co chcieliby w niej zmienić. Ze swojej strony polecam serdecznie tą firmę.

Justyna

CV do Grupy TENSE wysyłałam dwa razy, aż w końcu się udało - zostałam zatrudniona jako copywriter zdalny. Współpraca trwa już dobrych kilka lat. Firma jest naprawdę w porządku, a zleceń jest sporo. Co ważne, są one różnorodne, więc nie ma mowy o nudzie czy monotonii. Początkowo jedynie dorabiałam, teraz to jedno z moich źródeł dochodu. Współpracowałam z koordynatorką Panią Kasią, a teraz z Panią Karoliną - każda z nich zawsze służyła/służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Ogólnie jest ok, chociaż stawka po kilku latach współpracy mogłaby być ciut wyższa.

qwerty Nowy wpis

dzień dobry. teraz jak była dostępna oferta dla Specjalisty ds. Nowego Biznesu to wpisano w nią opcje na pracę hybrydowa. Proszę mi powiedzieć jaki jest dopuszczalny układ dni. samemu się o nich decyduje?

abc Nowy wpis

Ktoś jeszcze sprawdza, czy zlecenia wpadają? Nie wysłali życzeń świątecznych, to nie wiem, czy jeszcze firma istnieje.

Cześć. Podajecie stawki dla copy a dałoby rade również dla New Business Specialist’y? oferta parę dni temu mi zniknęła ale może znowu się pojawi. Myślę ze spełniam wymagania i zastanawiam się przy tym jak rozmowa by wyglądała. Będzie jakaś scenka z negocjacjami?

Maja

Ha. Ha. A serio, może Ty mi powiesz, jakie bywają stawki dla SEO copy zdalnych ninja? System pracy znany mi jest z innych miejsc, ale ciekawe, ile dają za 1000zzs.

Wuefista
@Maja

2 rowery z decathlonu rocznie i 17 pkt MyBenefit

@Maja

Tak na serio - może ktoś podać stawki brutto za 1000zzs za zaplecza i treści na strony?

Kaja
@zainteresowany

Stawkę za 1000 znaków musisz sobie sama wynegocjować. Na początek będzie niższa, potem uzależniona od jakości Twojej pracy (myślę, że biorą pod uwagę jakość tekstów, zadowolenie z nich Klientów, pewnie terminowość, brak poprawek od korektora itp.) i tego, ile sobie wynegocjujesz :)

@Kaja

Czyli to praca na umowie zlecenie raczej? Czy można mieć umowę o pracę na tym stanowisku?

Pisacz
@Justyna

W Tense jako copy możesz zapomnieć o umowie zlecenie albo uop. Dopuszczają wyłącznie dzieło albo b2b

@Kaja

A ile Ty sobie wynegocjowałaś? Dziwię się, że copy tak ukrywają stawki. Copywriterzy sami sobie w ten sposób szkodzą, bo firma korzysta na tym i nie winduje stawek w górę.

M
@zainteresowany

Jestem w trakcie procesu rekrutacji na copy w grupie tense, domyślnie zaproponowali 13 zł za 1000 zzs z możliwością podwyżki do 14 po jakimś czasie.

@M

Te 13 zł to za treści na strony? A za zaplecza?

Ech
@M

To dobrze się dowiedzieć, że nowym płacą więcej niż starym copywriterom. (usunięte przez administratora)

@Ech

To ile starsi mają? W ogóle uważacie że te 13/14 zł to dobra stawka?

Ech
@Justyna

Osobiście uważam, że na obecne czasy to jest dość niepoważna stawka. Może okej, żeby sobie dorobić, ale nic poza tym. U mnie zatrzymało się na 12 zł za 1000 zzs jakoś rok temu i od tego czasu nawet nie drgnęło.

qwerty
@Ech

U mnie identyko, stawka wciąż ta sama. Tak zwyczajnie przykro się patrzy na to, jak pracownikom sponsorują pączki, pizzę, masaże. A my? Tak jakbyśmy nie byli częścią firmy, a przecież bez copy żadna firma pozycjonująca nie mogłaby istnieć, no bo jak? Jeszcze chwilę poczekam, czy dadzą jakieś ogólne podwyżki i nas o tym poinformują. Jak się nic nie zmieni do końca roku, będzie trzeba zwinąć żagle, choć nie bez żalu. Bo ogólnie wszystko gra, tylko stawki pozostawiają wiele do życzenia, dlatego szkoda.

abc

Błagam. Jak możesz w ogóle porównywać GT do GC? Do GC biorą wszystkich jak leci. A Grupa Tense ma duże wymagania i nie zostaniesz przyjęty z marszu. Co jak co, ale Grupa Tense jest w czołówce najlepszych agencji SEO (4. miejsce w rankingu w 2021 roku). Każda firma SEO powinna nagradzać i doceniać pracowników - przede wszystkim "starych" pracowników (a nie tylko nowych). A jak najlepiej docenić pracownika? Dając mu wyższą stawkę. Dla copy nawet 1 zł dodatkowo za 1000 zzs to nagroda. Nic tak nie nakręca do działania i pisania większej ilości tekstów, jak pochwała (czyt. wyższa stawka).

Lili
@M

Ja współpracuję z nimi od roku i z wielką łaską podnieśli mi stawkę do 12 zł. Czyli nowym płacą więcej, niż starym. Ale za to na święta przysłali czekoladę i nagadali się o "wartościach"... szkoda gadać. :/

@Lili

Do mnie też w zeszłym roku przyszła czekolada na święta. Kiedyś przysłali kilka bibelotów na dzień copywritera (smycz, jakieś notesy i długopis) i nic więcej w ciągu kilku lat współpracy. W tym roku na dzień copywritera były tylko życzenia elektroniczne. Podejrzewam, że na święta będzie to samo, czyli życzenia elektroniczne. A te 12 zł to za treści na strony, blogi, czy zaplecza? Ile masz za zaplecza?

Janek
@M

Potwierdzam propozycję @Pracodawca. Mi zaproponowali 12 zł za 1000zzs ale szumnie oświadczyli że możemy dojść swobodnie do 18 zł za 1000 zza.

@Janek

To rekrutują obecnie na copy??? Dotychczasowi pracownicy nie dostają praktycznie zleceń, albo jakieś pojedyncze są przydzielane i równocześnie przyjmują nowych :o Czy mówisz może o wcześniejszej rekrutacji, w której brałeś udział.

Specjalista Seo

Polecił mnie kolega, który tam pracuje. Trochę trwało zaproszenie mnie na rozmowę chociaż była zdalna. Szkoda, że dopiero po rozmowie kolega opowiedział mi to co się dzieje w tej firmie. Jeżeli chodzi o rozmowę, było OK. Prosty test (taki dla początkujących), rozmowa przyjemna. Dlaczego nie przyjąłem oferty? Startując niby do Grupy Tense startujecie w rzeczywistości do Sunrise System. Podobno nie ma dnia, aby jakaś osoba nie rzucała papierami, odchodzą wszyscy, którzy długo w niej pracowali, bo całość przejmuje Sunrise System. Powinni o tym informować na rozmowie a tego nie robią.

pytania bez szału o wszystko, testu chyba nie zmieniali od dawna, bo kolega miał ten sam :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Widziałam te komentarze dotyczące tego, że mnie być aktualnie dość słabo ze zleceniami. Mimo to na stronie jest opcja żeby aplikować. na dzień dzisiejszy to ma sens? Będę w rezerwie w razie czego i się odezwa? Ciekawa jestem czy większe szanse miałby ktoś kto wpisze osobę polecającą w formularzu

DB

Szukają do sprzedaży, SEO i marketingu. Nie ma ofert dla copy.

Roxa

Piszesz, że „raczej” czy to oznacza, że jest jeszcze jakaś nadzieja? Z rok temu sugerowano we wpisach, że copywriterzy wrócą do łask. Nie zapowiada się na to jednak? To co w zasadzie się dzieje, bo na bieżąco nie jestem?

G.

Nadal nikt ze współpracujących copywriterów nie ma zleceń i żadnej oficjalnej informacji na ten temat od firmy?

@G.

Brak informacji, firma przestała odpisywać na maile. Nie widzę też zleceń, wprawdzie przestałam śledzić, czy wpadają, ale zaglądam co jakiś czas i pusto. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy wpadają pojedyncze zlecenia. Tylko czy po takim czasie jest jeszcze jakaś osoba, która wnikliwie śledzi, czy coś wpada? Wygląda tak, jakby firma przestała istnieć. Może stracili klientów? Nie wiem, to wszystko jest mega dziwne. To już miesiąc, od kiedy nie widziałam żadnego zlecenia.

copy
@G.

Napisali maila 7 lutego, że mają mniejszą liczbę zleceń i przydzielają je wybranym copywriterom. W tym samym czasie przydzielili mi dużą paczkę zleceń, kolejną otrzymałam 12 lutego.

@copy

A jest przy tym jeszcze jakieś krótkie wyjaśnienie na podstawie czego dokonują wyboru? Nie pracuje tu jeszcze i widzę, że ze względu na te braki w zleceniach pewnie będzie z tym problem, ale ciekawi mnie na co zwracają uwagę wśród kandydatów

Aaa

Na pewno firma nie będzie nikogo szukać do pisania treści, skoro dla swoich copywriterów nie ma zbyt wielu zleceń. W mailu dostaliśmy informację, że gdy będą nowe projekty, to wtedy będą odzywać się do copywriterów z firmowej bazy. Do kogo teraz wysyłają zlecenia? Na pewno do tych, którzy piszą treści na strony, a nie zapleczówki. Z pewnością ważna jest też jakość, terminowość i ilość pisanych dotychczas tekstów. Ale nie wiem po co osobie niezwiązanej z firmą takie informacje :D

cześć, powiedzcie mi czy warto rekrutować na copy? Na stronie są normalnie oferty powystawiane, tu dawno niczego nie pisaliście, a jeśli już to parę miesięcy temu pisali cos o tym, że mniej zleceń jest. na dzień dzisiejszy jak to wygląda? czy warto się zaangażować?

DB

Aktualnie od ponad tygodnia żadne zlecenie nie pojawiło się w bazie. Wcześniej jakieś zlecenia były dodawane, ale są przejmowane przez copy w kilka minut. W moim przypadku (a współpracuję z firmą już kilka lat) w ostatnim roku dochody zmniejszyły się o połowę z powodu ograniczonej liczby zleceń. Niestety nie otrzymujemy żadnych informacji od firmy i nikt nie wie co będzie dalej.

@DB

Dokładnie. Drugi tydzień i totalny brak zleceń. Myślę, że względu na jakiś szacunek dla pracownika, który traci czas na czekaniu na zlecenia, które się nie pojawią, firma powinna wyjaśnić obecną sytuację. Bez wyjaśnienia "od góry" człowiekowi przychodzi tylko jedno do głowy - zlecenia tworzone są przez AI.

@abc

Ja jednak myślę, że to kwestia kolejnego przejęcia naszej agencji :/ Niestety czytając opinie o WeNet spodziewam się niezbyt pozytywnego finału przejęcia dla samych pracowników :( Na pewno ktoś z firmy czyta te komentarze więc prosimy o jakąś informację… Zleceń nie ma już 2 tygodnie. Wcześniej była ograniczona liczba, ale zawsze coś wpadło, a teraz nic…

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

O co? To nie będzie tak w sumie zależne od stanowiska? widnieje od jakiegoś czasu oferta dla sales team leadera, od jakiegoś czasu się już jej przyglądam. Cos o pracy na tym stanowisku wiesz może? z opisu wynika, że dają umowę o prace. a gdybym chciał kontrakt to tez tak można?

abc

Pytanie do copy. Czy zauważyliście, że spadła liczba zleceń? Wręcz drastycznie zmalała? Myślicie, że to przez AI? Nie powiem, żeby mnie to nie zmartwiło. Szkoda, że GT nie komentuje tego spadku. Może powód leży gdzie indziej. Mam nadzieję, że to chwilowe.

amiemi
@abc

Tak, liczba zleceń zmalała, a właściwie już ich wcale nie ma. Myślę, że może to być przez AI. Szkoda, że brak jest informacji, bo ja również się bardzo niepokoję. Chciałabym wiedzieć na czym stoję.

Natalka
@amiemi

Ciekawa jestem jak sytuacja w waszym przypadku wobec tego się rozwinęła, opowiecie? Pisaliście na temat tego, że macie nadzieje na to, że to chwilowa sytuacja, do dziś jest identycznie z tymi zleceniami czy coś się poprawiło? Co może mieć na nie bezpośredni wpływ?

@Natalka

nie ma w ogóle zleceń, od kwietnia widziałem tylko jedno zlecenie - treści na stronę na 2000 znaków, tak to pustka

Agaa
@amerykanos

Są zlecenia, tylko jest ich mniej. Ja czasami, jak się loguję, to widzę jakieś zlecenia do rezerwacji. Jest ich po prostu dużo mniej, dlatego bardzo szybko schodzą. Ale nie tak, że w ogóle nie ma. Są, tylko ktoś inny wcześniej je rezerwuje i rzeczywiście nie ma już 1-2 stron ze zleceniami na strony do napisania.

@Agaa

niestety, to nie jest prawda, loguję się codziennie, parę dni śledziłem panel non stop, nie pojawia się nic, w Tense wszystko pisze już AI. nie potrzebują płacić copywriterom, podejrzewam, że roczna licencja na profesjonalnego chatbota wychodzi 100 x taniej od pensji copy... taka prawda

WieloletniCopy
@amerykanos

Zgadzam się. Piszę dla Tense od wielu lat i od kwietnia nie ma żadnych zleceń. RoboCop jest u mnie włączony stale w jednej karcie przeglądarki i zamówień na zaplecza nie ma. Tense ma swoich copy gdzieś, ani razu od tego kwietnia nie pojawiła się nawet żadna informacja o tym, że zleceń nie będzie, więc w sumie nie wiadomo, o co chodzi. Znaczy wiadomo, ale nie oficjalnie.

agaa
@amerykanos

A to może trafiłam przypadkiem akurat na coś, że było, jak się zalogowałam. Rzeczywiście, dawniej była cała lista tematów do wyboru, teraz coś się pojawia czasami. Ja nie śledzę panelu non stop. Szkoda, że firma w żaden sposób nie odnosi się do tego spadku.

amerykanos

wydaje mi się, że do czasu... całe to AI szybko okaże się lipą i copywriterzy wrócą do łask, Tense pewnie zdaje sobie z tego sprawę i dlatego nie odnosi się do tematu, bo nie chcą palić mostów i stracić dobrych autorów

@amerykanos

Duże firmy SEO i tak brały najtańsze teksty jak się tylko dało. Nikt na blog sklepu z butami nie będzie pisał artykułu naukowego. AI będzie szło tylko do przodu, i to w bardzo szybkim tempie, więc do niskiej jakości tekstów na pewno wystarczy. Poza tym, część osób już dawno się wycwaniła i sprzedawała firmom SEO teksty napisane za pomocą AI. Teraz jest to prostsze, więc firmy będą robiły to same.

@Agaa

To w tej firmie tak to wygląda, że kto pierwszy sobie zarezerwuje zlecenie ten lepszy? Nie ma określonego przydziału ilości znaków na copywritera? I rozumiem, że wynagrodzenie płatne jest od znaków, nie od poświęconego czasu nad tekstem? Szkoda, że tak to wygląda, bo jak ktoś się tylko z tego utrzymywał, to teraz nie ma zarobku :c

DB

Tak, kto pierwszy - ten lepszy :D wynagrodzenie zależy od typu zleceń, które się pisze oraz liczby znaków. Zlecenia są dodawane, jednak znikają w minutę :/ Ja więcej czasu spędzam na „czatowaniu” z telefonem na zlecenia, niż na samym pisaniu. Jednak z tego co wiem, aktualnie taka sytuacja jest w wielu agencjach…

Izabela

Poważnie tego typu struktura występuje? Czyli nie ma za bardzo jak się do niej dostać? To na jakiej zasadzie to funkcjonuje czy ktoś opowie o procesach, które zachodzą w takim biurze pod względem specyfiki pracy?

Izabela

Zdradzisz mimo wszystko, dlaczego zrobiło się z tego aż marzenie? I o którym stanowisku tak właściwie mowa? Na stronie aktualnie jest informacja, że szukają na 2. Chodzi o speca od sprzedaży? W mile widzianych jest napisane, że wymagają chęci do nauki oraz zapału do pracy. Wpływa to na stawkę? :)

Izabela

nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale jeśli te wspomniane audyty zostały uznane za fikcyjne to na jakiej tak właściwie podstawie? po próbie skontaktowania się i wyjaśnienia tematu co mówili pracownicy na to? wiadomo ile osób przy takim raporcie pracuje jednocześnie?

Polecam, fajne miejsce pracy.

abc

Jak ktoś chciałby zostać wolontariuszem to faktycznie fajne miejsce.

Bożena
@abc

jak to wolontariusze? to nie płacą za pracę czy chodzi ci o to żę płacą niewiele i ciezko z tego wyżyć ?

@Bożena

Mało płacą copywriterom, bez których ich firma przecież by nie istniała. Brak podwyżek inflacyjnych.

mało
@abc

Mało tzn. jakie są stawki?

@abc

To jak to jest, że oni dalej tak chętnie pracy tutaj się trzymają? coś innego zachęca? w sumie to ilu ich w firmie teraz jest?

Aktualność
Dzień dobry ;-)
Witamy Cię na profilu Grupy TENSE serwisu GoWork!

Sprawdź nas, zanim podejmiesz decyzję.
Jerry

Piszę z perspektywy „serca” firmy czyli działu SEO. Pracowałem w firmie od końcówki 2016 roku – przyszedłem już z doświadczeniem więc rzuciłem się w wir pracy od pierwszego dnia. Na własne oczy widziałem sporą drogę jaką firma przeszła – od skromnego, zaciętego zespołu do sporej firmy z działami wyrastającymi jak grzyby po deszczu. Trudno mi się zgodzić z dużą częścią gorzkich słów jakie się przewijają w komentarzach. Firma serio ma rodzinną atmosferę – zależy to oczywiście na kogo trafisz i czy sam jesteś osobą, która takie relacje doceni. Zawiązałem tu masę znajomości przez co te 8h dziennie nigdy nie było tylko pracą, a częściej spędzaniem produktywnego czasu wspólnie ze znajomymi. Warunki pracy są dobre - jest to na pewno kwestia rozwojowa gdyż firma dopiero gospodaruje dodatkowe pomieszczenia w budynku. Miejsca nie brakuje, chyba że ktoś jest uczulony całkowicie na idee "open space". Co do kasy - Jeśli ktoś pracował już w branży i ma porównanie powinien sam wiedzieć, że kwestie finansowe są tu też na zadowalającym poziomie. Pracowałem już u innych "gigantów" - więc mogę porównać. Każdy specjalista SEO ma tutaj wolną rękę w kwestii strategii co powoduje wysyp pomysłów i działań, które sprzyjają nauce i pracy w środowisku agencyjnym – SEO stoi tu na naprawdę solidnym poziomie, bo nawet jeśli ktoś ma mniej doświadczenia to bez problemu uzyska pomoc od przełożonego czy starszego kolegi z zespołu. Oczywiście trochę gorzej jeśli nakłamało się o swoim doświadczeniu podczas rekrutacji – nie rozumiem jak można być złym za dalsze konsekwencje jakie były wynikiem takiego zachowania ;). W skrócie – wzajemny szacunek – jeśli szanujesz firmę i dajesz jej coś od siebie na pewno dostaniesz w zamian coś równie wartościowego. Tak było w moim przypadku, takie są moje obserwacje na temat tego co się działo w naszym dziale. Nie wyobrażam sobie lepszego i bardziej przyjaznego miejsca na rozpoczęcie przygody w technicznym SEO :)

Jerry2
@Jerry

To nazywa się "wpis sponsorowany".

Ex
@Jerry

Rodzinna atmosfera, zgadzam się. Rodziny bywają patologiczne

oloris

Rekrutacja na stanowisko SEO copywriter / content writer. Dostałem propozycję pracy za 13 zł brutto / 1000 ZZS, z możliwością zwiększenia do 14 zł brutto. Grzecznie odmówiłem, bo to stawka poniżej rynkowej.

Mary
@oloris

13 zł na wstępie to i tak niezwykle hojna stawka jak na nich. Niestety moja stawka w tej firmie to 12 zł brutto i to od dłuższego czasu :/ Szans na podwyżkę nie było widać, a po długich negocjacjach łaskawie zaproponowali mi 13 zł. Czyli doświadczony pracownik, piszący dokładnie według ich wytycznych, bez konieczności wprowadzania poprawek, znający specyfikę konkretnych klientów itp. dostał (z łaską) tyle samo, co Ty na dzień dobry. Komentarz jest chyba zbędny :/ Właśnie kończę z nimi współpracę. Pozdrawiam :)

@Mary

no i ta końcówka uprzedziła moje pytanie... to dasz znać jak długo to trwa? po jakim czasie dali tę podwyżkę? i tak w sumie jak te negocjacje mogły wyglądać, że ustąpili dasz znać?

Dominika

Cześć, Młodszy Specjalista SEO z ogłoszenia ile musi mieć doświadczenia, żeby mieć szansę na pracę? Zastanawiam się, czy rok to wystarczająco, żeby zostać juniorem u nich. Może ktoś mi powie?

E.
@Dominika

Rok doświadczenia w zupełności wystarczy :) Gdybyś jednak z jakiegoś powodu nie dostała stanowiska Juniora, to po 3 miesiącach Stażu powinnaś mieć już awans.

@E.

Jeśli chodzi o miejsca stażowe to prowadzą stały nabór czy kiedy najlepiej się zgłosić?

Czy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

były_pracownik

Oczywiście że jest, nawet preferowana - w końcu to mniejszy koszt dla pracodawcy, a podejście do budżetu w firmie jest iście poznańskie ;)

brainly
@były_pracownik

Jest to nieprawda, B2B w TENSE owszem jest, ale jako OPCJA (MOŻLIWOŚĆ), nigdy nie była to preferowana forma zatrudniania, jak dla przykładu w innej dużej poznańskiej firmie SEO. W której to zresztą (w tejże innej firmie) ludzie naprawdę byli zmuszani siłą do przejścia na B2B.

Nie_sciemniam

Obecnie nie. Osobom wcześniej zatrudnionym w tej formie zaproponowano zmianę umowy na etat.

były_pracownik
@brainly

Zależnie od działu - w handlowym i obsłudze klienta nie wiem czy chociaż 10% było na umowie o prace

brainly
@były_pracownik

a i owszem

Z chwilą przejęcia spółki przez bauer media wszystkie umowy to umowy o pracę, nieliczne osoby mają b2b i to tylko dlatego że jeszcze się nie zdecydowały na uop. Piszecie głupoty zamiast zadzwonić do firmy. Dziękuje miłej Pani z recepcji która udzieliła mi odpowiedzi.

Hahaha
@Piotr

Pani z recepcji zna rodzaj umowy wszystkich pracowników? I udziela takich informacji losowym osobom dzwoniącym do firmy? Nieźle. Może zarobki też zna i też podaje?

szczerry
@brainly

Ciekawe, bo odkąd pamiętam nigdy nie było opcji na B2B. Więcej, jeśli ktoś miał, to był zmuszany zawiesić działalność, by rozpocząć pracę. Być może coś się zmieniło?

fakt
@Piotr

Dostałam do tej firmy propozycję pracy. Do wyboru UoD albo Umowa o współpracę z fakturą lub bez.

Zdecydowanie odradzam

Byłam klientką przez rok i firma Tense zdążyła pokazać, jak bardzo niekompetentni są. Kontakt bardzo ograniczony, brak jakichkolwiek konkretów w kwestii wykonanych działań, a jeśli już coś pokazywali to raporty złożone z kilku liczb i jednego wykresu. Z początku faktycznie ruch rósł, jednak po około trzech miesiącach większość prac ustało, ruch zaczął spadać, a na prośbę o działanie dostałam informację, że powinnam pisać teksty i sama starać się o linki. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego ja im płacę skoro mam wykonywać ich obowiązki. Przy próbie złożenia wypowiedzenia nakładają karę, a po zakończeniu umowy usuwają dodane przez siebie linki. Czuję się oszukana na dużą kwotę. Odradzam korzystanie z usług Tense.

NieDajSieNabrać
@Zdecydowanie odradzam

Potwierdzam to w 100%. Taka sama historia u nas. Szkoda gadać. Kilkanaście tysięcy w plecy. Po zakończeniu umowy, usuwają to co zrobili. Ostrzegam przed tą firmą i z całego serca nie polecam.

klient
@Zdecydowanie odradzam

Podziel się opinią na Google Moja Firma, bo tutaj ją usuną. Trzeba ostrzegać innych

@klient

Także zdecydowanie odradzam. U nas dokładnie taka sama sytuacja była. Omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 15 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.