Agencja Reklamy ROD

Lublin

Opinie o Agencja Reklamy ROD

niezadowolony 2013-05-20 14:56:53
Witam,
jak chcecie stracić nerwy, czas i pieniądze to korzystajcie z usług Agencji Reklamy ROD !!! Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów......BRAK SŁÓW !!!!!!!!
Ta firma nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, nie dba o klienta!!!!!!!
Ewa LL 2013-07-01 09:48:41
Nie polecam pracy w tej firmie ani współpracy z panią(usunięte przez administratora). Pani (usunięte przez administratora) zatrudnia na czarno, po czym nie płaci swoim pracownikom. Po całym miesiącu pracy na stanowisku grafika dostałam zaledwie 1/8 należnego wynagrodzenia. Po czym kontakt z panią (usunięte przez administratora) się urwał i nie można się z nią skontaktować.
Firma jest nierzetelna i oszukuje.
Współpraca na własną odpowiedzialność...
Pozdrawiam Ewa LL
michał 2013-09-13 01:54:59
Współpracuję z agencją od zeszłego roku, jako dodatkowy programista. Zdarzają się napięte terminy i poprawki po kilkanaście razy od nadgorliwych klientów, szczególnie jeden zapadł mi w pamięć (jednak nie będę pisał jego nazwiska:), ostatnio przy akcji pod eskę siedzieli cały weekend, aby skończyć na 2 września. Problemy zawsze jakieś są, ale ogólnie jest ok.
realista 2013-10-01 18:45:04
amatorzy, nie są w stanie postawić prostej strony internetowej. nie polecam nikomu... terminy dla nich to nic ważnego, wieczne przesunięcia realizowanych projektów a efekt denny nie wart złamanego grosza. właścicielka firmy oderwana od rzeczywistości, pracownicy bez kompetencji. jeśli chcecie stracić czas i pieniądze to zapaszam
Robert 2013-10-13 11:40:29
Zajmuję się promocjami w agencji i znam ogólną sytuację (również nie przyjemną sprawę z p. (usunięte przez administratora), która stosuje nielegalne Black SEO, po tym jak została zwolniona).
Atmosfera jest OK, jak trzymasz się planu - nie ma problemów. Było kilka na prawdę ciekawych zleceń (można było poznać osobiście znane osoby z radia czy tv), ale były też zlecenia z grupera (kilka osób płacąc kilkadziesiąt złotych miało wymagania jakby płacili tysiące, mnóstwo uwag, zmiany, ... szkoda gadać).
Pracuje się dobrze, pieniądze znośne, ogólnie nie narzekam, choć ostatnie zmiany algorytmów w google dały się we znaki mojej wypłacie :(
oszukanyprzezROD-a 2014-08-12 10:46:13
Witam. NIE polecam Agencji ROD !!! Porażka i żenada!!! Właścicielka oszukuje, nie odbiera telefonów i ma na wszystko wyj.... Chcesz tracić nerwy to zapraszam do ROD-a !!! Zapłaciłem i nie dostałem towaru!!!!!!!!!
ROD 2015-01-28 17:56:45
Witam. W całej swojej karierze nie znam żadnego takiego przypadku, poza kilkoma przeterminowanymi kuponami, gdy wypuszczaliśmy usługę przecenioną nawet o 90% i na jej wykorzystanie było na przykład tylko 30 dni - to był warunek wykonania usługi, o którym klient był poinformowany na gruperze czy innych zakupach grupowych. Wówczas, po zakończeniu tego okresu kupon był nie już ważny i usługi nie były wykonywane.
Za co Pan zapłacił i nie otrzymał? - prosimy konkretnie lub proszę o kontakt bezpośrednio z biurem.
Pozdrawiam
Dom 2016-05-15 14:36:36
Jeśli chodzi o Agencję Reklamy ROD to jest coraz lepiej pod każdym względem, pensje idą w górę fajnie
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamy ROD - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamy ROD