Przedsiębiorstwo Marynowski

Kluczbork

Opinie o Przedsiębiorstwo Marynowski

witold 2011-05-17 23:54:53
Oj , coraz gorzej w tej firmie się dzieje. Atmosfera podejrzliwości i (usunięte przez administratora)czynią pracę u tego pracodawcy nieznośną .
kumpel 2012-06-01 12:26:25
praca, praca, praca - takie farmazony może pisać totalny nierób!!! A co ty byś chciał robić w godzinach pracy? fajki palić ?
panie (usunięte przez administratora)tacy się właśnie przewijają z firmy do firmy i nikt ich nie chce
beata 2012-06-01 12:32:25
znam jedną (usunięte przez administratora) pewnego pracownika Marynowskiego, ona na każdą pracę mówi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , bo całe życie nie pracuje, a jak już ją sytuacja zmusi na 2 - 3 miesiące złapie coś dorywczo i wtedy narzeka. Kobieto, żeby zarobić trzeba pracować!!!
Ziommm 2012-11-11 14:59:55
Wogule jestescie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca jest dobra jezeli ktos potrzebuje kasy. Ale kazdy by chcial zeby za siedzenie placili, jak chcecie zarobic nie pracujac ciezko to se puszki zbierajcie debile. Tylko za plecami gadacie a jak pracowaliscie to tak szefie slucham juz sie robi a jak juz koniec pracy to na forum. Narra
kaban 2013-05-29 23:17:05
ten ten nara
....... 2013-07-23 22:28:43
Znam firme Marynowski i nic dobrego o niej nie mowia wrecz przeciwnie same zle rzeczy.Nie polecam tej firmy nawet wrogowi ,dziwne ze ludzie tam pracuja .
Jurgen Detlleff 2015-02-02 20:51:25
Witam,

szukam lekkiej, nieobciążającej pracy w Niemczech. Z godnym uposażeniem oraz pakietem świadczeń socjalno-sportowych. Posiadam własny portfel w którym mogę przechować gotówkę osoby mnie zatrudniającej. polecam się Jurgen
mikol 2016-05-12 22:21:32
pako, wszystko zależy od osoby, która stara się o takie czy inne podwyżki. Wydaje mi się, że po dwóch latach spokojnie można dostać lepsze pieniądze.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Marynowski - Kluczbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Marynowski