Opinie o Opek Przesyłki kurierskie w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Opek Przesyłki kurierskie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opek Przesyłki kurierskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opek Przesyłki kurierskie w Łomianki

Pawel Nowy wpis

pracowalem w OPEKU piewsze 7 lat to praca po 12 i czasem wiecej godzin ksiegowoasc wyszukiwala najbrobniesze bledy kurierow i przy wystawianiu faktury co miesiac zawsze byly wieksze mniejsze noty obciązeniowe, sama jezda po miescie spoko ale wowczas nie bylo az takich korkow, wiele firm nie ma podjazdów tylko dla przesylek puki sie ma firm które są obsugiwane przez jedego kuriera ktory sobie sam ,wyjedzil, to trudno o rewelayjne zarobki minus rosnacy ZYS paliwo to duzy wydatek przy sredniej jeżdzie 400.600km miesięcznie naprawy to już inna sprawa trzeba mieć ,swojego, gdzies mechanika z ulgami , urlopy to raczej marzenie, świątek piątek....jak się ma swoje kilka firm do obsugi tylko i wylacznie sprawa prosta ale jest się uzalenionym od tych firm choć czesto traktują ciebie jak zespól i to na plus ale zawsze masz być na każde skinienie i przożenie czasem glupot nie zfodne z regulamnem ? jak paczki dla pracowników, rybki kASĘ W KAPERTACH NA WYPŁATY ALE TO już zalezy od zaufania a podsumowując 7lat to sporo zmienlem 3 samochody w czasie coraz wieksze i zawsze w pośpiechu oki ale juą mam to za soba raczej mile wsponinam ale to kosztem domu rodziny , DZIEKI

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma normalnie działa? Dlaczego jest taka cisza?

amakak Nowy wpis

@bush no nie sa ale w sumie wiesz to wszystko zalezy tez od podejscia i od tego na co chcesz przeznaczyc takie zarobki a kazdy ma inne potrzerby przeciez

LoLko Nowy wpis

Mówicie cały czas co się dzieje na hali. a kierowcy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Opek Przesyłki kurierskie? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym w weekendy ŁOMIANKI
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o
gaal

Serio zaświadczenia o niekaralności to standard w firmach kurierskich, bo szczerze powiedziawszy o niczym takim wcześniej nie słyszałem. Teraz chyba cena takiego zaświadczenia zmalała i to 35 złotych, ale jednak wzrastają koszta szukania pracy. Opex płaci od dostarczenia przesyłki, czy jest stawka godzinowa?

jamnik

Jezeli pracowales w innych firmach kurierskich to na pewno wiesz, ze zawsze wymagane jest zaswiadczenie o niekaralnosci w firmach kurierskich. Jest to na pewno swojego rodzaju forma zabezpieczenia sie przed zlodziejaszkami. Chociaz podejrzewam, ze nie ktorych to i tak rece swedza na widok wartosciowych rzeczy...

bonifacy

pracowałem już w kilku firmach kurierskich i rozwoziłem przesyłki. natomiast nie dogadaliśmy się, wyleciałem i szukam nowej roboty w branży. mozecie mi powiedzieć jakie są stawki netto i jaki jest limit wagowy paczki do podniesienia w tej firmie? słyszalem plotki że sprawdzają zaświadczenie o niekaralności, da się jakoś to obejść?

luzak

A mi tam się podoba, pracuję na luzach, 10h dziennie dźwigam paki nawet i po 50 kg., kręgosłup mnie boli a nie jestem taki stary, ganiają cię jak mysz po magazynie, nie możesz nawet na chwilę sobie odpocząć, (usunięte przez administratora) wracasz do domu wszystko cię boli, po prostu jest super, kocham tą pracę i nie zamienię jej na żadną inną.

kkkkkkkkkk

pierwszy raz jestem na tej stronie bo ktoś powiedział abym sobie poczytał.Widzę że ludzie podszywają się pod innych podpisując się za nich,ciekaw jestem kto taki mądry jest.Pracuje tu banda leni i nie wiedzą jak komuś zaszkodzić próbują skompromitować kogoś w ten sposób.Piszcie za siebie.Mam i ja swoją opinię ale nie muszę jej publikować.Jedyne co napiszę to .Mogło by być lepiej.I jeszcze (usunięte przez administratora)doceń tych co naprawdę pracują,myślę że sporo stracisz jak odejdą a coś słychać niestety

nigdy więcej

niedawno z tamtąd odszedłem i ludzie nie kłamią nie piszę po złości bo po co,tam jest ŻLE.Mam znajomą tam w biurze i podslają ludzi z opka ściemiając pracownikom że to fedex ha ha

syf

tam nie mają pojęcia co to jest logistyka,to się po prostu kręci tak byle jak.Polega to wszystko na(usunięte przez administratora)..Ale oczywiście tych niewinnych co tyrają bo Ci co w (usunięte przez administratora) mają się dobrze

DDDDDDDDDDDDDD

jak masz jakiegoś wroga lub kogoś nie lubisz po prostu załatw mu tam robotę

Maciek

to co piszą to wszystko prawda,praca bez żadnych perspektyw,wyzysk i jeszcze raz wyzysk,kierownictwo nie potrafi kierować wewnętrznym transportem i ruchem.Tam jest jak w dżungli i małp też nie brakuje

szok

najpierw to trzeba wymienić kierownictwo i brygadzistów obóz . Opku czy tam Fedexie gdzie te umowy nocny tryb pracy gdzie te dodatki do kibla nie można wyjsć ludzie dzwigają paczki dużo przewyższające normy BHP.wypadki tam się takich żeczy nie zgłasza tam się ludzi po cichu wywozi za bramę z dziwnymi obiecankami i nara ,czy ktoś się za to w końcu weżmie ludzie tyrają po 300 godz i ponad niby sami tego chca.PARANOJA I OBŁĘD

Beznicku

No tak ale inspekcja w tym kraju czy cokolwiek może pomóc? Przecież kontrole są zapowiadane, można przed wizytą takiej inspekcji wszystko uporządkować, posprzątać itd. Na "umowy śmieciowe" też nikt nie zabrania zatrudniać. To są cwaniaczki i oni dobrze wiedzą co robią. Oni pewnie czytają te wypowiedzi i się śmieją...

ad

Myślę, że powinna się tym zająć w końcu inspekcja pracy

Beznicku

To trzeba zobaczyć na własne oczy, odczuć to na własnej skórze.

ad

kto może niech omija tę firmę szerokim łukiem. Coś strasznego!!!

XXX

Ej pobudka, OPEK już nie istnieje, po [usunięte przez moderatora]. wypisujecie te brednie nadal. Lepiej zajmijcie się czymś innym.

krezus

Człowieku idź, zadzwoń pogadaj, co ty małe dziecko jesteś. To nie forum do ględzenia, tylko do pisania opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Opek Przesyłki kurierskie - Łomianki

• Jak się pracuje w Opek Przesyłki kurierskie?

Zobacz opinie na temat firmy Opek Przesyłki kurierskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opek Przesyłki kurierskie