Galeria Twarzy (Atv Film)

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ATV FILM

MARTA - Pozdrawiam

Serdecznie pozdrawiam i polecam ATV , atmosfera przyjazna ,przemiła ekipa oraz zawodostwo widać na każdym kroku. Dziękujemy wraz z Julcią za możliwość,szanse rozwoju. Pierwszy plan zdjęciowy już za nami. Polecamy

maja
@Romek

super

Dzień dobry, Chciałbym w imieniu własnym i syna Antka podziękować za udział mojego syna w produkcji reklamy -VIZIR-. Praca na planie była czystą przyjemnością. Super ekipa filmowa. Atmosfera na planie była rewelacyjna a ludzie niesamowici. Wszyscy sympatyczni, życzliwi a atmosfera naprawdę rodzinna. Antek rewelacyjnie sprawdził się w swej roli. Antoś był bardzo zadowolony pomimo, że był zmęczony po całym dniu pracy, to wspomnienia jakie zachowa z pierwszego w życiu doświadczenia na planie będą bezcenne. Wszystko, to dzięki przecudnej ekipie no i oczywiście Państwu, bo gdyby nie Wy nie byłoby tego cennego doświadczenia. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam Kasia

Radek

Współpraca na najwyższym poziomie. Mam duży dług wdzięczności wobec ATV- spełnili moje marzenie o zobaczeniu, jak wyglądają kulisy produkcji filmowej.Wynagrodzenie wypłacone na czas . Pozdrawiam

Gwiazdka

Miałam przyjemność po raz kolejny współpracować z Galerią Twarzy tym razem w projekcie "X" Jakuba Ż.. Niesamowita przygoda , poznanie nowych ludzi dających z siebie wszystko aby każda scena została dopięta na ostatni guzik . Ekipa pracująca na planie której nie widać na ekranie dawała z siebie więcej niż 100%. Jestem pełna podziwu zaangażowania , tych wszystkich osób. Prócz ekipy która wszystkiego pilnowała i pracowała na najwyższych obrotach. (...) Opisując w kilku słowach bo było by można napisać książkę czułam się jak w jednej wielkiej rodzinie jakbym znała każdego. Oby więcej takich wspaniałych produkcji. Dziękuję wszystkim za plan i atv za szanse ta jak i poprzednie że mogłam uczestniczyć w projekcie. Zarówno podziękowania należą się Pani Magdalenie za odpowiedź na każde pytanie , na planie , przed planem ale przede wszystkim za poprowadzenie przez tą przygodę." -Milena "Nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak wspaniała. Bawiłam się świetnie i chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz !” WSZYSTKIM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE GRATULACJE ZA WYTRWAŁOŚĆ I ZA JAK TO OPISAŁ REŻYSER "SPEKTAKULARNY EFEKT", KTÓRY UDAŁO NAM SIĘ UZYSKAĆ ! BRAWO !

katarzyna Nowy wpis

My idziemy jutro z dziećmi na casting do reklamy obuwia właśnie dzięki Galerii Twarzy, nie nastawiamy się, że od razu za pierwszym razem się uda ale wszyscy jesteśmy podekscytowani ;)

Mily Nowy wpis
@katarzyna

I dostaliście się Państwo?

mama Natalki Nowy wpis

Współpracujemy niespełna rok i w tym czasie braliśmy udział w wielu castingach online, do tej pory udało nam się przejść dalej tylko raz ale domyślam się, że przebić się przez tyle ciekawych dzieciaczków nie jest łatwo. Mimo wszystko oceniam współpracę bardzo dobrze bo castingi do zleceń są, możliwość zarobku jest realna a reszta to już pewnie kwestia szczęścia.

MARTA - Pozdrawiam

Romek
@MARTA - Pozdrawiam

Dokładam się do opinii o @Pracodawca a w sumie to i mój syn bardziej nawet.

maja Nowy wpis
@Romek

super

aleks

Świetna atmosfera, bardzo dużo różnorodnych zleceń

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
mater

Fajna opcja dla chcących poznać światek filmowy od środka, zupełnie inaczej sobie wszystko wyobrażałem ale zaskoczenie na plus.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ATV FILM?

TT

Poszukiwany jest koordynator do organizacji castingów. Ktoś miał okazje pracować na tym bądź podobnym stanowisku? Brak jakichkolwiek wymagań na stanowisko oraz zakresu obowiązków. Zanim zdecyduje się złożyć cv chciałbym wiedzieć co będzie do mnie należało i ile mniej więcej można zarobić.

Dominika

Dopiero niedawno dołączyłam do GT ale zdążyłam już wyrobić sobie pozytywną opinię o firmie, w samym pierwszym tygodniu otrzymałam 3 propozycje udziału w castingu! Niestety faktycznie potrzebne jest zaangażowanie bo trzeba np. nagrać jakieś filmiki - dlatego też nie we wszystkich castingach wzięłam udział, ale zdecydowanie bardziej wolę niespodziankę w postaci zbyt dużej ilości castingów niż ich braku! ;p

Antośka

Hejka. :) nie widzę chyba ostatnio opinii od pracowników a tutaj w zakalce która dotyczy pracy jest napisane, że można podjąć się współpracy jako fotograf. Spróbowałabym może po nowym roku. czy jest tu może ktoś z tego bieżącego, kto obecnie się jej podejmuje i by ocenił warunki? chce być na bieżąco i przede wszystkim to trudno jest się dostać?

klaudi

Przesympatyczni ludzie tworzą to miejsce, sesja zdjęciowa wyszła bosko a atmosfera sprawiła, że zupełnie się nie krępowałam. Mieszkam między Łodzią a Warszawą więc pasuje mi bardzo dużo zleceń, chociaż teraz i tak wszystko się odbywa online więc tylko raz musiałam jechać na casting "na żywo". Na dzień dzisiejszy wszystko na plus! :)

Paula

Profesjonalna firma pod każdym względem: wspaniała sesja zdjęciowa do portfolio, miła atmosfera i pomocna obsługa telefoniczna.

Tomasz

Po roku współpracy z firmą ATV mogę śmiało ocenić tą współpracę za udaną. ATV ma bogaty wybór castingów, osobiście preferuję te reklamowe. W każdym tygodniu pojawiają się nowe możliwości, a uczestnictwo w castingach online staje się dla mnie fascynującym doświadczeniem. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie trwała lata, a każdy kolejny rok będzie pełen nowych wyzwań i osiągnięć!

Brajan
@Tomasz

Za udział w castingu coś płacą czy dopiero jak się wygra to można dostać dniówkę albo kasę za rolę? Wtedy na ile dni dają zlecenie? Zwykle jakie to są pieniądze tak z twojego doświadczenia?

olka
@Brajan

Wynagrodzenie jest za udział w projekcie czyli jak się wygra casting, kwota zależy już od projektu. Reklamy zazwyczaj są nagrywane w ciągu jednego dnia i ciężko powiedzieć jakie to są pieniądze bo są naprawdę bardzo różne - zależy od tego jak duża jest produkcja, jaka to rola, jaki mają budżet ale w reklamach tv to raczej nie schodzi się poniżej 1.5k dla osoby dorosłej, dzieci zwykle mają trochę mniej niż dorośli. Przy castingach zawsze są stawki napisane więc można samemu sobie stwierdzić czy się opłaca.

mama Amelki

Podejście do dzieci - rewelacja! Nawet moja zazwyczaj nieśmiała Amelka bardzo chętnie współpracowała i pomogło jej się to otworzyć!

Rafał

Chciałbym serdecznie podziękować za niezwykłą szansę, jaką Galeria Twarzy dała mojemu dziecku, mamy za sobą pierwszy casting do reklamy banku. Dzięki Wam nasze dziecko miało okazję zobaczyć, jak wygląda świat reklamy i jak działa branża filmowa. To dla nas nie tylko świetna zabawa, ale również nauka i doświadczenie, które z pewnością poszerzy horyzonty naszego dziecka.

milka

Bardzo duża szansa na rozwój, dużo fajnych castingów z ciekawymi produkcjami dla ludzi w każdym wieku

karo

jestem bardzo zadowolona z obsługi, miłe Panie i bardzo ciekawe propozycje castingowe

niksiak

Byłam niedawno na planie zdjęciowym sesji produktowej, która została zorganizowana przez firmę ATV. Zespół pracujący przy sesji produktowej był niezwykle profesjonalny a atomosfera bardzo przyjazna. Widać było, że mają ogromne doświadczenie w pracy nad tego rodzaju projektami.

Jolanta

Bardzo jestem zadowolona z obsługi, zarówno na pierwszym spotkaniu, sesji zdjęciowej jak i na późniejszym etapie współpracy. Pracownicy bardzo profesjonalni, zawsze wytłumaczą wszelkie wątpliwości i doradzają przy castingach. Polecam! :)

zadowolona

Mój synek ma już za sobą swój pierwszy plan filmowy dzięki współpracy z Galerią Twarzy. Dziękuję całemu zespołowi za zaufanie i dużą pomoc w organizacji wszystkiego.

Czy jest możliwość pracy w ATV FILM na część etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM