Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Zoom

Jestem pracownikiem Murapolu od ponad roku.Pracowałem też wcześniej w innych firmach o podobnym charakterze.Z całej tej korespondencji wynika kilka wniosków i pytań do moich przedmówców: 1.Właściwie nikt nie stawia konkretnego zarzutu co do pracy samej w sobie, poza tym,że został zwolniony. 2.Dlaczego nikt nie podał powodu zwolnienia; czyżby sami świetni ,uczciwi i pracowici fachowcy byli zwalniani z byle powodu tj humoru prezesa??Czy ktoś uwierzy w takie bajki?? Firma buduje kilometry kwadratowe mieszkań i potrzebuje ludzi do pracy. 3.O ile autorom wpisów brak argumentów-sięgają do inwektyw i pomówień. 4.Jak wytłumaczyć to, że pomimo narzekań zwolnionych osób dalej pracuje w firmie ponad 150 osób? Wiele osób pracuje 5-6 lat, dlaczego? 5.Ciekaw też jestem, jakie opinie mogą wydać powyżsi autorzy na temat swojej obecnej pracy?Czy jest taka wspaniała,a jeśli tak, to w czym jest lepsza?

Srolo
@Zoom

Olo, słyszałem że Ciebie też w końcu zwolnili :)

pulpet
@Srolo

tak się chwalą "super rewelacyjnymi" wynikami sprzedaży i że niby dzięki tym wynikom trzeci co do wielkości deweloper w tym kraju, a zwalniają szefa sprzedaży? swoista nagroda.

kropla walerianowa

Do "Grzegorza" - Twoja opinia jest oznaczona jako odpowiedź do "madmaxa" a chyba powinna być do "zooma" (albo "polskiego budowlańca"):););) - bo to oni wyglądają na wielbicieli wazeliny ;) Sugeruję też, żeby nie używać obraźliwych określeń, bo gowork wytnie komentarze. Ludzie wchodzą na gowork, żeby się czegoś dowiedzieć, znaleźć ostrzeżenie, itd. Opinie można wyrażać innym językiem.

polski budowlaniec z UK

Więcej klasy drodzy Państwo, więcej klasy. Ta firma dała Wam pracę i wynagrodzenie, w tak katastrofalnych czasach. Choć odrobina szacunku się należy - dla tej firmy i dla tego gościa, co Was zatrudnił -czyli prezesa[usunięte przez administratora] Więc może lepiej po prostu przynajmniej milczeć. Co, Murapol Wam nie zapłacił? Założę się, że płacił wynagrodzenie na czas i w uzgodnionej kwocie. Tak narzekacie na tę firmę i prezesa, a gdzie indziej to jest dużo lepiej??!!! Co, u Niemca, Angola czy Francuza lepiej, łatwiej się pracuje? Tam nie zwalniają z byle powodu?! Po rączkach całują Polaków?! Ci cudzoziemcy lepiej Was traktują niż prezes? Popytajcie rodzinę, znajomych, jak im się tak naprawdę pracuje w tych "innych, lepszych firmach" w Polsce i nie tylko. Macie tam gdzie indziej "ośrodek wczasowy" czy co? Jakim prawem obrażacie tego prezesa i nazywacie go jakimś nieukiem? Facet nie jest "bratem miłosierdzia", ale b. dużą fachową wiedzę ma, więc pisanie o nim, że nie ma wykształcenia, jest wyjątkowo nie fair. Na tym forum "polactwo" wyłazi w całej okazałości. Wymiotować się chce. Nie chodzi o to, że Murapol to jakiś raj. Ale zachowajcie proporcje. Bądźcie realistami. Tylko brać potraficie, a potem tylko do sądów, żeby wykończyć, dla samej satysfakcji "wykańczania". A może sami byście założyli jakiś własny biznes (nawet najmniejszy) w Polsce i zatrudnili takich jak Wy? I wtedy moglibyście stworzyć tę swoją firmę "na tych swoich idealnych warunkach". Zobaczycie, jaka to słodycz. Weźcie kredyty, walczcie z bankami, ZUS i urzędami skarbowymi. Starajcie się też potem sprzedać to, co wybudujecie/wyprodukujecie. Ja musiałem szukać chleba poza Polską, więc uważam nieskromnie, że wiem coś o życiu i wiem, jak wygląda to realne życie, emigranta też, a "papiery inżyniera" też mam. Te wypociny "paniczyków" i "delikatnych panienek" nie znających życia tylko mnie denerwują. Tacy odważni jesteście tylko w internecie: anonimowość = bezkarność.

rzeczywistość

Spróbuj tam pracować, ale nie mów potem, że Cię nie ostrzegano.

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Elektromonter
Bielsko-Biała
TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
gucio123

Skoro tak niby fatalnie, to jakim cudem murapol jest trzecim największym deweloperem w Polsce? Tak przynajmniej napisali na swojej stronie internetowej, gdzie jest prawda?

Desperat Inżynier

Firma buduje tanio i dobrze ale kosztuje to pracę min 10 kierowników projektu na jeden 1,5 roczny projekt. Pracować tam to lepiej myć gary w Irlandii - nie polecam tam pracy żadnemu inżynierowi (usunięte przez administratora)

dramat

firma jak w nick

?

Pracowałem tam całe dwa tygodnie a wrażeń mam na kilka lat - dziękuję bardzo za zwolnienie z [usunięte przez administratora]!!!!! Jestem już szczęsliwym człowiekiem :) :)

Potwierdzam Inżynier

Pracowalem i widziałem - wieczny problem z komunikacją ustalasz coś dziś jutro się okazuje, że gość juz nie pracuje. Jeste (usunięte przez administratora) tam wart.... Potwierdzam Masakra

Roma

A warto wysłać tam CV na stanowisko prawnika? Bardzo potrzebuję pracy, ale chcę wiedzieć, co i jak. Ilu tam mają teraz prawników? Naprawdę tak łatwo można wylecieć?

mw

dlatego że w ciągu ostatniego roku ogłoszenia pojawiały się chyba z 5 razy; to firma budowlana a nie kancelaria

Olo

Szukają teraz aż DWÓCH prawników, ale może po prostu powiększają dział prawników, bo na przykład roboty dużo. Dlaczego od razu myśleć, że kogoś zwolnili?

A

znowu pojawiły się ogłoszenia, że szukają prawnika; serio musi być straszna rotacja; nie wiem jaki jest pożytek z prawnika, który popracuje miesiąc - dwa? jaki to ma plus dla firmy? oświeci mnie ktoś?

dostawca

Witam, czy warto podjąć wspólpracę z tą Firmą jako ich doatawca. Jak z terminowością płatności?

KAJA

DO WYKONAWCY W JAKI SPOSÓB CHCE SIĘ PAN Z NAMI SKONTAKTOWAĆ ,RÓWNIEŻ MAMY DOŚWIADCZENIA Z FIRMĄ MURAPOL.

kosmos

czytam wszystkie opinie i coś mi się wydaje że to nie jest najlepsza opcja na pierwszą pracę zaraz po studiach, zwłaszcza że jeżeli się jej podejmę to będę musiał iść na studia zaoczne, a to jak wiadomo wymaga stałego dopływu pieniędzy. Co radzicie bo nie wiem jak to rozegrać, dodam tylko, że zależy mi na pracy w branży bo jak na razie to pracę dorywczą mam, tej bym się podjął tylko po to aby zacząć zbierać doświadczenie.

romi

Praca jak praca tylko że decyzje często irracjonalne. Miałam okazję co nieco popracować. Jest sporo osób robiacych dobra robotę niestety nikt nie ma prawa do samodzielnych decyzji. Rotacja straszna ale spółka bogata w osobowości w pozytywnym znaczeniu. Zrobił ma mnie wrażenie [usunięte przez administratora] o którym mogę powiedzieć- profesionalista ktory ogarnia calosc a czytajac maile: witamy nowego wspolpracownika - ma co robic.

Kyalami

BANDYTA - 2013-06-12 16:10:28 Witam przeczytałem 4 strony opinii i tak się zastanawiam czy iść na rozmowę czy nie - (Kierownik ds zakupów) Jeśli tak wygląda jak mówicie, a Pan prezes taki jest jak tu napisaliście to chociaż poznać może warto żeby zobaczyć na własne oczy jak to wygląda w rzeczywistości Ciekawy jestem czy to opinie faktyczne prawdziwe bo czytam dopiero opinie o 2 firmie tak negatywne i jednostronne Zawsze wydawał mi się ten Murapol porządny a tu taki zonk Napiszcie czy faktycznie warto w ogóle iść na ta rozmowę czy lepiej leżeć na trawie i nie zawracać sobie (usunięte przez administratora) firmą?? czekam na odpowiedzi Dziękuje Właśnie miałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Kierownik ds zakupów centralnych. Ale sobie podaruję. Nie jestem zdesperowany, ale prace mam, dobrze płatną i placoną w terminie. Wprawdzie ciągnie do Bielska do domu, ale nie za wszelką cenę. Nie przeraża mnie 50 godzinny tydzień pracy, bo to dla mnie żadna nowość - pracuje od 8:00 do 17:30 bez przerwy na lunch(usunięte przez administratora) a nie siedzę na fejsie przez cały dzień, niemniej jednak chamstwa i braku profesjonalizmu mam dość w obecnej pracy, a wiadomo, że znany doabeł mniej straszny, więc odpuszczę sobie przyjemnośc uscisniecia dłoni jednego z panów prezesów. Aaaa, dzięki za ostrzeżenie stracilbym tylko niepotrzebnie dzień urlopu.

BANDYTA

Witam przeczytałem 4 strony opinii i tak się zastanawiam czy iść na rozmowę czy nie - (Kierownik ds zakupów) Jeśli tak wygląda jak mówicie, a Pan prezes taki jest jak tu napisaliście to chociaż poznać może warto żeby zobaczyć na własne oczy jak to wygląda w rzeczywistości Ciekawy jestem czy to opinie faktyczne prawdziwe bo czytam dopiero opinie o 2 firmie tak negatywne i jednostronne Zawsze wydawał mi się ten Murapol porządny a tu taki zonk Napiszcie czy faktycznie warto w ogóle iść na ta rozmowę czy lepiej leżeć na trawie i nie zawracać sobie(usunięte przez administratora) firmą?? czekam na odpowiedzi Dziękuje

gość

Witam...jestem przerażona tym co czytam ,ale właściwie nie mam wyjścia i muszę tam wysłać cv na stanowisko ksiegowej. Czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca w księgowości czy rzeczywiście jest to takie pole minowe.zastanawiajace jest to,że właściwie ogłoszenia do działu ksiegowości pojawiają się co 3 m-ce, wiec chyba duzo prawdy w tej legendarnej rotacji. Niestety w Bielsku ciężko z pracą i trzeba `wszystkiego się łapać. Jeżeli ktoś ma wiedzę, to proszę o jakieś opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042