Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Orlęciak

Czy ktoś może opowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku inżyniera budowy? Jakie są obowiązki? Jakie godziny pracy? No i jakich zarobków można się spodziewać? Czy firma oferuje jakiś socjal? :) Bo przeczytałem kilka stron komentarzy to aż boję się wysyłać CV :D

Kazam
@Orlęciak

Słabo wygląda. Dostajesz robotę po kimś, kto dostał po kimś, kto dostał po kimś, itd. A w międzyczasie projekt się zmieniał co dwa tygodnie. W rezultacie masz na miejscu rzeczywistość równoległą i od pierwszej minuty pracy ponosisz za nią odpowiedzialność. Obowiązki takie jak zwykle na tym stanowisku (teoretycznie), ale ze względu na to co wyżej, możesz śmiało założyć, że pracy masz kilka razy więcej, bo musisz robić śledztwa. Godziny pracy - od zmierzchu do świtu. W firmie nie są mile widziane osoby, które kończą robotę punktualnie po 8h. W dobrym tonie jest błyskawiczne odpowiadanie na maile pewnego starszego pana, wysyłane między 22:00 a 1 w nocy. W ramach socjalu kiedyś były karty do prywatnej przychodni i raz w roku wyjazd na rowery za granicę, ew. "statek miłości". Że się boisz tam podjąć pracę, to dobrze świadczy o Tobie. Ew. możesz umówić się na rozmowę i zobaczysz po pierwszych 5 minutach, czy ktokolwiek tu przesadza.

Gedeon

No nie spełnia - ale jak znajdzie uprzejmą recepcjonistkę, to będzie mógł mówić, że ma od tego ludzi :)

koko

Zazwyczaj wysyp wpisów na forum powiązany jest z ilością ogłoszeń o prace w Murapolu. 25 ofert od piątku i proszę ile nowych wypowiedzi. Witamy nowych byłych pracowników ;)

Bogumił

Dlaczego piszesz, że sytuacja jest "krytyczna"? Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Murapol jest deweloperem numer 1 w Polsce, w 2015 roku sprzedał najwięcej mieszkań a do tego planuje wejść wkrótce na giełdę. To, co tu się wypisuje na tym forum to złośliwości i nieprawdziwe informacje.

Janina
@Bogumił

Bogumile jeżeli zajmujesz się PR-em w Murapolu to w mało przekonujący sposób to robisz. Odpowiedz mi dlaczego nie ma informacji o Murapolu w zestawieniach największych deweloperów w Polsce? Czyżby dziennikarze przygotowujący takie artykuły notorycznie zapominali o "deweloperze nr 1"? Poza tym tu jest dyskusja o warunkach pracy, a nie ile Murapol sprzedał mieszkań. Gowork to forum dla pracowników, nie klientów.

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Janina

Murapol oferuje również bardzo dobrą atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników. Ten kto pisał to ogłoszenie ma na pewno bardzo duże poczucie humoru. Pracując w Murapolu nie zauważyłam tej wspaniałej atmosfery pracy. Na pomoc ze strony innych współpracowników też nie ma co zbytnio liczyć. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem i szukać pracy gdzie indziej.

Cegła

Jest teraz ogłoszenie na "specjalistę od HR" w Murapolu,do obowiązków ma należeć między innymi:"budowanie pozytywnego wizerunku firmy"Cha,cha,cha.Radze zapoznać się z całością ogłoszenia,jest więcej śmiesznych rzeczy,widac ze(usunięte przez administratora) sam składał literki do tego tekstu.

benio
@Cegła

to o " dynamicznym " środowisku pracy wtej ofercie też niezłe . Oni tak na poważnie napisali , czy jaja sobie robią ?

wyjmij kartę SIM
@Cegła

A napisali o tym, żeby mieć włączony telefon? Była kiedyś pani od HR, która sama została zwolniona przez SMS, w połowie drogi do pracy. Jakby miała wyłączony telefon, to może by jeszcze z jeden dzień ugrała.

njoaq

Czy ktoś wie dlaczego szukają architektów i asystentów architekta?

Bod1111
@njoaq

a z tego samego powodu dla którego szukaja po raz chyba 200tny kierowników budów na te same inwestycje,prosze poczytaj wpisy na tym forum (inne niz te sponsorownae przez murapol)to bedziesz miec pewne wyobrazenie o tej "niezwyczajnej" firmi(usunięte przez administratora)

Kamilek

Świetny tekst, jakbym znowu był w murapol i słyszał,widzial to wszystko :)

tak tak tak,dokladie tak to tam wyglada....

KIERO
@Bod1111

Odradzam prace w tej firmie- na stanowiska kierownicze prowadzą ciągle rekrutację- średni okres pracy to od 5 dni do 6 miesięcy Porażka, szkoda paprać papiery. Pytacie dlaczego 6 miesięcy ? (usunięte przez administratora)

oliwka

Boże, ile na tym forum zawiści i niesprawiedliwych ocen, w szczególności wobec (usunięte przez administratora)Ludzie, zastanówcie się nad sobą.

mikado
@oliwka

No ja nie wiem. Ciekawe, co jest tego przyczyną?

Incitatus

Tak, tak -"w tym roku wchodzimy na giełdę, teraz już na pewno" to stary, sprawdzony refren, grany jakieś 10 lat co najmniej. Przypuszczam, że to jest już taka tradycja, że każdego roku o tej samej porze ten, kto ostatni przyjdzie do pracy musi zadzwonić do prasy i zrobić z siebie głupa, ogłaszając plan szturmu na GPW.

szybka

Kasia, dzięki za informację. Otwieranie działalności mnie nie interesuje, bo inny deweloper w moim mieście oferuje normalnie umowę o pracę i do tego prowizję. Przeglądałam to forum szukając interesującej mnie informacji i widzę, że trochę wątek się zacierał, co oznacza, że posty były tutaj kasowane. Większość postów, które zostały to tylko dobre lub neutralne opinie. Trochę słabo to świadczy o Murapolu. Poza tym przygotowując się do rozmowy trochę poszperałam w sieci i naprawdę ciężko uwierzyć komuś, kto informuje o jakiejś sprzedaży, kupuje do tego artykuł sponsorowany w wybranych mediach. Dlaczego Murapolu nie ma w ogólnopolskich rankingach wraz z innymi czołowymi deweloperami w Polsce? Zrezygnowałam z podjęcia tu pracy i wybrałam ofertę innego dewelopera.

Mikado

Zauważyliście, że skasowali z 50% opinii. Szkoda, bo choć tu murapol był liderem.

Do "Szybkiej" i "Moniks" - praca w Murapol jest super, świetnie platna, z reguly na "dzialaność', praca z persoektywami, naprawdę szefowie są super i można się zawodowo rozwijac,poza tym to jest najlepszy i największy teraz deweloper od meiszkaniówki w kraju,wiec naprawde warto.Nie bierzcie pod uwage wpisow tutaj,to sa ci ktorym sie nie udalo,rady nie dali,frustraci.

Moniks

Witam, jestem zainteresowana pracą w MURAPOLu w dziale księgowości, czy ktoś tutaj może się podzielić opinią dotyczącą pracy w tym dziale?

szybka

Witajcie, mam pytanie do osób, które pracowały lub pracują w firmie Murapol. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do oddziału w Poznaniu na stanowisko Doradcy Klienta. Jako, że nigdy nie pracowałam po stronie dewelopera nie wiem jakich mogę spodziewać się stawek, a nie chcę przestrzelić i od razu być na straconej pozycji. Czy ktoś orientuje się ile można liczyć na tym stanowisku i czy jest oferowana umowa o pracę czy zlecenie?

Myślę, że informacje w mediach o największych firmach deweloperskich nie uwzględniających w swoich rankingach Murapolu są największym argumentem. Argumentem za tym, że dane podawane na stronie www są nieadekwatne do rzeczywistości. Poza tym skoro Murapol jest "liderem rynku nieruchomości" to dlaczego nie ma go wciąż na giełdzie?

Marcin WW

Murapol pierwszym deweloperem w Polsce!!! Sprzedaliśmy 2400 mieszkań w 2015 roku!!! Jesteśmy wielcy i najlepsi!!! Gratulacje dla kierownictwa!!!

tomek

Nadchodzą Święta, czy zgodnie z wieloletnią już tradycją nastąpi odstrzał 30% kadry Murapolu ? Na razie na pracuj.pl skromne 16 ogłoszeń, jak na Murapol to raczej mało. Czekamy z niecierpliwością na nowych kolegów i koleżanki na forum :)

banana
@tomek

Tych ofert na tamtym portalu dzisiaj już jest 17 ;) dodać do tego należy ogłoszenia na przykład na praca.pl nawet jak się dublują to i tak nieźle (usunięte przez administratora)

Piotruś

Takie są tam realia (choć myślę,ze w niektórych działach jest jeszcze gorzej) napisałeś tak jak jest, dzięki.

TOMASZ P.

Dobry tekst i chyba prawdziwy !!!! brawo

M

Tutaj mała podpowiedź dla wszystkich którzy myślą o pracy w Murapolu. Moja kariera zawodowa: Pierwsza praca, firma na Z, 1 rok pracy, sam odszedłem. Druga praca, firma na N, 4 lata pracy, sam odszedłem. Trzecia praca, Murapol, niecały miesiąc pracy, zwolniony. Czwarta praca, firma na K, od 4 lat do dzisiaj pracuję. Wnioski we własnym zakresie proszę wyciągnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A