Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Kiss

Pytanie do administratorów serwisu ? - gdzie tutaj są opinie , bo póki co to widzę w większości wynurzenia jakiś frustratów i ich osobiste wycieczki pod adresem jednej osoby, która tak na dobrą sprawę pełni całkiem inną rolę w firmie niż tutaj się pisze co świadczy tylko i wyłącznie o tym, że ci frustraci mieli do czynienia z firmą bardzo dawno temu i obecnie nie mają zielonego pojęcia na temat jej funkcjonowania a Wasz serwis bezrefleksyjnie te brednie publikuje.

Smakosz

A mają tam w tej kawiarni Cafe Tina jakiś dobry ekspres do kawy? to bym mógł go wziąć za dobrą cenę.

Gabrysia

a jak wyglądają w tej firmie takie staże dla absolwentów w dziale marketingu? czy rzeczywiście jest szansa na poważne zatrudnienie po takim stażu? co się robi w trakcie stażu?

Zbir

a czy ten nabór na "płatny staż do działu marketingu" to może ma związek z pracą dla media deweloper albo Cafe Tina? Czy te dwie świetne firmy już zaczęły trząść krajowym (i nie tylko) rynkiem mediów? :)

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Sylwia

W biurze sprzedaży ludzie są na własnych działalnościach? Pierwsze słyszę taki twór

Fan

Dałbym wszystko, żeby otrzymywać...

Sylwia

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stanowiska w dziale sprzedaży mieszkań? Kierownika działu lub doradcy klienta? Zauważyłam, że w Łodzi co chwila kogoś potrzebują bo pojawia się nowe ogłoszenie i zaczęłam się zastanawiać czy tak się firma rozwija czy taka duża rotacja jest na tych stanowiskach..

dr who
@Sylwia

To ja podpowiem. Firma podobno zatrudnia 300 osób. Mamy koniec sierpnia i w tym roku były już co najmniej dwa rzuty rekrutacyjne po ok. 40 stanowisk, oraz kilka mniejszych. Jeśli firma w trochę ponad pół roku wymienia blisko połowę zatrudnionych, to znaczy że rotacja jest: a) gargantuiczna b) monstrualnych rozmiarów c) normalna d) stanowczo za mała e) w sam raz i świadczy o rozwoju firmy, ponieważ co 6 miesięcy odkrywamy, że połowa pracowników to lenie, nieroby i nieudacznicy?

@dr who

Dziwi mnie to bo z reguły to jak już firma ma pracownika,który jest wdrożony i w miarę się sprawdza na danym stanowisku to firma walczy o niego o nie zwalnia. Czyli mam rozumieć , że umowy są podpisywane na czas określony pół roku i potem out?

tom

35 ofert pracy w sierpniu a do końca miesiąca jeszcze tydzień. Czy Rotator idzie na rekord olimpijski ? :)

Hesperyda

Powiem Wam, że te opinie skutecznie zniechęcają do pracy w Murapolu. Nie mam nic przeciwko pracy ponad godziny ale przynajmniej w dobrej atmosferze, szczególnie przy pracy prawnika ...

Fred

A Murapol ma jeden dzial prawny czy kazdy z dzialow ma swoich prawników ?

Statystyk autystyk

Po co Murapolowi sprzedaż, oni tam tylko umowy liczą.

Dawid

Ale tak sie dzieje przy kazdym pnu. Na kazdej inwestycji.

Alfred

To narzedzie marketingowe nazywa sie mediadeweloper.pl i to on stoi za tymi wszystkimi materialami pracowymi i telewizyjnymi.

Ziom

Dodam jeszcze, ze nie tylko dowód prowincjonalnego, zaściankowego myślenia, ale ii zwyczajnie braku patriotyzmu :), bo mógłby wykorzystać jakieś inne polskie elementy, krajobrazy, jak wstydzi się Beskidów czy Bielska.

Irish stout
@Ziom

No bo przecież są już firmą o zasięgu międzynarodowym! ;-) Przyglądają się czemuś w Berlinie, to olbrzymi sukces, nie pamiętasz?

Olek

Kilka słów do krytyków Murapolu. Jak odniesiecie się do tych faktów???? - deweloper nr 1 w Polsce, - rekordowa sprzedaż w roku, - o firmie piszą wciąż artykuły różne gazety - firmę reprezentuje Pani ambasador Różdżka, ambasador Rozenek, ambasador Nguyen i ambasador Kazadi oraz ambasador Starmach. Są to znane osoby - także z zagranicy.... - troska o dzieci i młodzież, także na "Czarnym Lądzie", To są fakty. Może napiszecie coś na ten temat. łatwo jest krytykować...

tom

Znów nie trafiłem ;( miały być kadry i księgowość, a polecieli kierownicy kontraktu /4os./ dodatkowo architekci /3 os/ i projektanci /3 os/. ale to już reklamują na (usunięte przez administratora)bo na swojej stronie "zapomnieli" to dodać. Rotator w formie pomimo wakacji :)

minka

o co tu chodzi - ogłoszenie o pracy prawnika w Krakowie wisi już od dawna. Pamiętam, że dzwonili do mnie rok temu i chcieli mnie zatrudnić od razu bez rozmowy. Nie zgodziłam się, bo miałam pracę - teraz znowu dzwonili. Ktoś pracował w Murapolu jako prawnik i powie ?

Bogumił
@minka

W ogóle się nie zastanawiaj - tylko przyjmij tę ofertę. Będziesz pracować w dziale prawnym największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Czekają an Ciebie bardzo ciekawe projekty, ambitna i przyjazna grupa kolegów. Pracując w Murapol zabezpieczysz sobie stabilizację finansową, bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia. Prawnicy w Murapol pracują od lat, są bardzo ważnym i cenionym elementem całej organizacji. Skoro do Ciebie zadzwonili i od razu zaproponowali pracę, to znaczy, że Cię cenią i obdarzają zaufaniem - wyłącznie na podstawie twoich dokumentów aplikacyjnych. Nie zawiedź ich zaufania. Dla Ciebie to szansa na karierę zawodową.

Eryk
@Bogumił

Zatrudnienie bez rozmowy kwalifikacyjnej raczej wygląda na desperację, ale kontrolowaną - w razie czego się dziewczynę zwolni, jak tysiące ludzi wcześniej. Z tym cenionym elementem organizacji to jakaś nowość, bo pamiętam jak kiedyś za jednym zamachem zredukowano liczebność tego działu do jednej osoby.

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa na tym forum może wie, gdzie trzeba do Murapol S.A. wysłać CV jeśli się chce pracować w tym "departamencie radia i telewizji" w Murapol S.A., o którym tutaj piszecie? Jestem na studiach dziennikarskich (magisterskich) i szukam takiej pracy albo stażu. Z góry dziękuję za informację.

Rama

Witajcie, w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko marketingowca. Czy tam wasze opinie i zastanawiam się, czy jej nie odmówić? jak radzicie?

Bogumił
@Rama

Proszę nie popełniaj błędu i nie sugeruj się negatywnymi opiniami na tym forum. To piszą ludzie, którym się po prostu nie udało albo nie dali rady. jeśli otrzymasz ofertę pracy, to oczywiście z niej skorzystaj - praca w bardzo przyjemnej atmosferze, bardzo dobre zarobki, szanse rozwoju. Kiedy zaczniesz pracować, zrozumiesz, że wszystkie te negatywne wpisy to prawdopodobnie wpisy hejterów.

Kandydatka

O niebiosa, i ja się chciałam zatrudnić w tej firmie (Kierownik Projektu)... Dobrze, że nic z tego nie wyszło. Nie mam już nerwów na szarpanie się w takich firmach - rotatorach.

nowy kolega

Cześć. Jestem tu nowy, nie znam firmy, widziałem ogłoszenie dla architekta, warto iść na rozmowę, aplikować? Czy to dobra praca dla architekta?

Arch 2016
@nowy kolega

Praca w Murapol S.A. to znakomita praca dla każdego profesjonalisty myślącego o stabilnym i niezwykle prestiżowym miejscu pracy. Owszem, wymaga się dużo, ale równocześnie Murapol daje wiele dowodów uznania, w Murapol otrzymuje się więcej niż bardzo dobre wynagrodzenie (zawsze na czas), ma się bardzo duże szanse rozwoju. Można powiedzieć, że w Murapol pracowników "ogranicza tylko niebo". (Oczywiście o ile ktoś nie jest leniem, frustratem, ignorantem bez wyobraźni i talentu, osobą z ego o dwa rozmiary za dużym oraz nieudacznikiem bez podstawowych kwalifikacji, a do tego kimś nie znającym reguł pracy zespołowej i zdrowej rywalizacji). Pamiętaj, że pracując w Murapol pracuje się w firmie deweloperskiej, która jest deweloperem mieszkaniowym nr 1 w Polsce (dane o aktualnych wynikach sprzedaży znajdziesz w Internecie). Zresztą grupa Murapol z sukcesem i systematycznie poszerza zakres swojej działalności o biurowce - przykładem Equal Business Park w Krakowie. Ilość i różnorodność projektów oraz ich złożoność gwarantuje wyzwania zawodowe i szanse na profesjonalny rozwój. Praca w Murapol S.A. to praca wśród innych pasjonatów, świetnych fachowców, okazja do poznania wielu ciekawych, ambitnych ludzi. Jako architekt możesz oczekiwać na szczególnie duże wsparcie i życzliwe, motywujące zainteresowanie ze strony pana(usunięte przez administratora) przewodniczącego rady nadzorczej, legendy rynku deweloperskiego, osoby o wielkiej wiedzy i doświadczeniu w zakresie spraw architektoniczno-budowlanych (ale nie tylko). O wsparciu ze strony innych osób nie wspominając. Tak więc nie zwlekaj i aplikuj!

tom

Faktycznie na innym kompie strona działa, może nie działa pod win7...

tom

Już ponad tydzień im strona nie działa. Nawet stronę www robią tak fachowo jak budują mieszkania :)

harry
@tom

Błąd musi być po Twojej stronie - sprawdzałem w kilku miejscach - działa

Kuba

U mnie również działa...

Henio ze Straconki
@Kuba

"Ludzie Murapolu" zawsze uprzywilejowani :):):)

Kuba
@Henio ze Straconki

hehe tylko ja nie z Murapolu :) Chciałem aplikować ale się rozmyśliłem po tym co tu przeczytałem :)

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A