Opinie o Akar w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akar w Rzeszów

Boss45 Nowy wpis

Firma fachowców od siedmiu boleści....

AKAR Sp. z o.o. Nowy wpis
@Boss45

Firma AKAR Sp. z o.o. nie realizuje usług na rzecz klienta prywatnego ;) realizujemy projekty jako Generalny Wykonawca na rzecz Klienta instytucjonalnego. Prosimy o zweryfikowanie faktów/firmy przed udzielaniem tego typu komentarzy i zaprzestanie działania na szkodę wizerunku firmy.

minn12

Firma jest tragiczna robili u mnie kilka miesięcy temu elewacje wszystko odpada. Pracownicy piją w trakcie pracy. Nie polecam ich!!!!!!!

AKAR Sp. z o.o. Nowy wpis
@minn12

Lolek Nowy wpis

Firma Akar Naprawdę nie polecam ludzie ostrzegam was !!praca jest na odwal się... W moim przypadku styropian odpadł po 3 tygoniach poprostu dość że wzięli połowę pieniędzy to jeszcze czekałem na nich 3 tygodnie ... Współczuję ludzią którzy korzystali z ich usług !!!!

Kto ma wiedzieć ten wie

Pracowałem tam ok 2 lata jako spedytor. Zgadzam się z przedmówcą że warunki nie są zbyt zachęcające. Na plus to że bez jakiegokolwiek doświadczenia zostałem przyjęty na staż (za moich czasów to było 1000 PLN a nie 1400 :P) Dogadałem się z szefem na system premiowy i na początku wszystko było jak ustalone. Po jakimś czasie musieliśmy przedyskutować jeszcze dokładnie na jakiej zasadzie ma to funkcjonować ale to była kwestia większej ilości pracowników. Było w porządku aż do czasu pandemii (marzec 2020). Zaczęło iść ciężej i nie wyrabialiśmy na premię i stworzył się status quo. W momencie ożywienia (okolice września 2020) wyrobiliśmy na premię i to była ostatnia premia jaką zobaczyliśmy. Szef miał zlecić stworzenie arkusza do przeliczania premii dla pracowników (poprzedni taki arkusz był moim dziełem). I takie tworzenie trwa aż do dziś (lipiec 2021). Jestem w stanie zrozumieć dużo ale brak zaufania do pracowników i traktowanie ich jak pracowników fizycznych ze stawką na akord (okazało się po jakimś czasie że cały czas jaki poświęciłem poza biurem był "wliczony" w pracę od 8-16...) doprowadziło do obecnej sytuacji: ludzie odchodzą i brak nowych chętnych do pracy. Jedyną nadzieją jest aby ktoś poszedł po rozum do głowy i zatrudnił ludzi na normalnych warunkach i zaufał w ich ekspertyzę w dziedzinie w której samemu nie ma się doświadczenia i wiedzy. Lecz nie wydaje mi się że to kiedykolwiek nastąpi. Chciałbym nadmienić że jakiekolwiek cyfrowe narzędzia/metody pracy tam zostały stworzone przeze mnie i nie usłyszałem nawet dzięki, nie wspominając o jakiejś premii lub innym rodzajem docenieniem pracownika. Nawet zostało mi powiedziane że "źle liczę" (używając cenzuralnych słów). Po czym zostały one skopiowane jako "nowe" arkusze które bez osoby która się na tym jakkolwiek zna i dba zaczynają się sypać. Może kiedyś coś się tam zmieni ale na obecny stan mojej wiedzy polecam jedynie jeżeli ktoś chcę nałapać doświadczenia i nie ma nic lepszego na ten moment a w każdym innym przypadku odradzam. Po moim odejściu zaczęto grzebać w przeliczeniach bez większego ich zrozumienia co doprowadziło do zmniejszenia ilości km dla kierowcy a z tym idzie mniejszej kasy dla nich. Człowiek się napracuje a dostanie najniższą i będzie traktowany jak głupiec bez ambicji. Mógłbym się jeszcze rozpisywać ale mi się znaki skończą jeszcze :P

x
@Kto ma wiedzieć ten wie

najlepszym podsumowaniem jest załączony poniżej mem: (usunięte przez administratora)

dawidek
@Kto ma wiedzieć ten wie

Geniuszku ;) jak to się stało, że Cię przyjęli bez doświadczenia a jak wyrzucali to już wiedziałeś więcej niż oni ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Akar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Ta firma to jedna wielka porażka. Chcą się przyjąć do pracy trzeba pierwsze odbyć 6 miesieczny staż z Urzędu Pracy. Ale uwaga za 1400 zł, potem jak się sprawdzisz to może Cię ktoś zatrudni... Za najniższa krajową...Na spedytora wymagają wykształcenia wyższego i bardzo dobrego angielskiego a sami nie oferują od sobie nic. Zwykły wyzysk... Takie traktowanie pracownika powinno być karalne

Małgorzata

Co sądzicie o firmie Akar jako miejscu pracy dla osób chcących rozwijać się zawodowo? Czy to odpowiednie miejsce pracy dla nich? Jeśli orientujecie się, jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca swoim pracownikom, to napiszcie w komentarzu. Z góry dziękuję.

Polecam, fajna atmosfera, z szefem można się dobrze dogadać. Pensja jest ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia.

@Anonim

Skoro w Akarze pensja faktycznie jest ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia, no nie pozostaje nic innego, jak tylko się z tego cieszyć. Jest to przecież najlepsze rozwiązanie. A czy osoby, które w ogóle nie posiadają doświadczenia w branży, w ogóle mają tam szanse na zatrudnienie?

Iwo

@Pikers To jest forum pracownicze a uwagi dla firmy to z pewnością nie tu powinny sie znaleźć.

Pikers

Jest tragiczna, żle wykonana robota, po roku wszystko pęka(usunięte przez administratora), właściciel ma to gdzies, sam przyłapałem na piciu , nie polecam tej firmy, nie ma w niej fachowców (usunięte przez administratora)

Janek

Wszystko git. Fajna atmosfera. Mogli by trochę lepiej płacić ale w sumie źle nie jest. Lubię atmosferę w Akar za: Relacje z ludźmi, kierownikami

@Janek

A wiesz może czy obecnie firma Akar poszukuje pracowników? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam takich informacji. Jeśli wiesz coś na ten temat to daj znać proszę.

Joanna

@Mentos, a na jaką umowę byłeś zatrudniony? Planowałeś pracować tylko przez wakacje? Jak ocenisz relacje między pracownikami a szefostwem? Myślę, że te informacje będą pomocne dla osób, które szukają zatrudnienia. @Gienek, wiesz może czy firma akar poszukuje aktualnie pracowników?

Mentos

Wszystko ok, pracowalem tam przez wakacje, kasa terminowo, ludzie spoko, polecam

Benek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Gienek

firma ok, płacą na czas, idzie sie dogadac z kierownikami, nie slyszalem zeby ktos pracowal bez umowy, jak ktos chce pracować to bedzie zadowolony, jak ktos ochlej morda jest i nierob to bedzie narzekal

Daria

Jak komuś nie wyszła praca w firmie to nie znaczy , że firma jest zła!!!!

Filip

Przedstawiciele konkurencji chcą firmę zdyskredytować?

Joanna

Czy akar, jako firma budowlana poszukuje czasami doraźnie pracowników, którzy są potrzebni do realizacji jednego projektu? To aspekt, który może zachęcić ro rekrutacji osoby, które szukają pracy „sezonowej”. Czy w takim przypadku niezbędne jest rownież duże doświadczenie budowlane?

Joanna

@byta mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie? Jakim pracodawcą jest obecnie firma akar?

byt

le to było dawno @helson, wiem bo mój znajomy dostał tą posadę jako kierowca :) i to było we wrześniu

kosto

akar raczej nie miał nigdy problemów ze zleceniami, niska cena robi swoje, a oszczędność znajdzie się na jakości i pracownikach (niskie płace, niskie kwalifikacje). Jako pracodawca i kontrahent wykazują się dużym krętactwem i przebiegłością. Pilnuj się na każdym kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o Akar - Rzeszów

• Jak się pracuje w Akar?

Zobacz opinie na temat firmy Akar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Akar