HSK Consulting Sp. z o.o.

Opinie o HSK Consulting Sp. z o.o.

mi 2013-08-28 00:17
Nikt nie umieszcz o nich opinii, a szkoda, bo wiele osób zostało bardzo źle potraktowanych przez tą agencję pośredniczącą. Odradzam! Nastawieni na max zysk,czlowieka mają za nic. Wykorzystac i zwolnic to ich motto. Trzymajcie sie z daleka, dobrze radze
obecny pracownik 2013-12-31 12:19
Obecnie pracuję, lecz nie mam dobrego zdania o tym pośredniku. Na maile odpisują po czasie, akcja z samochodami to porażka. Jest udział własny 500zł przy szkodach. Zamiany aut z nad przebiegami co ok 3-4 m-ce. Pan od floty burak jakich mało. Pierwszy raz od x lat w grudniu dostałem wynagrodzenie po świętach a nie przed (ale ok do 31). Generalnie odradzam
Maniek 2015-12-28 12:41
Są ogłoszenia, ja jestem przyparty do muru, potrzebuje pracy na już. Wysłałem do nich aplikacje. Orientuje się ktoś jak długo się czeka? Na ile można liczyć finansowo na początek?
robert 2016-05-05 23:08
no tak, właśnie dlatego ja idę do nich na reprezentanta medycznego bo dają szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
Joanna 2017-03-02 13:57
@robert dalej pracujesz w HSK Consulting Sp. z o.o.? Jak wrażenia z początków pracy? Jak wyglądają szkolenia, o których wspomniałeś?
siedlczanin 2017-05-31 12:41
Był ktoś dziś na rekrutacji w Siedlcach?
Jakie są ważne wrażenia?
Jak oceniacie poziom rekrutacji?
Joanna 2017-09-05 10:59
Czy ktoś był na rekrutacji w HSK Consulting Sp. z o.o. i może odpowiedzieć użytkownikowi @siedlczanin? A może już sam się udałeś na rekrutację, mimo braku odpowiedzi? Jeżeli tak, to opowiedz nam o niej.
Zostaw swoją opinię o HSK Consulting Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSK Consulting Sp. z o.o.