HSK Consulting Sp. z o.o.

Opinie o HSK Consulting Sp. z o.o.

mi 2013-08-28 00:17:19
Nikt nie umieszcz o nich opinii, a szkoda, bo wiele osób zostało bardzo źle potraktowanych przez tą agencję pośredniczącą. Odradzam! Nastawieni na max zysk,czlowieka mają za nic. Wykorzystac i zwolnic to ich motto. Trzymajcie sie z daleka, dobrze radze
obecny pracownik 2013-12-31 12:19:08
Obecnie pracuję, lecz nie mam dobrego zdania o tym pośredniku. Na maile odpisują po czasie, akcja z samochodami to porażka. Jest udział własny 500zł przy szkodach. Zamiany aut z nad przebiegami co ok 3-4 m-ce. Pan od floty burak jakich mało. Pierwszy raz od x lat w grudniu dostałem wynagrodzenie po świętach a nie przed (ale ok do 31). Generalnie odradzam
Maniek 2015-12-28 12:41:55
Są ogłoszenia, ja jestem przyparty do muru, potrzebuje pracy na już. Wysłałem do nich aplikacje. Orientuje się ktoś jak długo się czeka? Na ile można liczyć finansowo na początek?
robert 2016-05-05 23:08:40
no tak, właśnie dlatego ja idę do nich na reprezentanta medycznego bo dają szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
Zostaw swoją opinię o HSK Consulting Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSK Consulting Sp. z o.o.