Opinie o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.U.T. Ol-Trans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.U.T. Ol-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Romek

Panowie kierowcy w tej firmie pracuje się za 18 zł brutto na godzinę najlepszy tekst jaki słyszałem tu można wykręcić 300 godzin i da się zarobić nawet 5000zł Ukraińcy radzą sobie lepiej mieszkanie i samochód służbowy do dyspozycji polecam wszystkim się zastanowić dobrze albo być niewolnikiem.

Seba

@Mech a za co te 50 gr więcej można dostać?

Jak ktoś lubi sobie wypić w pracy to ta firma jest idealna dla CIEBIE. Można sobie pić podczas pracy i jest wszystko ok. Kierownictwo udaje że nic nie widzi tak samo jak pracodawca. Sam od czasu do czasu wódkę przywiezie jak jest potrzeba coś zrobić na szybko jakąś maszynę. Mowa tutaj o warsztacie oczywiście i mechaniku o ksywie WRZASKUN. Piję dzień w dzień i robi normalnie jak by nigdy nic. Ma też zawsze chętnych do picia ze sobą. Oczywiście sam nie pije tylko zawsze z kimś. Ale firma nic z tym nie robi więc rzycze im by coś się stało podczas pracy. Może ktoś otworzy kiedyś oczy jak ktoś za kogoś pozdzie siedzieć za wypadek w pracy pod wpływem %%%% pozdro

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w P.U.T. Ol-Trans?

Ciulu

Obsrany

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.U.T. Ol-Trans? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zbyszek z Mrzezina

Pracuję z Olkiem od początku powstania firmy, zawsze dbał o „starą gwardię „ i to się nie zmienio do dzisiaj i nigdy nie zmieni. Zarabiam grubo ponad 6 - 7 koła na rękę i jestem zwykłym pracownikiem, nigdy nie patrzę na zegarek i zawsze dla szefa nawet 24 jak jest taka potrzeba. Pozdrawiam wszystkich , a młodym radzę pokazać najpierw na co was stać , a potem miałczeć o 50 groszy podwyżki. Zbychu.

Janusz
@Zbyszek z Mrzezina

Taka jest prawda, jak była robota zrobiona to i kasa się zawsze zgadzała , .... kiedyś na mnie jeden nadal kierownictwu, ale przeprosiłem (usunięte przez administratora)i jeż tego nie robie, to bardzo porządny chłop i zawsze pomagał wszystkim, którzy byli wporzo, nara....

ZbyszekLodziarz
@Zbyszek z Mrzezina

Zrob mu Zbychu loda jeszcze. 24,a jak jest potrzeba to i pupke wypnie.

Nigdywiecej

No nie...

Obserwator

Wszystkim narzekającym na robotę i zarobki w Ol-trans proponuję wziąść sprawy w swoje ręce, kupić sobie jedną z żółto - czerwonych wywrotek postawionych pod płotem od strony Kościoła i pokazać jak się zarabia „ wielką kasę”, gorzej gdy pod koniec miesiąca , po nie zapłaconych fakturach przez duże firmy zabraknie nawet na fajki.... pozdrawiam zadowolonych , starszyznę i naczelnego .

Arni

Bardzo „Skarbie”, ale najbardziej z Ciebie jako miss P.U.T.Ol-Trans ... to jest mój dodatek pozapłacowych .

Arni

No nie wiem kto to pisze, że ścigają, ja chowam się po krzakach i kiero mnie nie ściga bo u niego robimy fuchy i mamy luz.Stare dziadki robią po 12 godzin to i kasują, po co im tyle siana jak nie piją stare pacany.Arnold

@Arni

Szczerze powiedziawszy - niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Wiem jedynie tyle, że na pewno pracujesz w P.U.T. Ol-Trans. Może powiesz mi na początek, czy sam jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

Karol

Szymon jest młody, musi się wykazać .Ja też pracuje tu ponad 20 lat i jest ok. Jak dom budowałem, to Olek dał .Pomaga starym pracownikom, szanuje ich .wypłata zawsze na czas, można żyć jak lubisz swoją robotę to warto tu być.Karol

Zenek

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracowników?

@Zenek

Potrzebują, tylko czy Ty szukasz właśnie takiej pracy?

Siemka Czytam te opinie i nie dowierzam.. Wstyd dla nie których ludzi co pludrują o Firmie Oltrans.. Weźcie się za robotę leniwce. MÓWICIE że Wszędzie dobrze tylko nie w Oltransie. A jestem ciekaw dlaczego przychodzicie z powrotem do Firmy Oltrans?! Według Mnie to Firma Oltrans jest spoko jest wypłata na czas to się ceni najbardziej. Bo w większości firmach oszukują. I praca w Oltransie jest przyjemna ale jest jeden minus te godzinki za dużo ciut. Życia nie masz praktycznie bo pracujesz do późnego wieczora. Według Mnie oltrans dobrze płaci i najważniejsze na Czas wypłatę dostajemy. A Ci którzy kredyty mają to wiadomo im zawsze mało. A do roboty zero chęci LESERY. To na tyle pozdro. ????

Co dobrego jest w oltrans? Stawka? Z której się odlicza na ZUS, czy może kierownicy którzy wykorzystują ludzi do zera, czy może praca po 12 godzin bez nadgodzin? Do pracy powinni się wziąć donosiciele którzy tylko dzwonią do Szymona bo tylko to potrafią, do perfekcji też opanowane chowanie się w krzakach. (usunięte przez administratora). Które firmy oszukują? Dobrze płaci, słaby żart, dobrze to płaci Richert. No i sprzęt porządny, czego nie można powiedzieć o oltrans, wszystko po 30000 mtg, masakra.

Mati

Całkiem spoko. Pracuje w tej firmie już ładnych parę lat i mogę powiedzieć że naprawdę jest ok płacą zawsze na czas A jeśli pracujesz sumiennie to liczą się z Tobą , bo tak czytam te wszystkie komentarze heh śmieszne... jeśli ktoś narzeka to pewnie (usunięte przez administratora) A nie pracownik kazdy chciałby robić nic i zarabiać miliony... (jeżeli ktoś jest mądrzejszy to dlaczego nie otworzy własnej firmy...) tak to już jest że Ci co nie robią nic są zazdrosni ehh szkoda gadać... moim zdaniem jak ktoś ma problem to rozmawia z kierownikiem,szefem... jeśli jest porozumienie to ok A jak nie to masz wolną rękę... A tam szkoda gadać... pozdrawiam cała ekipę Ol-trans PS. Wszedzie Dobrze Gdzie Nas Niema ;)

Omg
@Mati

Chyba w biurze siedzisz i te glupoty piszesz. Bo na pewno nie pracujesz jako pracownik fizyczny. Bo bys takich ladnych rzeczy nie mogl napisac o tej firmie... pracowali ludzie i to dobzi pracownicy sumienni i. Prosili sie o podwyżki od 50 gr do 1 zl. I co dostali? Fige z makiem. To sie zwolnili tak firma dba o pracownikow. Rekawiczki zeby dostsc musisz zdać stare magazynier moze da ci wtedy nowe. A za dojazdy do budowy po 3 -4 h dziennie tez nie placi . To jest pol etatu . Za free. Nie dziękuję za taka firme. Mati ????

@Omg

Tak Mati jedyna zaleta w pracy w tej firmie to że płacą w terminie do 10 każdego miesiąca.i tyle z zalet

@Wamp

@Wamp Trzeba przyznać, że bardzo aktywnie uczestniczysz w dyskusji o P.U.T. Ol-Trans, pomagając w ten sposób tym, którzy są szczególnie zainteresowani tym pracodawcą. Wiemy już, że według Ciebie zarobki nie są tam na godnym poziomie. Ale może macie tam dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych. Jak długo już tam pracujesz?

Supermen

Jazda bez karty jest tam jeszcze akceptowana ? I dalej itd nic z tym nie robi? Z tymi przeładowanymi autami...?

Buszmen
@Supermen

Patologia!

@Supermen

Tak na b kartch jeżdżą. Ale tylko sama już Ukraina . Reszta tylko podobno na kartach.hahaha

Beton power

Pracownicy są poszukiwani lecz tylko zagraniczni (Ukraina) więc dla Polaków raczej miejsca nie ma. Chyba że za 12zl brutto. Ale raczej w to wątpię.

@Beton power

Ttochr wiencej niż 12 brutto ale tych godzin co Ukraincy robią zeby zarobić wiencej nie chciał byś mieć????

Były Niewolnik

Pamiętajcie panowie wszędzie jest lepiej niż w ol-transie . Widzieliście ogłoszenia ol-transu w PUP :D od 2300zł :D:D:D Mam nadzieje że plajtę walnie za te oszustwa i żyrowanie na pracownikach nawet witraże w kościele wam nie pomogą :D Jesteście ruchani ciągle te 650zł na zus i inne ukryte koszta waszej pracy? :D

@Były Niewolnik

Tak przysyłają z bezrobocia do OlTrans za kare pracować i nabierają w tej firmie doświadczenia zawodowego czy to kierowcy B,C,CE czy też operatorzy sprzentu ciężkiego . Bo tak w normalniejszych firmach nie tylko potrzebne chęci ale także doświadczenie i umiejentości na danym stanowisku pracy???? porobią na chwile idą w H.. a starzy pracownicy też im odchodzą.Jedyna zaleta wyplacalność w terminie.A co do zarobków bendą musieli wreszcie kiedyś zacząć placic od calosci (calosc przelew na konto i wszystkie składki odprowadzone od zarobku bez żadnych tam pod stołem czy kopert z resztą na renke tzw) bo inaczej nawet obcokrajowiec (Ukrainiec,Bialorusin)nie bendzie chciał dla nich pracować a flote samochodów i sprzent sobie benda mogli na klockach postawić żeby opony nie sparciały. Bo nie bendzie im miał kto nawet w kabinie siedzieć chyba ze manekina wlozą. I te ram w niudze bendą sie mogli na flote i cały sprzent tylko stoi na placu i nic sie nie dzieje

Pan Szaman

Ludzie dla pieniędzy zarobią Wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Pan Szaman

@Pan Szaman Każdy z Nas jest inny - a zatem chyba nie należy aż tak generalizować. Z Twojego postu w ogóle nie wynika, czy jesteś jakoś związany z P.U.T. Ol-Trans. Jesteś tam zatrudniony? Jeśli posiadasz wiedzę na temat aktualnej kondycji tej firmy, to śmiało się nią z nami podziel.

Kierowca

Mam pytanie czu szukaja kierowcow c+e

Tonik

Myslę, że każde takie działanie kontrolne jest wynikiem działań niesolidnych osób.

Syf

Firma do bani zlodzieje i wyzyskiwacze .

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.T. Ol-Trans - Mrzezino

• Jak się pracuje w P.U.T. Ol-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.T. Ol-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.T. Ol-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.U.T. Ol-Trans
2.1/5 Na podstawie 178 ocen.
  • Lipowa 6
    84-123 Mrzezino