BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa

Opinie o BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa

nikt 2013-10-18 22:23:06
pracuje jako niesprawny po 12 godzin ,inna umowa inna kasa,brak herbaty i wody
siwy 2013-11-27 00:57:26
podaj wiecej szczegolow .. slyszalem ze slabo placa ?
qares 2013-12-20 11:32:13
woda jest zawsze nie sciemniaj tam herbate robisz kiedy chcesz potrzeby tez zalatwiasz kiedy chcesz. Pan ma pier..lca na punkcie pieniedzy tak kombinuje ze sam ma kokosy a ty jestes biedny oskubany. Znam wielu prywaciarzy ale ten przebija wszystkich chamstwem zlodziejstwem i znieczulica widzi tylko czubek wlasnego zjaranego nosa. Ale tarafi kosa na kamien kiedys bedzie bulil kary za oszustwa bo sprawiedliwosc dosiega kazdego
kiedystambylam 2014-01-16 10:57:18
To najgorszy zaklad w ktorym pracowalam, wiekszosc ludzi to sam margines spoleczny ... (usunięte przez administratora).. normalnie zal... rozmawiac nie mozna (bo moga zwolnic), zjesc w czasie pracy nie mozna ( bo cos tam, są od tego przerwy) zapalic nie mozna ( bo kara lub zwolnia),(usunięte przez administratora)
NIGDY WIECEJ 2014-06-17 17:15:01
Napiszę jedno. Nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracować. Sytuacja jest tam napięta jak baranie jaja. Dwoje kierowników A i K są spoko, jednak sam PAN Dyrektor (...) kto zna, ten wie... A kto ma zamiar poznać, temu współczuję... Naprawdę szukajcie normalnej pracy a tą firmę omijajcie jak najszerszym łukiem!!!
majaczek 2014-07-31 23:30:45
najlepsze jest to że najpierw potrzebuja bo pilnie jest dużo pracy,a jak nie ma to spadaj na ulice i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich to obchodzi ( usunięte przez administratora )!!nie polecam
maja 2014-08-02 21:13:08
nie polecam
Byłem 2014-08-15 19:43:00
100% NIE POLECAM !!!
szok 2014-09-06 12:07:45
co tu sie wyprawia to ludzki pojecie przechodzi kaza pracowac w soboty za darmo , wywalaja ludzi jak smieci nie idzcie tam pracowac okradaja placa marne grosze i jeszcze cie od debili nawyzywaja
byłam 2014-09-06 20:13:55
tam jest mobing
były pracownik 2014-09-08 17:46:40
Zakład BIG dla samych zainteresowanych czyli zatrudnionych w nim ludzi tylko z nazwy jest zakładem chronionym. Dyrektor wraz ze swoją małżeńską połową stosują mobbing na pracownikach - między innymi wyzywają, obrażają ludzi, zabraniają rozmów w trakcie pracy, nawet w najbardziej pilnych sprawach nie można odebrać telefonu komórkowego.Dyrektor nie panuje nad swoimi emocjami - facet ma problemy emocjonalne, nie panuje nad sobą - przykład w amoku zniszczył radio "skakał po nim". Małżonka też nie jest lepsza. Zamiast wspierać ludzi stwarza sytuacje stresowe. Ze wszystkim biega do Dyrektora a ten wyżywa się na ludziach.Czy tacy ludzie powinni zajmować kierownicze stanowiska??? Pracownicy czują się zastraszani, przez ww opisane sytuacje kilku pracowników było hospitalizowanych, a tak naprawdę wszyscy pracownicy maja stargane nerwy i pracują w ciągłym stresie. Czy tak właśnie winna wyglądać praca ludzi w zakładzie chronionym???? Drogi właścicielu zakładu proszę się zastanowić czy właśnie takie warunki pracy winien Pan zapewniać swoim pracownikom? czy się Panu nie wydaje, ze zadowoleni ludzie są bardziej wydajni??
xxxyyy 2014-09-08 19:04:00
to prawda
były pracownik 2014-09-11 18:20:58
zgadzam się w 110

szczera prawda
SBroda 2014-10-30 21:07:53
Potwierdzam w 100% komentarze tu napisane!!! Nikomu nie polecam tam pracować, załoga jest w porządku. Pozdro stara gwardia !!!
fajna 2015-01-08 20:40:00
Ile moge tam zarobic pracujac?
majak 2015-02-04 19:34:50
kierownicy oczym się przekonalem sa falszywi to znaczy panowie A i K a o reszcie nie mowie bo szkoda gadac a kadrowa zachowuje sie tak jakby to byl jej zaklad(Auschwitz)
siwy 2015-02-13 16:04:36
Pan dyrektor BiG posiada swoj hotel w krynicy morskiej kahlberg oraz hurtownie napojow BiG skrot od nazwisk zalozycieli Bieg i Groblewski .. pan Bieg jest juz na drugim swiecie ale pan Groblewski ma sie dobrze i wszyscy pracujacy w owym zakladzie pracy chronionej pracuja w kolejnej dzialalnosci gospodarczej prowadzonej przez owego Dyrektora ... milo bylo sprostowac owa zawilosc . pozdrawiam
finder 2015-03-29 23:26:40
jesli chodzi o pracę w BIGu to związana jest ona ściśle z hotelarstwem. I własnie w tej branży ludzie mogą znaleźć zatrudnienie tutaj. Praca nie jest może jakaś wdzięczna , ale w sytuacji wielu osób , które tutaj właśnie pracują lepsza jest taka praca niż jakakolwiek inna. Choć znam i takich którzy jeszcze tu narzekają...
aldo 2016-09-12 21:48:50
identycznie jest w hanyang zas
zzzz 2016-09-23 15:09:45
Już nie jest tam aż tak złe... Ja polubiłam tą pracę.. Dla mnie jest spoko.. Tylko szkoda że tak mało płacą mogli by chociaż podnieść stawkę do 8 zł.
Zzzz 2016-10-02 20:31:54
Raczej wątpię
Zzzz 2016-10-09 13:10:44
Wypłata jest co dwa tygodnie.. Chociaż nie zawsze wypłacają na czas..
kij 2016-10-09 16:42:39
hej hej czy ktos z was byl moze u nich na stazu w dziale produkcyjnym? bo widze ze napisali ze jest on platny ale czy dosiwadczenie mozna zdobyc jakies?
Były pracownik 2016-11-19 18:49:06
Nasz kierownik wojtek z szlifierek ma swoich pupili a reszty ludzi nie szanuje. Ta ruda ku°°°°°wa szuka przyjaciół bo na miescie nikogo nie ma. Pracownikow traktują jak przedmioty. Mając umowe o pracę jesteś nikim. Brygadzista chodzi wiecznie nawalony na co nie reaguje kierownictwo. Brak zasad BHP. Brygadzista slepy jak nietoperz. Zarobki jak w obozie koncentracyjnym. Nie polecam
XXX 2016-11-27 20:42:19
Ogółem nie polecam. Płacą grosze a wymagają cudów. Chyba że chcesz zostać brygadzistką to należy podlizywać się w/w kierownikowi z wiertarek panu W. On tylko lubi ludzi którzy mu wchodzą w du..e. Atmosfera beznadziejna zero organizacji każdy robi co chce brygadziści jak i sam kierownik nie mają pojęcia co robić. Większość pracuję tylko po to żeby przezimowac. Na wiosnę pewnie zostanie pan kierownik i jego przyd..upasy który potrafią na przerwie zwyzywac go od góry do dołu a pan kierownik w cieszy się że ma przyjaciół.
Zostaw swoją opinię o BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa - Gronowo Górne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa