Stacja Kontroli Pojazdów LESZCZE Krzysztof Wawrzyniak

Łęczyca

Opinie o Stacja Kontroli Pojazdów LESZCZE Krzysztof Wawrzyniak

qqqwdd 2016-02-23 16:38:38
Niekompetentna obsługa. Za wymianę części o wartości 20 zł zażądał 500 zł (twierdząc, że jest to cena za poszukiwanie usterki, które trwało ponad 8 godzin)- nie polecam, wręcz odradzam- tylko czeka, żeby wyłudzić od klienta pieniądze
LESZCZ 2016-10-11 09:05:57
Mam to samo wrażenie . Jeżeli nie znasz się na samochodach to tam nie jedź. Obsługa wiecznie kręci nosem, robią łaskę, że muszą coś zrobić, a koszty napraw jak w salonie. Ceny generalnie z kosmosu - właściciel zna się na rzeczy - auta, ale na biznesie chyba nie bo nowych klientów traktuje jak dojne krowy. Raz tam coś zrobiłem i więcej tam nie pojadę.
Roooo 2016-12-31 10:52:43
Nie polecam juz chyba lepiej podjechac do ASO a dlaczego juz wyjasniam,ustalilem z facetem kwote za usluge a jak przyszlo do placenia kwota urosla do cen serwisow ASO I jakies glupie tlumaczenie przy tym towarzyszylo heh ja juz tam nie pojade to pewne na BANK
Zreszta jadac tam mozna zauwazyc ze mechanik sie nudzi wiec sama mysl sie nasuwa ze jednak wszyscy omijaja ten ,,zaklad" hmm...ja nie wiedzialem I pojechalem
NIE PECAM!!!!!!!!!!!!
Raz bylem 2017-01-11 14:41:42
Potwierdzam opinie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z takim ala szefem tylko patrzy zeby kogos na kase wywalic za maly problem dolicza jak w ASO i wymysla rzeczy do wymiany ktore nie sa wadliwe
Zostaw swoją opinię o Stacja Kontroli Pojazdów LESZCZE Krzysztof Wawrzyniak - Łęczyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Kontroli Pojazdów LESZCZE Krzysztof Wawrzyniak