Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WELLBUD Jacek Obłąk

Myślenice

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WELLBUD Jacek Obłąk

Nikt Ważny 2016-05-23 23:07
Zarobki bardzo słabe. Bardzo wielkie wymagania. Właściciela cechuje chęć zysku za wszelką cenę, brak kultury, chęć wykorzystania innych, gburowatość, oraz oszczędność na tym na czym nie wolno oszczędzać. Brak porozumienia oraz kłótnie na porządku dziennym. Chamstwo. Nie polecam tej firmy. Z klientów zdzierają pieniądze a pracowników pozbawiają cierpliwości oraz wiary w swoją pracę oraz jak wspomniałem marne płace.
Była pracownica 2017-02-10 15:35
Nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego! Istny horror. Właściciel firmy pragnie jak największego zysku jednocześnie nie chcąc nic inwestować w firmę - ani pieniędzy, ani czasu, ani pracy. Pieniądze dla tego pana są na pierwszym miejscu, a życie i zdrowie pracownika stoją na ostatnim!
Oszukany 2017-06-16 17:11
Na wstępie właściciel obiecuje złote góry, zarobki od których głowa boli, po czym okazuje się, że chce dać umowę na 700 zł, plus odpowiedzialność za auto ( nie wspomnę w jakim stanie..), OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! Chciwość, chamstwo, kłamstwa - oto co cechuje pana J.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WELLBUD Jacek Obłąk - Myślenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WELLBUD Jacek Obłąk