Opinie o Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud w Myślenice

Grzegirz Nowy wpis

Firma dramat, nie polecam, na serwis do dzrwi czekam już 3 miesiące, okazuje się że najprawdopodobniej nie mają swojego serwisu jak i montażu, a zupełnie co innego mówią przy zakupie drzwi, właściciel mało sympatyczny, teraz to żałuję że u nich kupiłem drzwi

Czy pracownicy Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Magda Nowy wpis

Napiszcie jakie są plusy w firmie! Bo nie wiem czy się zdecydować...

Oszukany Nowy wpis

Na wstępie właściciel obiecuje złote góry, zarobki od których głowa boli, po czym okazuje się, że chce dać umowę na (usunięte przez administratora)zł, plus odpowiedzialność za auto ( nie wspomnę w jakim stanie..),(usunięte przez administratora)

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Nikt Ważny

Zarobki bardzo słabe. Bardzo wielkie wymagania. Właściciela cechuje chęć zysku za wszelką cenę, brak kultury, chęć wykorzystania innych, (usunięte przez administratora), oraz oszczędność na tym na czym nie wolno oszczędzać. Brak porozumienia oraz kłótnie na porządku dziennym. (usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy. Z klientów zdzierają pieniądze a pracowników pozbawiają cierpliwości oraz wiary w swoją pracę oraz jak wspomniałem marne płace.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud - Myślenice

• Jak się pracuje w Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud?

Jacek Obłąk Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Wellbud
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 58
    32-400 Myślenice