MD BAUMANAGEMENT GMBH

München

Opinie o MD BAUMANAGEMENT GMBH

jan 2015-02-27 16:25
Trzymajcie się z daleka od tej firmy, przysyłają umowę mailem do przeczytania, a na miejscu okazuje się że nie jest tak jak piszą, z gory płaci sie za mieszkane wszystkie formalności zalatwiasz sam, UWAGA NA TĄ FIRMĘ DAJCIE SOBIE SPOKÓJ.............
Leo 2015-02-27 16:30
oczywiście jak włacicielem jest Polak to nic dobrego, dzwonił do mnie dobrze że nie pojechałem
aaa1407 2015-10-06 12:06
Witam janie -ufsn czy mozna wiecej informacji na ten temat
ernest 2016-04-19 21:27
Może beda poszukiwać kogoś do Niemiec na budowy, zawsze rekrutowali wiec podejrzewam,że i teraz też.
edzio 2017-02-20 00:10
Dziad i tyle . Nie wypłaca W Polsce się więcej zarobi to się zastanówcie . Pracowałem tam i żałuję
Jack 2017-04-05 08:25
Firma dno.. wszystkie formalności załatwiasz sam praca przy dociepleniach garaży a nie jak piszą w ofercie przy remontach ... wypłaty bardzo słabe , godziny obicinane przez szefa który jest NAJWIĘKSZYM chamem jakiego w życiu spotkałem.Po odejsciu z firmy nadgodziny przepadły . Szczerze nie polecam i odradzam pracy w tej firmie.
Marek 2017-06-16 17:37
Pracowalem tam przez 5 lat i gdybym nie wrocil do polski z powodow rodzinnych chetnie bym tam zostal.
Wyplaty byly zawsze na czas i dla nierobow czy zuli nie ma tam miejsca., to FAKT.
Marek 2017-06-16 17:42
Chyba ciebie pamietam, Edzio.
Byles zamieszany w kradzieze maszyn w tej firmie, czy to tylko zbieg okolicznosci ze twoj Nick jest tak podobny do imienia Edward :)
Marek 2017-06-16 17:47
Dla "Cyganerii Nowoczesnej Europy" nigdzie nie bedzie wygodnie i wystarczajaco dobrze.
Łukasz 2017-06-22 09:57
Pracuję w tej firmie od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do terminów i wysokości wypłat. Nadgodziny i urlopy też bez zastrzeżeń.
Grzegorz 2017-06-22 19:00
Też jestem zatrudniony w MD Baumanagement i mogę tylko potwierdzić opinię Marka i Łukasza, wypłaty terminowe i nadgodziny zawsze wypłacane bez zastrzeżeń. Mieliśmy do tej pory kilku nowych cwaniaków którzy uważali się za lepszych od reszty załogi, ale cóż tacy nigdzie nie znajdą wystarczająco dobrych warunków pracy.
Grzegorz 2017-06-22 19:05
Cześć Edward,

Nadal znajdujesz przypadkowo maszyny z Hilti pozostawione przez innych na budowie?
Pozdrawiam Grzegorz
Zostaw swoją opinię o MD BAUMANAGEMENT GMBH - München
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD BAUMANAGEMENT GMBH