Opinie o MD BAUMANAGEMENT GMBH w Sulzemoos

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MD BAUMANAGEMENT GMBH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MD BAUMANAGEMENT GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MD BAUMANAGEMENT GMBH w Sulzemoos

BM Nowy wpis

Firma w porządku i szef także, inni pracownicy niczego sobie, zapewniają super narzędzia oraz raz w roku całodniowe bezpłatne szkolenie BHP oraz obsługi narzędzi w Hilti. Faktycznie dużo tutaj na portalu negatywnych opinii innych osób o tym pracodawcy, jest to nieuczciwe i mocno krzywdzące ponieważ mi pracowało sie tam naprawde dobrze. Zjechałem do kraju na stałe. Firma naprawdę w porządku.

Były Nowy wpis

Zaskoczony jestem poziomem wypowiedzi na tym portalu i kultury własnej niektórych osób tutaj. Kto jak kto, ale w MD przepracowałem trochę i dobrze mi się wiodło, zmieniłem branżę i miejscowość. Nasi rodacy na obczyźnie, jak da się tutaj niestety w niektórych opiniach zauważyć, próbują się zemścić i w podły sposób o byłych kolegach i kierownictwie firmy wypisując kłamstwa. Jak to pisał kiedyś poeta: Mądry tego nie będzie czytał, a głupi pomyśli, że to prawda. Szanuj szefa swojego bo możesz mieć gorszego. Pozdrawiam PS. Dziwi mnie, że administratorzy tego portalu pozwalają tutaj na takie rzeczy. No coż, w sieci prawda i kłamstwo mają taką samą wagę.

Uczciwa opinia Nowy wpis

Najgorszy szef jakiego można sobie wyobrazić, egoista i (usunięte przez administratora), ludzią robi afery że ciągle roboty za mało zrobionej, knuje między pracownikami, lubi (usunięte przez administratora) takich jak pan Garaso* którzy podpierdala*ą kolegów z pracy co oni sądzą o nim i o firmie, później się mści robiąc pod górkę z urlopami. Wynajmuje podwykonawców A później im nie płaci za wykonaną pracę... Kiedyś podobno nawet dostał wpierdo* u siebie pod domem bo ludzią którzy od niego odeszli nie chciał zapłacić ( kasę ponoć oddał w zębach). A każdy kto wystawia o firmie pozytywną opinie robi to ponieważ ten pseudo szef prosi ich o to w zamian za podpisanie urlopu w terminie jaki wybrał pracownik( wiem bo też mnie tak przekupywał) na końcu naszej współpracy i tak mnie (usunięte przez administratora) jak każdego innego kto kończy tam tą żałosną pracę.... Sama praca jest przy wełnie którą każdy pracownik żre każdego dnia i nią później sra. Jeżeli ktoś naprawdę jest chętny podjęcia tam pracy niech lepiej sobie uczepi kule u nogi, bo mając takiego szefa to to samo A nawet gorzej. Pozdrawiam każdego uczciwego

Gorol

Hejka, pracuje się tutaj fajnie i roboty nie brakuje. Chłopy w robocie tez są OK.

Irena Nowy wpis
@Gorol

Hej, bardzo się cieszę, że fajnie Ci się pracuje w MD BAUMANAGEMENT GMBH. Może dodasz jeszcze coś na ten temat? Jak oceniasz poszczególne warunki zatrudnienia w firmie? Chodzi mi głównie o wynagrodzenie oraz o możliwości awansu czy rozwoju.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MD BAUMANAGEMENT GMBH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Darek

Koledzy, panie w biurze i szef w porządku. Zmieniłem kompletnie branże inaczej na pewno bym tutaj pracował.

Gabl

Wyplaty zawsze terminowe, atmosfera w pracy jest w porzadku.

Jola

@Edward coś się tutaj ruszyło - mówisz o forum, czy o samym miejscu pracy?

Edward
@Jola

Miałem na myśli forum, o moim byłym miejscu pracy już napisałem. Polecam jako solidną i o fajnej atmosferze pracy firmę. Pozdrawiam.

Edward

cos sie tutaj ruszylo :) Firma jest w porzadku, potwierdzam.

Pensje i dodatki za nadgodziny wyplacane są na czas, urlopy przyznawane według umów zbiorowych. Fajna załoga i bezproblemowe kontakty z szefem i biurem. W pierwszych miesiącach mieszkałem w firmowym apartemancie zanim znalazłem sobie mieszkanie w Monachium.

Piotrek

Fajna i solidna firma.

Janek

Jest tam fajnie i panuje dobra atmosfera pracy. Cool ????

Elżbieta

Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w MD BAUMANAGEMENT GMBH. Czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? @Augustiner, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? W Internecie nie znalazłam informacji o tym, że MD BAUMANAGEMENT GMBH miałoby ogłosić swoją upadłość. Skąd takie podejrzenie?

Gutek

Skąd takie podejrzenia? Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum.

Elżbieta

@Mr.X, dziękuję za Twoją odpowiedź. Rozumiem, że wciąż pracujesz w MD BAUMANAGEMENT GMBH, tak? Prosiłabym o kulturalne wyrażanie się na forum. @XX Dogos, a czy Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w MD BAUMANAGEMENT GMBH? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Elżbieta

@Wolny elektron, a Ty pracowałeś czy wciąż pracujesz w MD BAUMANAGEMENT GMBH? Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? Co twoim zdaniem jest największym plusem pracy w tym miejscu? @Waldi, a czy mógłbyś napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy pracownikom przysługują na przykład jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Pracowalem tam przez 5 lat i gdybym nie wrocil do polski z powodow rodzinnych chetnie bym tam zostal. Wyplaty byly zawsze na czas i dla nierobow czy zuli nie ma tam miejsca., to FAKT.

@Marek

Grzegorz

Też jestem zatrudniony w MD Baumanagement i mogę tylko potwierdzić opinię Marka i Łukasza, wypłaty terminowe i nadgodziny zawsze wypłacane bez zastrzeżeń. Mieliśmy do tej pory kilku nowych cwaniaków którzy uważali się za lepszych od reszty załogi, ale cóż tacy nigdzie nie znajdą wystarczająco dobrych warunków pracy.

Joanna

Witaj Grzegorz, moglbys rowniez napisac swoja opinie :) podrawiam Joanna

@Grzegorz

Wlasnie

;)

Firma z roku na rok jest coraz lepsza.. pracujemy fajnym sprzętem i stawki idą w gore. Negatywne opinie są od ludzi którym szef nie pozwolił na pijaństwo w pracy. Obecnie potrzebujemy pracowników. Pozdrawiam wszystkich ;)

@;)

Ktos

OMG. Brak organizacj, Chaos wystepuja w kazdej firmie i nie wazne czy to Polak lub innego pochodzenia szef.Wystsrcza sczere checi do pracy i problem rozwiazany. Wiec kochani panowi ewentualnie panie jesli praca w tej firmie nie odpowiada szukac w innych firmach!! Jedna tylko powiem nie bedzie lekko, Nirmcy to nie przedszkole. Pozdrawiam

@Ktos

Tez tak uwazam

Waldi

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. To nie bierze się z powietrza, więc szanujmy jesli pracujemy w dobrej firmie!!!

Timur

Też tak uważam.

Kola
@Waldi

Tez sie zgadzam, reszta to durna pisanina.

Cielski

Macie rację

jestem tez takiego zdania

Zostaw merytoryczną opinię o MD BAUMANAGEMENT GMBH - Sulzemoos

• Jak się pracuje w MD BAUMANAGEMENT GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy MD BAUMANAGEMENT GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD BAUMANAGEMENT GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MD BAUMANAGEMENT GMBH