1000ideas creative agency

Kraków

Opinie o 1000ideas creative agency

były pracownik 2016-05-28 10:38
Fajnie, że wszystkie poprzednie opinie zostały wyczyszczone przed administratorów portalu - czyżby na prośbę właścicieli tej wspaniałej firmy?
były pracownik 2016-06-19 16:02
powtórzę jeszcze raz: klepanie banerów internetowych i to na podstawie gotowych już projektów. lepiej szukać czegoś innego.
P. 2016-08-24 13:15
Klepanie banerów to było tylko dla ludzi, którzy przychodzą twierdząc, że "są programistami", w rzeczywistości nic nie umiejąc. Pracowałem wiele lat, przeszedłem wiele projektów, miałem możliwość nauczyć się nowych rzeczy, do których w korpo i firmach typu "wycisnąć ile się da" by mnie nikt nie popchnął. Pracowałem też tam z programistami, którzy wzajemnie sobie doradzali i "programistami", którzy w mojej ocenie powinni wylecieć na miejscu (jednak dostawali szansę na poprawę). Przez zespół przewinęło sie dużo ludzi, ci co cwaniaczyli i nie pasowali na szczęście nas pożegnali, robiąc miejsce dla wartościowych i wesołych osobników, dzięki czemu zespół stał sie zgrany i przyjemnie było przychodzić. To był wartościowy przystanek w mojej karierze, niestety czas juz coś zmienić i ruszyć dalej. Dzięki!
smutek 2016-09-20 12:38
synu, chyba ktoś Ci posmarował za tą opinię
d 2016-10-21 20:34
Widzę, że Ty też klepałeś "banerki" bo atmosfera i praca w tej firmie to przyjemność :)
Max 2017-06-22 23:24
Warto zwrócić uwagę na nazwę firmy: 1000 ideas, a nie 1000 narzekań. To właśnie jest opisem ludzi, które zostają pracować w firmie.

To nie jest firma dla osób, które nie mają inicjatywy i nie chcą rozwijać się, to jest firma dla osób, które szukają i korzystają z możliwości.

W tej firmie każdy pracownik ma wybór: klepać coś z 9 do 17 lub zaproponować ciekawy projekt żeby dalej pracować nad tym.

Bardzo prosty przykład jak z klepania zrobić coś większego: online marketplace, dać klientam możliwość edycji tych bannerów na stronie i sprzedawać gotowe kreacji na bazie poprzednich projektów.

Wszystko zależy od osoby i od inicjatywy, zespól jest otwarty i zawsze jest w stanie pomóc, rozjaśnić coś lub nauczyć czegoś.

Pracuję programistą w firmie, chętnie zapraszam do rekrutacji osób szukających wyzwań i rozwoju.
A. 2017-07-18 10:12
Czasami pracuję w tej agencji jako grafik freelancer i bardzo chwalę sobie tą współpracę. Zlecenia są różne, ale można się z nimi spokojnie dogadać. To chyba najbardziej zorganizowana agencja jaką spotkałam, a to przy pracy zdalnej ogromny plus.
Zostaw swoją opinię o 1000ideas creative agency - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1000ideas creative agency