Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

zdegustowany

jak masz pracę to nie idź, wykorzystają Ciebie i pozbędą sie przy pierwszej lepszej sposobności... to tylko w opisie firmy i rozmowach wstępnych tak pięknie wygląda ale w praktyce(usunięte przez administratora)

krzysiek

witam o kurcze po przeczytaniu kilku stron nawet na rozmowy nie idę, życzę wszystkim najlepszego tym co pracują i tym co nie świadczą usług dla tej firmy . serio najlepszego. i brawo nick taki jeden widze , że na etacie w firmie jesteś u u grubo. żegnam ale miło spotkać tyle prowokacji jestem pod dużym wrażeniem.

tak

? - 2013-09-23 22:38:36 Witam, Czytam i czytam i nie wiem co myśleć? Wiem że zawsze prawda jest gdzieś pośrodku. Dostałem propozycję rozmowy o pracę w tej firmie. Po tych wszystkich informacjach trochę mam obawy. Mam też sporo do stracenia więc tym bardziej mnie to interesuje. Nie jest to może wielka fucha ale zawsze....Może trochę więcej szczegółów jak to wszystko działa i czy faktycznie jak piszecie jest ......tak fajnie. Z góry dzięki.moim zdaniem jeśli masz pracę dość sensowną i stabilną, zdecydowanie nie kombinuj z COMPLEXEM, czy IBS-em te spółki w miarę znam jedno (COMPLEX)(usunięte przez administratora) odradzam.

?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dede reporter

Witam! Mam nadzieję, że mi pomożecie i odpowiecie na kilka pytań związanych z firmą i agencją Biznes Partner. Mam jechać na rozmowę o pracę w Waszej firmie, własnie poprzez tę agencję. Przez telefon miła pani mówiła, że praca jest na dwie zmiany przy pakowaniu łożysk, weekendy wolne, na umowę zlecenie itd. Czy to w miarę rzetelna agencja pracy? pracował ktoś przez nią w Complexie i mógłby się wypowiedzieć?(usunięte przez administratora) . Będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam!

Dave

czy dobra firma ? wejdź na wyniki Complexu i wyszukaj IBS dowiesz się, że to jedna ze spółek dochodowych (między innymi CX Finanse - rachunkowość) IBS - firma żerująca na handlowcach (koniec podpowiedzi)

mix

Tam każdy znika kiedy robi się niewygodny, nieprzydatny lub jak to twierdzą wypala zawodowo.

nowy

co to za system kontroli proponują mi pracę w IBS w sprzedaży i obiecali auta ale nic nie mówili o jakiejś kontroli o co chodzi ? przy okazji ta spółka IBS to co to za firma dobra czy nie coś wiecie zastanawiam się nad zmianą pracy

Maksiu

Wracając do opinii o firmie. Pracowałem w CX ok. 4 lata. Uważam, że praca w GK Complex jest bardzo... różna. Wszystko zależy od tego w której spółce zależnej i na jakim stanowisku się pracuje. Moje doświadczenia są raczej przyjemne. Praca w GK naprawdę sporo mnie nauczyła i trzeba przyznać, że odchodząc na pewno byłem lepszym pracownikiem. Cały czas wykorzystuję umiejętności, które tam nabyłem, chociaż było to już jakiś czas temu. W ostatnim czasie słyszałem, że nie dzieje się tam najlepiej, ale to już nie mnie oceniać. Podsumowując - jeśli zastanawiasz się nad pracą w CX, to uważam, że warto dać im szanse. Jednak nie jest to propozycja dla osób o słabych nerwach.

Pirx

"Prezes ktory zaczynal jako magazynier"-juz ktorys raz piszesz o tym na forum, odnosze wrazenie, ze z lekka nuta zawisci. Mozesz to rozwinac?

Fist

A moze tak zamiast obrzucac sie inwektywami, ktos kumaty napisalby cos o ludziach ze starej gwardii CX, ktorzy jeszcze sie tam utrzymuja? Chodzi mi o tych, ktorych i ja moge pamietac sprzed powiedzmy ca 7 lat. Kto sie wybil, kto awansowal i czy sie zmienil (na korzysc lub odwrotnie). Da ktos rade?

Zainteresowany - 2013-07-20 18:55:50 Witam, Chce złożyć dokumenty aplikacyjne do firmy Complex na stanowisko związane z pracą asystenta zarządu. Czytam Wasze negatywne opinie i zastanawiam sie czy warto. Moze ktoś wie jak wyglada rozmowa rekrutacyjna w Complexie? Jak postrzegacie prezesa i współpracę z nim? Dziękuję za pomoc.Jeżeli ktoś nie chciałby wypowiadać sie na forum proszę o wiadomość na adres mailowy: dokumentycx@gmail.com Dziękuję.

Czytelniczka:)

Bez przesady. Ostatnio wypłatę dostałam na czas.

fabio

dzięki ale kilka postów niżej napisane, że są opóźnienia dlatego pytałem a teraz mam dwie sprzeczne opinie pomyślę sobie, jeśli płacą jak piszesz to po co piszą tu niektórzy brednie, kłamią by sobie humor poprawić, dziwne układy

inny

Płacą płacą,ale trzeba (usunięte przez administratora) każdego dnia. Z drugiej strony chyba właśnie takie firmy są skazane na sukces

fabio

Czy to prawda, że są tu zaległości w pensjach, jestem zainteresowany pracą w IBS od windykacji podobno tez nie płacą czy to prawda ?

NOWY

BANIECZKE CZEGO NIE ŁAPIĘ PRZYCHODU, DOCHODU, I JAK Z TYMI WYPŁATAMI SĄ NA CZAS I CZY SENSOWNA JEST TA PRACA; Z FORUM TO KIEPSKO TO WYGLĄDA

były

NOWY - 2013-06-28 11:46:31 Takie pytanie czy w IBS-ie sa zaległości w pensjach kiedyś słyszałem, a podobno robia nabór na handlowców i niewiem czy się zgłaszać. Proszę o sensowne i prawdziwe odpowiedzi.IBS - banieczke do przodu w tym roku, fajnie zarabiają, fajnie ... na firmach zależnych :)

NOWY

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042