Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

ktos

Zadłużenie co raz większe Chińczycy nie chcą wysyłać towaru , zwalniają pracowników i to tych kluczowych.

Zgaga

Bez przesady. Mają kłopoty finansowe, nie płacą itd. Ale nie jest to taka zła firma. Do 2011 i początku 2012 mogę powiedzieć, że ciężko było znaleźć lepszego pracodawcę w Łodzi. Pracowałam ciężko, ale się wiele nauczyłam. I pensja też była niezła. Mówiło się, że jak ktoś dał radę w complexie to wszędzie sobie poradzi. Ciężkie czasy się skończą i znowu to będzie niezła firma. Fakt teraz jest nieciekawie, ale może to minie. O ile będą mieli towar na sezon. A nie pół roku po sezonie.

Obserwator
@Zgaga

Teraz jest bardzo nieciekawie. Pracownicy są juz zrezygnowani. Ponieważ co mogą zrobić, znów błagać o towar PM-ema. Sprawa płatności ciągnie się od dwóch lat i nie widać prostej. Niech odejdzie kilka osób ze sprzedaży Hl i HZW i będzie klapa.

vanished

serdecznie polecam, firma na medal. Proszę jak ładnie posprzątane niewygodne posty:)

zterroryzowany

Piszcie co chcecie, a ja powiem tak z gorszą firmą nie.miałem doczynienia i chyba nie ma już gorszych

logo firmy Serwisant rowerowy
zmotywowany

o to komuś wypłacili pensje i jeszcze premie? to się nazywa fair play!!!!!!!!!!!!!1

były
@zmotywowany

Ja tam narzekać nie mogę, wszystko było ok, kasa na czas zawsze, sporo się nauczyłem. Trochę za duży chaos czasami, ale można było przeżyć. Teraz mam prawie 2 razy większą kasę, ale to był ciekawy okres w moim życiu.

bosko jak wyplate w ratach placa ,a premie na koniec miesiaca (usunięte przez administratora)

zmotywowany

jest bosko!

hebzi

Ba firma super nie ma jak poranne zebrania(usunięte przez administratora)

ZART

DAWNO SIE TAK NIE UBAWILEM HAHAHAHAHAHAHHAHAH, super W BALONA ROBIA, ZABIERAJA PREMIE, ZMIENIAJA SYTEMY. CHYBA NIKT SIE NIE ZGLASZA NA ROMZMOWY

vanished

super firma, polecam

zygiii

to po jest to forum

genitalia

chyba wyspę zatopiło we lzach zarządu cx , (usunięte przez administratora)

krecha

Faktycznie nic w tym złego nie było tylko można się było usmiać bo polityka tej firmy jest działaj tak aby wszystko było na terminie (na kreche inaczej)

satyryk

a co w complexie słychać nadal w plecy ponad 15000 000 usd ???????????:(:(:(

hehe

Gps

hecht

Ciekawe czemu ktoś usuwa te wpisy? Czy to nie wydaje się Wam podejrzane??

wystraszony
@hecht

ktoś nas namierza

namierzanie
@wystraszony

pi pii piii piiiiiiiiiiii trafiony zatopiony buahaha

jaja dyktatora

Pewnie wkrótce będzie rekrutacja do hr komedia

zachwycona

super praca, super ludzie wszystko super i kasa wielka ze nie wiem na co wydawac :D

strusie jądra

haha nie martwcie się nikt was nie zatrudni... nie ma kto przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych - cały dzial HR został zwolniony

wesołek
@strusie jądra

buahaha

Obserwator
@strusie jądra

no to rewelacja

jaja jak berety

jeśli chcesz poczuć jak to jest zostać zrobionym w balona w biały dzień to firma stoi otworem dla takich naiwniaków.... a potem będziesz siedzieć z ręka w nocniku i ani odejść bo staż trochę krótki ani zostać bo każdy dzień tu to jakas kpina... aha i premii nie ma, wody nie ma... ludzie to wszystko prawda LOL nie wiadomo czy smiac się czy płakać...

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A