Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

ktosik

Rysio???

will

Czy to prawda, że Piękny Rysio Bo. powrócił?

sesek

Hahahaha, a swoją drogą To nie jest śmieszne, trzeba współczuć ludziom, którzy tam zostali i borykają się z codziennymi spotkaniami w salkach i standardami.

Esek

:) zadać trzeba tu pytanie czy ludzie odchodzą sami i czy są zwalniani ? Bo z tego co wiem to ostatnio praktycznie wszyscy rozstali się z firma nie z własnej woli czyli zostali ZWOLNIENI gdyż byli mało efektywni a ich umiejętności nie dawały firmie żadnych korzyści.

Taki Jeden
@Esek

Dziwna firma, jeśli rzesze ludzi, które się przez nią przewinęły, nie dają jaj korzyści... Ludzie są zwalniani, bo sobie już odpuszczają. Sami boją się zwolnić. Jedną z cech tej firmy jest bycie emocjonalną pijawką. Słynna metoda KIJA i marchewki.. Z tym, że marchewka jakoś ZAWSZE majaczyła jedynie na horyzoncie, a kij często się czuło na plecach... :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Weteran

Jak tak czytam to forum to zadaje sobie pytanie kto tam bedzie pracowac i kto bedzie chodzil na rozmowy do wirtualnego Hr . A kontenery wchodza czy kasy brak na towar???

maniek

kto to jest Sucha??

Anty-Mag

Sucha sama roboty szuka. Dajcie jej spokój bo i tak ledwo dyszy. Ważne że na magazyn nie schodzi i się w pracę nie wtrąca. A słów wyżej wymienionego pana i tak nikt nie traktuje poważnie. Najlepiej życie w firmie widać na naszych stronach internetowych Żyjemy jeszcze informacjami sprzed Świąt Bożego Narodzenia. 100 lat za konkurencją...

musi być niezła skoro ma takie plecy hahahahahahahahaha

Mag

Ruta jak wykasowała z magazynu Mo..i Ro... to wszystko w Strykowie się zmieniło takiego bałaganu nie było chyba nigdy chaos przy tym co się dzieję teraz to nic . Jeszcze miesiąc i sama będzie zapie.. ze swoim kierownikiem bo nikogo tam nie będzie już nie ma ale to nie koniec :) Jak to A.M powiedział trafił się fachowiec którego tu nie było to Panie zobaczymy drugi twój upadek w tak małym okresie i to tylko zasługa Twoja i twojego fachowca z Ży..

Erni
@Mag

Tak wykasowała,a następca Mo.. ma takie pojęcie o pracy na magazynie jak i jego przełożona. Nikt z nimi nie chce pracować i ludzie z magazynu pouciekali. Tak samo było podczas przejęcia towar Komputronika. Najlepsi z magazynu odeszli, ściągneli nowych i wiadomo jak się skończyło.

NIE POLECAM TEGO HOLDINGU (usunięte przez administratora) PATRZĄ TYLKO JAK ZABRAĆ ALBO URWAĆ PREMIĘ

sprawiedliwy gosciu

luknijcie na bearingneta tam się prawdy dowieta

szarak

Przestancie pisac negatywne opinie, bo przez was pozostale ludki w compleksie nue moga znalezc sobie dobrej pracy.Pracodawcy tez czytaja goworka. I jak wida ze piszecie zaraz padnie czy marna kasa, to rozmawiaja z nami inaczej. Rozmawialam z kilkoma osobami ze spolek cor ek i tam tez poszukujacy prace maja podobna sytuacje. Dajcie pozostaly. Szanse. Na znalezienie normalnej pracy.

szarak

łubu dubu

tak trzeba wierzyc a wiara nas uzdrowi i uśmierzy głód nasz i naszych dzieci!

Zgaga

Ale się czepiacie. Jak to ktoś pisał El Prezeso ma głowę na karku i poradzi sobie. Myślę, że tak duże firmy nie kończą się. A po burzy nastanie dzień;). Jak ktoś to przetrwa to możebyć później zadowolony. Pozdrawiam wytrwałych

jasny gwint
@Zgaga

Tak tak "...może być później zadowolony..." a czy ososba pod pseudonimem Zgaga widziala skecz KMN - "Panie Majster"? Nie? to polecam :) "BEDZIE PAN ZADOWOLONY..."

zygi

Uważam że Complex to wciąż dobry pracodawca. Zawsze pracownicy byli traktowani dobrze handlowcy mieli najnowsze samochody i sprzęt (telefony,kompy). Ci którzy wystawiają tu negatywy pamiętają bardzo dobrze te czasy. Obecnie sytuacja jest trochę gorsza ale to jest niestety wynik iż w holdingu jest kilka gorszych spółek głównie dawnych państwówek które dołują wyniki całości. Spółki handlowe trzymają się całkiem dobrze i holują resztę (widać to w wynikach skonsolidowanych).

żygi
@zygi

no jasne swietnie maja się wszystkie spółki zwłaszcza te hołdowane IQ, SA... ale pierdoly ktoś tu opowiada, czy jestes PR'u czy zarząd mu kazal? Te cale wyniki widoczne w mailach to jakas sciema, nie wiem kto to liczy, a zresztą jak spolki "panstwowki" maja się podnieść jak zabiera im się kase na utrzymanie innych spolek? Może jakby te "holowane" spolki ktoś zostawil w spokoju i pozwolil im kupować towar za pieniądze ze sprzedaży to nie trzeba było ich "holować", no wspaniala firm wspaniala Zygi, zal czytac co za pierdoły piszesz.... a dlaczego holding ma teraz gorszy czas dlaczego? Kiedys się zadluzyl a teraz dlugi trzeba splacic i co , zabiera ludziom pensje żeby splacic raty!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM= NIE PRZYCHODZCIE TU!!!!!

tatatata
@zygi

ludzie co się czepiacie przecież to taka strategia, żeby wstać, trzeba upaść, teraz lecimy ale jak wstaniemy to(usunięte przez administratora) wszystkie gazele biznesu, diamenty forbesa i inne zwierzaki z piskiem uciekną przed nami

obserwator
@tatatata

Stary co ty brałeś!!! Ja chce to samo. Piszesz jak byś wypalił 1kg trawy. Stary daj info co to było, to może też tak napiszę jak ty.

tatatata
@obserwator

to po prostu wiara w Nieomylnego, ona mnie przepełnia kieruje, każdą myślą i działaniem, Ty chyba nie zwątpiłeś Przyjacielu, musimy iść, za jego światłem, a karma się odwróci, los nam zwróci co zabrał, i nastanie COMPLEX o wielki Nieomylny jestem z Tobą i będę bo wierzę, a Wy ludzie, wiara czyni cuda, wierzcie w Indiach mnich żył bez jedzenia 4 miesiące żył wiarą, po prostu wierzył; My powinniśmy tak samo

A jak jest na magazynie w Strykowie? Podobno szukają ludzi. Jakie są tam zarobki i socjal?

Hary
@Zainteresowany

Odradzam.Chyba że jesteś w dużej potrzebie. Część ludzi już uciekła a reszta się szykuje do zmiany pracy. Magazyn mimo nowoczesnych narzędzi zapuszczony. Bałagan i brak organizacji czegokolwiek. Ogólny brak kasy na wszystko. Nikt nic nie wie. Socjal na minimalnym poziomie. Płace poniżej średniej w okolicy. Jeżeli jesteś dobry(doświadczenie) spróbuj zdobyć pracę w magazynie Hellmana.

extrajest

brak pensji to kara za brak targetu także pracować pracować wyrobnicy.... a nie tu na forum przesiadujecie :D

Zgaga

Ech ta nomenklatura PM. Jacy tam PM. Za moich czasów był dział zakupów. Nigdy nie mogłam się przyzwyczaić do tych korporacyjnych zmian. W HL i dziale zakupów pracowali fajni ludzie. Co prawda o towar często się trzeba było prosić, zwłaszcza w marcu. A ktoś z kadry kierowniczej z dobrych czasów jeszcze został

Życzliwy
@Zgaga

Ostatnia odeszła dyrektor sprzedaży. Najpierw handlu wschód a potem całości. Nie chciała współpracować z komediantami z Zarządu. (usunięte przez administratora)

kali

jest posprzątane przez podstawionych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A