Opinie o Vermeiren w Trzebnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vermeiren. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vermeiren o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vermeiren w Trzebnica

Warchle team

Z tego co słyszałem kierownik robi zebrania na tematy jak dla dzieci z podstawówki. Kazał stać pracownikom do momentu aż się przyznają do pewnego czynu(chodzi o jakiś śmieszny napis który nikomu krzywdy nie robi). I tyle ile będą stali później mają zostać tyle po godzinach. Traktuje ich jak dzieci ale co się dziwić jak połowa nie wie jakie są ich obowiązki. Wymyślił liderów którzy na swoich zmianach jako problem traktują roładowujący się telefon. Nie wspominając o logistyku który zlecenia kierownicze ma chyba w toalecie. Pozdrawiam dział logistyczny.

@Krystyna

Tak, to prawda w tej firmie panuje (usunięte przez administratora) a pracownicy nie są równo traktowani. Tym powinna się zająć Inspekcja Pracy lub Tv Kierownicy Dyrektorzy nie reagują na tego typu zgłoszenia Stąd te ciągłe poszukiwania i nowe rekrutacje. To nie są lata 90 te

Szatan

W firmie gdzie się nie obejrzysz same krzyże wiszą a ludzie nie nawiacią grzmią. Pan Zenek J. co udaje elektryka przy montażu wózków jest kompletnie nie kompetentnym człowiekiem. Pytanie tkwi jakim cudem on tam jeszcze pracuje. Kierownik i osoby odpowiedzialne za produkcję nie mają zielonego pojęcia o swojej pracy biorąc wynagrodzenie. Firma ta żyje za PRL i nie zauważyła, że świat się zmienił. Zarobki: każdy zarabia tyle samo, jeden rok drugi 15 lat nie ma znaczenia. Tak jak doświadczenie jedna komunistyczna pensja. Właściciel (usunięte przez administratora) I to ma być

@Szatan

Dlaczego piszesz, że udaje? Nie ma odpowiednich kwalifikacji? Te osoby co pracują tak długi czas nie mają nawet dodatku stażowego?

Ufo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Kiedy zaczyna się sezon w vermeiren?kiedy zaczynają przyjmować na wiosne czy lato?

Przeczytałem o czym ostatnio pisaliście, i nie jestem pozytywnie nastawiony do pracy w firmie.. ale może w przypadku stanowiska młodszego inżyniera oprzyrządowania jest inaczej? Miał ktoś z was styczność z nim? Za dwa tygodnie dopiero kończy się rekrutacja, to trochę czasu do namysłu mi zostało. Podpowiecie czy warto? Ile netto firma oferuje? Piszą o szkoleniach itp, a nie wspomnieli nic o możliwości awansu. Jest ustalana ściezka kariery? Faktycznie pracownik ma tu dużą samodzielność, nikt szczególnie nad głową nie stoi? Jakieś dodatkowe pieniądze macie? Np. premie uznaniową czy okresową?

Warchle team

Łucja
@Warchle team

Często takie zebrania mają miejsce? I jak później są te nadgodziny to czy pracownicy mają za nie płacone, czy nie?

Krystyna
@Łucja

Wczoraj miało miejsce ponoć zebranie w kwestii (usunięte przez administratora) stosownego przez Paciuk team building... Okazało się że połączenie Paciuk plus Czopek najlepsi są właśnie oni. Posiadają wszystkie cechy wolicjonalne do tworzenia takiej atmosfery zaszczucia donoszenia i poganiania krzykiem wyzwiskami i czymkolwiek co zaniża samoocenę pracowników... Jednakże wszystko z aprobata kierowników.. No cóż więcej dodać

@Krystyna

czemu piszesz "ponoć" skoro deklarujesz się jako aktualna pracownica? to nie każdy może wziąć udział w takim spotkaniu jednak? kto na nim był teraz i czy poruszano jeszcze jakieś inne istotne kwestie?

Krystyna
@Aneta

Ponoć to tylko sformułowanie użyte jako przenośnia danej sytuacji wydarzenia które zostało czymś spowodowane. Po co aby wyjaśnić sprawę która ma miejsce od dawna i nikt nie zwraca na to uwagi że człowiek żyje w stresie musi się wspomagać tabletkami aby funkcjonować a Kierownicy polecają mu odwiedzić lekarza.. Tak to wygląda reasumując użyte słowo ponoć ma się do tego że odbyte zebranie Nijak ma się do napiętnowania zdarzeń wynikłych poprzez (usunięte przez administratora) używany przez (usunięte przez administratora) swoista kontrola jakości komunikacji brygadziści pracownicy jest w gestii kierwnictwa tylko jeśli jest przyzwlenie na taki proceder to są później tego skutki jedni odchodzą z pracy po cichu inni siedzą cicho a nieliczni to potępiają ale co moga skoro nie ma kolektywu a kierownik (usunięte przez administratora) udowadnia że mają do tego prawo skoro są najlepsi... Pytanie w czym do meritum kolejny temat zamieciony pod dywan brawo

Były pracownik Nowy wpis

Szatan

@Szatan

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Vermeiren? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zgłaszaliście to swoim przełożonym? Jakie są konkretne wymagania dla pracy sprzątaczek? Nikt nigdy z szefostwa nie widział, że Panie te nie wykonują swoich obowiązków?

Ula

Przeglądam wymagania ana stanowisko projektanta sprzętu rehabilitacyjnego, i jednym z nich jest — znajomość programów wspomagających projektowanie. Okej, ale o jakie programy chodzi konkretnie? Ktoś z zespołu jakoś bardziej szczegółowo przedstawi mi specyfikę pracy i ofertę? :) Coś na temat widełek i rotacji? Byłabym super wdzięczna. :)

Witam czy w firmie są wolne wakaty na stanowisko kierownicze?

Jaki jest styl zarządzania w Vermeiren?

Lidka

W jakim sensie? Nie robi onboardingu, czy robi, ale nieumiejętnie? Czy koleżeństwo zawodzi... Proponuję rozwinąć, bo z tak ogólnikowym stwierdzeniem nie wiadomo, co począć.

sowa

Czy aktualnie są jakieś oferty pracy na produkcję?

Roman
@sowa

Wcześniej wiedziałem że szukali pracownika montażu i operatora robota spawalniczego ale teraz nie ma nic aktualnego w sieci. Może popytaj bezpośrednio w kadrach w firmie. Ja też jestem zainteresowany pracą wiec jakbyś złapał info to daj znać.

Zofia

Macie info o pracy jako Przedstawiciel Handlowy? Właśnie trwa rekrutacja na to stanowisko. Czy podczas rekrutacji sa zadania sprawdzające znajomość angielskiego, bo w ogłoszeniu wymagają nawet C1? Albo może rozmowa jest w tym języku?

Ok

Jakie wynagrodzenia

Stiv
@Ok

Z sobotami 5000

@Stiv

Z dosłownie każdą? Tak dla pewności to ile tutaj wychodzi właśnie za taką jedną sobotę?

gość
@Stiv

gdzie niby tyle dają z sobotami?

Gabriela
@gość

A co, ty pracujesz tu i dostajesz mniej? Jakie w takim razie Ty masz zarobki i na jakim stanowisku żeby mieć pełne dane co do tego ile się tu zarabia..?

xxx
@Gabriela

4tys brutto bez sobot, po x czasie z maksymalna stawka.

@xxx

x czas? to długo czy zależy od człowieka? Czyli za wszystkie soboty na spokojnie jest 1 tys?

Miarka i latarka
@xxx

Macie się czym chwalić. Będziecie w banku i przykładowo chcecie duży kredyt bank pyta i sprawdza jaki macie dochód podstawowy,a wy z tekstem proszę Pani z sobotami 5000 tyś. mam :)) Bank powie nie interesują mnie wasze soboty,soboty są i nie ma,mnie interesuje podstawa. Ja w Bombardierze mam 8000 tyś.brutto a z waszymi sobotami to nie powiem ile mam bo wam kopary opadną.

x
@Miarka i latarka

Ja się niczym nie chwalę, bo to (usunięte przez administratora) pieniądze, a warunki jeszcze gorsze i sam stąd niedługo wybywam. Jedynie odpowiadam na pytanie, firma tak samo (usunięte przez administratora) i jak ktoś niżej napisał "na chwilę" ujdzie, ale na dłuższą metę unikałbym jak ognia. Możesz przepracować pół życia, traktują cię jak psa, a jak mają ochotę, to cię wywalą bez żadnych skrupułów pomimo tego, że masz umowę na stałe (zresztą jak w większości takich firmach). Co do tych śmiesznych sobót, nie zawsze są (też zależnie o którym zakładzie mowa łączna/wrocławska), więc na to bym tak nie patrzył.

Sławek

Praca tylko dla desperatów za minimum jakie można procownikowi dać. Jeśli szukacie czegoś tymczasowego polecam, jeśli chcecie wiązać przyszłość z tą firmą - unikać jak ognia. Ta firma niedługo sama upadnie przez zarząd.

@Sławek

No cóż. Stwierdzenie, że tylko dla desperatów nie brzmi zachęcająco. Piszesz, że na jakiś czas to niby polecasz. A ten "jakiś czas" to ile trwa tak właściwie co by człowiek się nie zasiedział?

Klient

Jako klient działu serwisowego firmy zostałam bardzo profesjonalnie i miło obsłużona, Pani która załatwiała moją sprawę przesympatyczna i kompetentna ( blondynka w krotkich włosach. Niestety Pani sekretarka niemiła, niesympatyczna i uważam że nie powinna pracować na takim stanowisku. Psuje wizerunek firmy.

Maja
@Klient

Szybko udało się załatwić daną sprawę czy długo czekałaś? :)

Agnieszka Agata

Dziękujemy firmie Wermeiren-Trzebnica za szybką i profesjonalną pomoc. Wózek elektryczny podopiecznej WTZ "Ostoja" Wrocław został uszkodzony, co spowodowało, że nasza uczestniczka nie może uczestniczyć w zajęciach. W ciągu 4 dni otrzymaliśmy nieodpłatnie potrzebną część, pomimo, że sprzęt jest już po okresie gwarancji. Dziękujemy za wsparcie i okazaną wrażliwość dla osób z niepełnosprawnościami. Agnieszka i Agata - WTZ "Ostoja" Wrocław

Kufry 1

Witam. Stawka spawacza od ilu się zaczyna i na ilu kończy?????

Putin
@Kufry 1

Najniższa krajowa,omijaj szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora)

Kufry 1

Witam . Stawka spawacza od ilu się zaczyna a na ilu kończy? ????

Łóżka

Ja zostałem wywalony niedawno po 2 tyg. Za pozwoleniem i propozycja brygadzisty poszedłem zapalić a chwile za mną wyszedł kierownik który odprowadził mnie do biura. Reszta już z górki.

@Łóżka

Ja również pracowałem na łóżkach, a bynajmniej miałem tam pracować a tam bywałem, brygadzista porażka, zachęcam do przeczytania mojego postu poniżej.

@Łóżka

Niezwykła prawda

Ziomuś trafiłeś na nie ten dział co nie trzeba,jak byś trafił na aluminium to byś robił do dnia dzisiejszego. Same pozytywy na tym dziale.

Bobi

Kowalczyk D. to bublarz.....

Dominik Kowalczyk
@Bobi

Misiu kolorowy, nie pracuje tam już od dobrych dwóch miesięcy, także możesz mnie cmoknąć w pompkę i weź się w końcu do roboty ????

Mateusz Cybulski
@Dominik Kowalczyk

Rozumiesz (usunięte przez administratora)że to nie ja dałem ten komentarz? Mam cię w (usunięte przez administratora) i nawet cię nie znam ;d Fejm się zgadza i tak ma być a ty to pewnie ta mała lizdeczka z magazynu co się obsrala jak do ciebie podszedłem ;d O ile dobrze kojarzę sytuację a zresztą (usunięte przez administratora) ten harem ;d

Bartosiak

Witam,poszukuje spawaczy metodą Tig Mig i Mag. Atrakcyjne wynagrodzenie od 7000 brutto do 9000 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności. Tel.603709286 Pozdrawiam.

D
@Bartosiak

Gdzie?

Dorota
@D

Jest to wątek firmy Vermeiren więc wnioskuję, że oferta pracy dotyczy właśnie jej. Chyba, że autor wpisu się po prostu pomylił. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą i zapytać o wszystko.

Dyrektor
@Dorota

W tym zakładzie takie zarobki? Chyba w biurze, pozdrawiam.

kłusownik
@Dyrektor

byłem tu na rozmowie o prace jako spawacz, zaproponowali pensję sprzątaczki. dziwna firma...

Łysy z Brazerss
@kłusownik

Bo to jest rodzinna firma Golców. Oni mają gdzieś czy sprzątaczka czy spawacz jednakowe stawki,to tylko jest tak w vermeiren. Normalny ukrainiec nie będzie spawał za taką smieszną stawkę. Chcesz zarobić to tylko Wrocław albo zagranica.

Chętny
@Bartosiak

Chętny mam uprawnienia, pracuje w rehapolu na ślusarni numer tel nie odpowiada

Zostaw merytoryczną opinię o Vermeiren - Trzebnica

• Jak się pracuje w Vermeiren?

Zobacz opinie na temat firmy Vermeiren tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vermeiren?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042